Kočárek TFK. Máte zkušenosti?

balsiger
2. črc 2007

ahoj holky, zaujal me kocarek TFK, je to nemecka vyroba, vic o tom nevim...

ma nekdo zkusenosti? 🙂

nany123
15. únor 2014

Takze jdes do Twista.. 😉 Myslim, ze budes spokojena 😉 Ja teda cernou nechtela - chtela jsem nejakou "barvicku" co je proste videt a navic uz jsem videla, jak se mi tam bude ometat pes... Ale mas pravdu, cerna je takova elegantni a muzes se vyradit na doplncich 🙂 Baby Joggera jsem mela tez v merku, ale pred temi skoro 3 lety tam nebyla jeste brzda, takze bezpredmetny...
Jj, nekteri prodejci jsou fakt mimo, ale snad se to lepsi..treba s tim Detskym rajem mam dobry zkusenosti...

lucido
15. únor 2014

@nany123 Ještě dotaz k originál fusaku TFK a případně nánožníku, máš a využíváš? Mám Lodgera, tak jestli stačí či mám raději něco dokoupit. Vím, že v zahraničí moc nánožníky nevyužívají, že je to specialita českých maminek, ale ten jejich fusak by se mohl hodit. Lodger mi totiž pomalu už teď připadá na syna malý, roste z mléka no 🙂.

nany123
15. únor 2014

Fusak od nich nemam, mam Emitex a loni jsem koupila z druhy ruky Aesthetic pro starsiho syna na spani. Emitex mel ml. v hluboky korbe. Lodgera mam v Buggsteru - padne tam jak ulity, hlavne, se rozevira do stran 😉 Nanoznik jsem brala od nich a vyuzivam ho - hlavne kdyz jedeme tema uzasnyma rozblacenyma cestama, tak vsechno skonci tam a ne na fusaku. Jo a jsou na nem reflexni prositi, taky fajn vec. Pak to jen otru a jede se dal... Jsme denne venku, tak v tomhle pocasi to ocenuji..no a min. tyden se mi na to vy... nejaky ptak 😝 Jen teda neni tak dlouhy..coz nekterym vadilo a nechavaly si sit treba na MMB

dalfy
16. únor 2014

Myslím, že mám hodně podobné podmínky jako Lucido. My jsme rozhodnutý téměr na tuti. Jen si nevíme rady s barvou, proto bych ráda viděla vícero barev. Viděli jsme jen tu modrou jak já říkám montérky ale ta mě moc nenadchla. Tím, že u nás je ještě hodně času tak uvidíme

dalfy
28. únor 2014

ahoj holky tak jsme ve středu rovnou z 1. trim. screeningu jeli obhlédnout ještě kočárky. E-shop baby v Hajím tam bych řekla, byla hodně ochotná slečna, na které bylo vidět,že ví o čem mluví a ne takové ty všeobecně známé informace. Dokonce tam mají za cenu cca 10500,- twista tu starší kolekci s vyplétanýma kolama včetně hluboké korby ale je sytě růžová. Pak jsme ještě byli v Dětském ráji a v AAA Kočárky - teď je dobrá doba, protože v kamenných obchodech mají spousty kočárku ve výprodeji za pěkné ceny - jiné značky.
My jste se na 100% rozhodli pro TFK joggster twist a nic to už nezmění ať jsme okukovali jak jsme okukovali jiný z našeho pohledu lepší jsme nenašli 🙂. Koupíme nejspíš nový ten sporťák a tu hlubokou korbu chceme bazarovou - na té není co zničit.

pernibar
28. únor 2014

@sal80 Prosím tě a když jedeš s kočárkem, nenalíhá ti sem tam brzda na kolo? My máme taky "16"kola a teď mi příjde, že jak je vůle v kole do stran, tak v určité pozici se kotouč kola dotýká brzdy a vydává to takový třecí zvuk. není to nic dramatického, ale když jedu, tak slyším, jak to tam na sebe dolíhá. Dělá ti to taky nebo máme vadné kolo?
Díky Bára

sal80
28. únor 2014

@pernibar Popravdě, už asi 14 dní řeším,že kočárek vrže a to přesně s toho důvodů o kterém píšeš. Takže je to nejspíš slabina TFK. Já teď řeším,že mi popsalo okénko na boudě po cca půl roce užívání kočárku. Snad se na to vztahuje záruka...

pernibar
28. únor 2014

Aha, tak to asi bude opravdu jejich problém, protože já jsem se schválně šla dnes podívat do obchodu na úplně nového Joggstera s těmito koly a dělal to taky - sice né tolik, ale dělal a to s ním nikdo zatím ani nejezdí, což mi teda příjde u kočárku za 13 tisíc dost nevychytané. S tou fólií nevím, nevím - většinou to moc uznávat nechtějí, ale uvidíš, třeba to vezmou........a budeš v reklamaci řešit i ten problém s kolem?

