Kočárek pro 2 mimča. Vaše názory?

sorini2
6. únor 2011

Děvčata všem Vám moc děkuji za Vaše odpovědi, ale pořád jsem v pasti.... Je fakt že čekat jedno miminko tak tady toto neřeším... ale na dvě mimiska to bohužel musím řešit, je pravda že kočárky na 2mimi s hl.korbama jsou dosti drahé. a taky dosti široké a to bychom asi do výtahu na 100%nevlezli, ale za to kočárky s těma taškama jsou cenově docela dostupné a taky hlavně projedeme výtahem... je to těžké... bydlíme v 6 patře a sklepy nemáme, takže ani nemohu nechat kočárek ve sklepě a děti dát do vajíček a ve sklepě přehodit. Koukali jsme v Polsku na Tako cenově úplně super a s korbama, a dokonce tako má novou limitovanou kolekci, celé riflové, ale 90 šířka... nebydlet v 6 patře tak kočárek před bytem složím a je to, ale jak se dostat do 6 patra.. pak tam byl ještě dorjan, ten by krásně prošel, ale nevím prostě mi děti ve sporťáku připadají jak by seděli v letadle, strašně nepěkný sporťák... a vím, že kdybych doma hulákala že chci nový kočárek jako sporťák, tak manžel se mnou........ no fakt nevím.... musíme dál hledat. Ale ještě jednou všem děkuji za názory.... 🙂

vlckulka
6. únor 2011

Ahoj, mám kočárek Emmaljunga Cangaroo Twin a jsem s ním spokojená, má korbičky a je široký 78 cm a cena je také příjemná 🙂
My ho kupovali tady: http://www.babyexpert.cz/produkt/kombinovany-ko...

kacci
17. únor 2011

Sorini, nečetla jsem minulou diskuzi (pochopila jsem, že už se to řešilo), ale dvojčatových kočárků je dneska přece hafo a v 90% se vlezou do 80-kových dveří. Koukni na www.kocarky.cz, tam je snad výběr největší.