Kočárek pro holčičku Tako Lumi Lum 2014

deee23
17. dub 2015

Ahoj ženy, chtěla bych se zeptat na Váš názor na tento kočárek: Tako Lumi Lum 2014
http://www.vip-baby.cz/www-vip-baby-cz/eshop/15...

stále si nelži vybrat., mám na to ještě tři měsíce ale stále mi nepadl žádný do oka... předem děkuji za příspěvky

konikova
17. dub 2015

to je otazka vkusu 😉 me osobne se tyto kocarky nelibi ale kazdy ma pravo si koupit jakykoli kocarek-proto jich je taky tolik...pokud se ptas na recenze, mrkni do skupinky kocarkomanie, treba ti tam nekdo poradi 😉

anina32
17. dub 2015

Mě se líbí, zkušenost s ním nemám, akorát světlou barvu bych si neriskla.

deee23
autor
17. dub 2015

Pročpak? je to kůže, mělo by se to dobře umývat, máme doma bílou koženkovou sedačku a vždy to umyju kusem hadru a je jako nová.. 🙂

bambullkaa
17. dub 2015

@deee23 jdi do něj. K tobě se hodí 😉 Má obří korbu a je vysoký. Takže pokud i ty jsi vysoká tak do něj! Líbí se mi v té černé kůži http://www.e-batole.cz/tako-lumi-lum-exclusive-... ale bílá je bílá 🙂 Kožený kočárky jsou teď hit a super se udržují. Navíc u Taka mám vyzkoušeno, že bílá zůstane stále bílá.

barasabatova
17. dub 2015

Ja treba tenhle typ kocarku miluju 🙂 Je krasny 🙂

rencatupa
17. dub 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já teda na takového kočárky nejsem, raději bych něco sportovnějšího, jako jsou kočárky ZOPA, CAM, Britax, Xlander, apod. Ale je to na vkusu, pokud jsi romanticky založená, neboj se toho🙂

julienna
12. lis 2015

Ahoj deee23 chcem sa ta opytat kupila si ten kociarik.? Mne sa velmi paci a nasla som aj sportovy ked babo podrastie.A

loc
12. lis 2015

@deee23 mně se designově moc líbí, je krásný, jen bych si být tebou v obchodě, v recenzích a na netu od ostatních maminek, které s ním mají zkušenosti, ověřila kvalitu. Přece jen se jedná o polskou značku...

deee23
autor
13. lis 2015

@loc Nakonec mám Tako Junama a jsem nadmíru spokojená, už s ním jezdím skoro 4 měsíce a super, má plno skrytých vylepšení, o kterých jsem se dozvěděla nedávno přes youtube video JUnama, opravdu dobrý kočárek. Který mohu jen a jen doporučit,taky stoji 23000 bez vajíčka.