• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek s pevnýma kolečkama nebo otočnýma?

8. dubna 2014 
Ahojte těhulky a maminky :slight_smile: Chtěla bych se Vás zeptat na názor ohledně kočárku. Jsem ve 26tt a koukám po kočárku pro malého. Ale je tu otázka jestli klasický kočárek s pevnýma kolečkama, nebo ten s těma otočnýma. Nevím si rady a nemám ani nikoho v okolí, kdo by měl nějaké zkušenosti. Prosím poraďte. Děkuji :slight_smile:
8. dub 2014 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
První kočárek byl s pevnýma kolečkama a nemůžu si to vynachválit :slight_smile:Na zimu úžasná věc :slight_smile:Ale sportovní kočárek mám graco trekko a má velká kola a je moc doobrý :grinning:
8. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Rozhodně s otáčecíma kolama, které můžeš kdykoliv zaaretovat a máš z toho kola pevná :wink: Nedokážu si představit při každém zatoceni nebo vyhnutí se nějaké překážky kočárek nadzvedavat.
8. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Já nedám dopustit na pevná kola....u aretačních mi mmj. vadí i to, že jsou většinou dost malá(až na výjimky)
8. dub 2014 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Děkuji Vám za rady :slight_smile: Myslím, že už jsem asi nakonec vybrala: http://aukro.cz/kombinovany-kocarek-babylux-avanti-s-autosedackou-i4125178769.html co myslíte?
8. dub 2014 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si zas nedovedu představit mít kočár s otočnýma kolečkama. Párkrát jsem to vyzkoušela a vadilo mi to. Asi jsem už byla zvyklá na pevná kola. U golfek jsem pak měla otočná pořád aretovaná, ale i tak mi to vadilo. Byly levné, tak ta aretace někdy vypadávala, ale my ty golfky stejně používali minimálně. Záleží kde budeš s kočárem jezdit. Do města jsou asi lepší ta otočná, ale pokud se budeš pouštět i na horší cesty, tak bych volila pevná - v jednoduchosti je krása:slight_smile:
8. dub 2014 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@yvonne1 Na horší cesty je nevhodná ta různá rozteč předních a zadních kol. Jinak to asi neposoudím:slight_smile:
8. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@yvonne1 Doporučuji vyzkoušet si to. Já bych teda s kočárem s otočnýma kolečkama jezdit nemohla..Ani s jedním se mi dobře nejezdilo, takže máme klasiku- navíc budeme jezdit asi víc v terénu. A taky mi přijdou nejstabilnější ty s pevnými koly. Ale podle mě je potřeba si kočárek vyzkoušet na vlastní kůži.
8. dub 2014 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Pohyblivá kola se mi hodila jen jednou, když jsem se probíjela mezi lidmi davem, ale jinak používám jedině pevná.
8. dub 2014 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Určitě si to někde vyzkoušejte v obchodě!!! Já bych s pevnýma nejezdila ani za nic!!! Otočný jsou super...jezdí se lehce a otočíte se na místě. A ty otočný se dají v terénu zaaretovat, takže není problém! :slight_smile:
8. dub 2014 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek