Kočárek Riko 2019 - Villa

barunnka3
26. dub 2019

Ahoj,
máte někdo zkušenosti s kočárkem Riko 2019 - Villa? .. Mám docela strach objednat z internetu a nikde na kamenném obchodě jsem ho nenašla..
Děkuji🙂

calvac
26. dub 2019

@barunnka3 ja zkusenosti nemam a pisu mimo tema,ale jak se dari, holka? Myslim na tebe. Co ex? Verim,ze jsi v klidu a mimi taky.

barunnka3
autor
27. dub 2019

@calvac
Lepší než jsem si to představovala!!! Žádné hádky. Je zpět tam, odkud přišel. Našel si najednou práci. Žádné vyčítaní, žádné problémy, nic.. Úplně vše v klidu.. A já s malou? Jsme šťastný a spokojený a je to na nás za těch pár dní už hezky vidět! 😃😊

calvac
27. dub 2019

@barunnka3 To je luxus. To rada slysim. Porad se mej na pozoru, myslim, ze borec to nenecha jen tak. Hodne zdaru, stesti a klidku.

calvac
27. dub 2019

@barunnka3 Asi jsem nepochopila. Jste spolu?

barunnka3
autor
27. dub 2019

@calvac
Nejsme. Je 100km od nás.. Co ze mě všichni děláte? Policie ho vykáže z bytu a já si ho hned nastěhuju zpět? Nejsem blbá.

calvac
27. dub 2019

@barunnka3 promin,omlouvam se,ale z jineho prispevku je vidno, ze to malokdo takto pochopil. Jsi sikovna,hlavne se fakt nevracej. Bylo by to casem peklo. S odstupem casu tento klidny zivot ocenis. At se vam s mimi dari. Mej se moc pekne. Drzim palce.

angelika20
28. dub 2019

Taky jsem to nepochopila... Správně, hlavně se nevracet! Bude dobře. Taky držím palce, jste statečná.

angelika20
28. dub 2019

Jinak kočárek vypadá moc dobře, zkuste kočárkovou poradnu...