Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek Roan Rialto, máte?

lucipech
4. bře 2014

Ahoj má někdo nebo bude kupovat Roan Rialto? Je asi hodně podobný jako Roan Marita, jen se mi zdá lepší taška a i větrání pro dítě je na korbě. To u Marity není, zvažuju obojí. Můžete někdo poradit?

sisi137
4. bře 2014

No tak teď jsi mě nasadila brouka do hlavy😀 Byla jsem přesvědčená o Maritě (Rialto jsem dotěď nevěděla, že existuje)

whooro
22. srp 2014

Obnovuji diskuzi. Máte někdo zkušenosti s Roan Rialto? Přesně jak psala lucipech, má větrání, navíc se mi zdá trochu hezčí, u Marity si pořád nemůžu vybrat 🙂 Taky by mě zajímalo, zda jde nasadit klasicky autosedačka Roan Millo, případně Maxi Cosi Cabriofix. Za jakoukoli zkušenost budu vděčná, zatím ho u nás asi moc maminek nemá.
Děkuji!!!

ladinka85
14. pro 2014

taky by mě zajímal roan rialto, viděla jsem ho jen v jednom obchodě. Přijde mi vzhledově menší ale paní v obchodě říkala, že je to velikostně stejné. Musím říci že se mi líbil více než marita, je více modernější. Rozdíl je tam v tom madle a jeho polohování. Akorát že ty rialto nemají takový výběr barev ☹ Mě by se líbil šedý R-15 s výšíváním, ale nevím jestli ta šedá není moc tmavá, ve vzorníku se mi zdálo, že je to až černé. Neviděly ste tento kočárek některá i ve skutečnosti?

ladinka85
14. pro 2014

Sem začni psát odpověď...

Odešli