hedusa
6. bře 2014

Maminky, máte někdo zkušenost s joggster x4?? Chtěla bych si ho pořídit na mimi, zatím jsem se o tomto kočárku moc nedočetla.

zuzi.111
17. bře 2014

Holky, tak uz mam kocarek tfk joggster twist doma a jsem nadsena. Mam tu kremovou barvu a je nadherny. Uz se nemuzu dockat, az vyjedem - cestou necestou, polem nepolem 🙂.

majdalena123
12. čer 2014

Ahoj holky, nebudete náhodou někdo Tfk joggster iii prodávat?

teraolli
12. čer 2014

@hedusa Ahoj, my jsme kupovali TFK X3 v barvě mléčná čokoláda na začátku roku 2014🙂 X4 je novinka roku 2014 🙂 Vše je více méně stejné jako u X3, akorát X4 má 4 kola. 😉

vondry24
14. črc 2014

@teraolli ahojky 🙂 a s tou X3 jsi spokojená? Já právě jsem pro tfk rozhodnutá jen nevím který typ. Líbili se mi ty 4 kola, ale teď už začínám uvažovat i o té x3. Tak budu ráda za každý poznatek 🙂

teraolli
14. črc 2014

@vondry24 Ahoj, zatím jsem těhu, tak jsem s ním po ulici zatím nejezdila. Jen v bytě a v obchodě. Každopádně manžel je němec a dělal pro TFK dodavatele komponentů. Co se týče funkčnosti je TFK špička. Výroba X3 skončila na konci roku 2013, v současné době se nevyrábí a nahradila ho X4. X3 má aretovací přední kolo a nejsem si jistá, že se dají ta přední kola aretovat u X4. Ale na oba typy se dá dokoupit přední veliké, pevné sportovní kolo a máš pak jak čtyřkolku i tříkolku v rámci jednoho kočáru. Homologaci na sport má jen to pevné přední kolo. Manipulace je jednoduchá, zkoušeli jsme to u našeho kočáru. Stabilitu má super, ale patří mezi těžší kočáry. Pokud bys chtěla X3, tak myslím, že dětský ráj je ještě má ve slevě. 🙂 Šťastný výběr 🙂.

vondry24
15. črc 2014

Ahoj,jo koukala jsem právě na dětský ráj, ale už mají jen barvu csl mudd a vůbec netuším jak vypadá ve skutečnosti.. Budeme mít holčičku, tak nevím jestli by lepší nebyla černá, ikdyž tahle barva nevypadá vůbec špatně 🙂 ty máš jakou barvičku? Těžší sice je, ale když ho tlačíš, tak o něm ani nevíš, což se třeba o x landeru a podobných říct nedá.. A nepříjde Ti nízký oproti tomu twist? nebo proč jste se rozhodli pro X3, mně se právě líbí víc ta černá konstrukce než u toho twistu ta stříbrná 🙂A Kdy máš termín? 🙂 Koukala jsem, že někdy v listopadu, tak to máme asi podobně 😉 🙂

marketuska
1. pro 2014

Ahoj, můžu poprosit o radu - kdo už máte sporťák tfk nějakou dobu, jaké jsou jeho slabiny? My o něm teď uvažujeme až na druhé dítě - změnily se okolnosti a potřebujeme něco opravdu do terénu a s brzdou.

ani_nova
2. únor 2015

TFK kočárky jsou pecka!!! Nemám jim co vytknout. Máme odježděné golfky TFK Buggster S Air u staršího dítěte. Byli jsme z kvality tak nadšení, že jsme pořídili pro druhé dítě TFK Joggstera Twist. Je absolutně bez chyby. Prostorný, vše projede, kvalitní a pevný. Máme ho v barvě cranberry - červená. Cca v dubnu budeme prodávat korbu. Malá už půjde do sporťáku. Je v top stavu, tak kdyby měl někdo zájem, napište mi. Přidám k ní další užitečné věci. 😉

marketuska
4. bře 2015

poradí mi tu někdo, nebo je tu už úplně "mrtvo" - kočárek tfk joggster twist jsme nakonec koupili - mám 2 věci, které bych potřebovala vyřešit - nějak jsem si nevšimla v obchodě, že "kabel - drát" od brzdy je tak blízko u madla, že musím mít levou ruku opravdu úplně vlevo na madle - jinak ji tam ani nedám ☹ což mi třeba při řízení jednou rukou vadí ☹
druhá věc - clona proti sluníčku? Nemám sedící dítě, navíc v kočárku spává a kočárek nejde otočit proti směru jízdy a dítěti hodně svítí sluníčko do obličeje - ta UV clona co se k tomu prodává - je k něčemu dobrá, nebo se mám podívat po jiné cloně?
a vlastně ještě jedna věc - držák na nápoje - přiznám se, že stejně jako ta originální clona mi to přijde docela drahé - už tak jsme dali 13tis za kočárek ☹ Zase ale pokud chci běhat, jezdit na bruslích s ním, tak by se to hodilo :-/ Je i nějaký funkční neoriginální?

zuzi.111
4. bře 2015

@marketuska Ahoj, mam joggster twist. Do ted jsem pouzivala korbu multiX. Ted jde maly do sportaku, tak jsem taky zvedava. 😉
Kabel od brzdy mi nevadi. Da se s nim pohybovat, i s celou brzdou, tak pokud vadi, proste pootocim brzdu nebo potahnu drat. Uv clonu (ale na korbu) jsem v lete vyuzivala. Vyhoda je, ze je prodysna. Ted ji asi zase koupim na sportak, i kdyz je fakt draha, nechci to resit plinkou.
Drzak napoje nemam, ani neuvazuju o koupi.

zuzi.111
4. bře 2015

@marketuska a ohledne toho drzaku, jsem si jista, ze se da koupit nejaky neoriginalni...

marketuska
4. bře 2015

@zuzi.111 prosím tě a přes tu clonu do kočárku už pak nesvítí sluníčko dítěti do obličeje?

jachymekt
24. bře 2015

Ahoj, kočárek TFK Joggstera Twist je super. Jezdíme zatím s hl. korbičkou. Mrňousek je v teple, kšilt brání sluníčku. První jarní mušky a včelky jsem dala síťku. 🙂 Clonu zatím neřeším, ale na léto pořídím.Spíš na sportovní verzi. Má UV faktor. Organizér na nápoje jsme pořídili, supr věc. Dva držáky pití a uprostřed kapsička. Využívám na drobné, mobil. V zimě na termohrnek a teď na vodu. Mají taky novou vložku do sportu, je asi lepší, prcek by se neměl tolik potit a je měkčí. 😉 Pro cestování se chystám na přepravní tašku. Nemusím řešit další věci v kufru. Brzda není tak blízko, jen bych uvítala štuclík- rukávník na madlo pro brzdu. Nám se vešel špatně, hodně těsně, raději jsem měla rukavice. Teď sháním Mamaboard, Nemáte někdo na prodej?? 🙂 Jako vycházkový kočárek je bezkonkurenční. Ale fakt je, že k doktorce a na nákupy do center jsme koupili jiný.

mona0502
18. dub 2015

Ahoj nebudete někdo prodávat hlubokou korbu Quick fix na kočárek TFK? děkuji za info 🙂

jachymekt
19. dub 2015

@mona0502 Hlubokou korbičku Budeme prodávat, ale až asi červen. Zatím vozíme- 4 měsíce. Kdy byste ji potřebovala?

mona0502
20. dub 2015

@jachymekt, já na to vůbec nespěchám stačil by srpen 🙂

jachymekt
20. dub 2015

Barvička je tmavší šedo-stříbrná, vnitřní bílá. Pláštěnka, síťka proti hmyzu a adaptéry+ adaptéry na autosedačku( nepoužíváme) Na cestování máme jiný kočárek. 🙂 Vozíme jen vycházky. Používaná od ledna s pláštěnkou. Korbička není tedy převážena. Je krásně čistá. 😀 😀 napište @ adresu pošlu foto
Hezký den

mona0502
21. dub 2015

@jachymekt Jé děkuji moc 🙂 email je mo.uhlirova@seznam.cz 🙂

skadi83
8. kvě 2015

Ahoj, nevite tu nekdo jake jsou vlastne PRESNE ROZDILY mezi Joggster III 2012, 2013, 2014 a 2015 nebo kde se to da najit.....zatim jsem vycetla JEN ZMENY NAZVU BAREV.Strasne moc dekuji

jachymekt
8. kvě 2015

Ahoj, při koupi nám bylo řečeno: jen barevné varianty. 😵 Základ je stejný, drobnosti se liší- Nové verze mají jiná kola- výplety. Limitované kolekce mají 😉 něco navíc- zvoneček, barevná kola. 😀

mialuuu
16. srp 2015

Ahoj holky, mame tfk x4 a zda se mi ze korbicku mame mírně naklonenou. Mame Quick fix. Nevíte jestli se to da nějak řešit ? Maly mi pořad klouze dolu.