Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

sharon2
6. zář 2008

cazadora....já doufám, že budeme mít taky menší holčičku 😀 😀 ani jeden z nás není obr, tak pro to snad máme všechny předpokaldy 😉 a první dcerka byla sice dlouhán, ale hubená jak žížalka.
Jen jsem měla strach, že to 6-7měs. dítko už se tam nemusí ve všech těch teplých oblečkách vejít, ale když říkáš, že stačí punčošky.....tak snad nebude moc studená a dlouhá zima 🙂 🙂

avanka
6. zář 2008

Sharon, no neviem, ze by sa ti voslo 6 mesacne dieta do hlbokej korby, silno pochybujem a este v zime....
ukasko ma 10 tyzdnov, 61 cm a 5900 g, takze je skor chudy ale dlhy...(vaha klame) a na dlzku v korbicke nema uz moc miesta, teraz v lete je to parada, tam by sa zmestil aj ako 5 mesacny, ale skusali sme tam dat fusak, mame KAISER a bud fusak alebo maly 😀 bol by tam chudak ako sardinka v konzerve.....
Tak uvidime o 2-3 mesiace a ak nie, pojdeme do sportaka a druhe dieta naplanujeme vylucne na zimu 😀
Inak ja mam x1 a je to super kocik, u nas v meste sme jediny, kto ho ma, kazdy si ho obzera, vsade len same xa 😖

pietra
6. zář 2008

avanka, ja som malu vozila v hlbokej vanicke do jej 8 mesiacov, to uz bola jar, tak sme uz boli vacsinou bez fusaku, ale do tych 7 mesiacov v pohode aj s fusakom, takze verim tomu, ze 6 mesacne dieta sa tam v pohode vojde.

agness02
6. zář 2008

pořád dokola - vejde? nebo nevejde? 🙄 sharon2 - vyzkoušíš - uvidíš 😕

angellina
7. zář 2008

Chtela jsem se zeptat, nemamte nektera zkusenosti se slunecni clonou teutonia? http://www.babymania.cz/slunecni-striska Da se nasadit na X lander? Hlavne teda na spotracek? ...... a k tomu vecnemu sporu. Urcite zalezi na velikosti ditka. My mame 5 mesicu, 67cm, 6000g....tak predpokladam, ze vydrzim jeste maximalne 14 dni a jdeme do sportacku...

angellina
7. zář 2008

spotracek 😲 samozrejme jsem myslela sportacek...

avanka
7. zář 2008

Angelina, ved na sportaku je slnecna clona, trocha mensia, ale je.....

cazadora
7. zář 2008

avanka pokud mimi leží tak ta origoš clona je podle mě nanic, my jsme koupili slunečník

helenkaa
7. zář 2008

my taky máme slunečník 😉

ifka.k
7. zář 2008

angelina- sluneční clonu mám od jara tuto a jsem moc spokojená

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13558043

sharon2
8. zář 2008

hihi....holky díky, je mi jasné, že záleží na tom jak prcek poroste.....já spíš chtěla poradit, jaký fusak do X-landerové korby koupit, jestli není ten od Emitexu moc mohutný, jestli mám raději koupit dražší od Aestheticu....vím, že ten má kamoška na listopadového chlapečka a byla spokojená, ale raději bych tu tisíckovku ušetřila 😉

a ještě jeden dotaz.......jakou máte tašku na kočárek? Je nějaká levnější varianta než X-bag?

avanka
8. zář 2008

Sharon, my sme kupili KAISER 🙂 je trosku vacsi nez Emitex, ale je fajn a nadhernej nebovomodrej farby, takze sa hodi k nasmu bordovemu kociku...
My mame x bag a ja som s nou spokojna, mame tu verziu bez tych 2 bocnych priehradiek na flasky...chcela som najprv tu, ale teraz som rada, ze ju nemame, lebo nasa je vacsia Hoci, ked tam pobalim vsetko od plienok, prebalovacej podlozky, kremov na ritku, nahradneho oblecenia a pod. zisla by sa nam este vacsia 😀 ale to asi pozna kazda mamina

avanka
8. zář 2008

A este, ktora mate slnecnik X lander.....ste s nim spokojne??????????

gandy
8. zář 2008

Holky už se prodává i furska origoš od x-landru... Slunečník máme a je super, ta clona je fakt málo. Jo a nemáte někdo radu, kdo má už sportťák a variantu X1 jak dát madlo?? Máme ho dole a Naty když je v sedu tak se ho nemůže chytit, ostatní x-lendři ho mají výš, nevíte někdo??

agness02
8. zář 2008

angellina - sluneční clonu teutonia mám a jsem spokojená 😎 Používala jsem ji už i na korbičku, ale na sporťáku drží líp... jen je neprůhledná (černá)
gandy - to madlo ještě nemám vyzkoušené, ale všimla jsem si při skládání sporťáku (mám XA), že jde nasunout z obou stran a pak je jinak vysoko, tak nevím

boobinka
9. zář 2008

holky... kdo mate x-lander X1 ... pouzivame tento kocarek necele dva mesice a uz nam tam "křupe" kdesi u pruzin. Je to celkem nesnesitelne. Dale pri slozeni kocarku nam "cosi" chrasti, jako by tam byla uvolnena maticka.
Chtela bych ho reklamovat, ale nevim jestli s timto uspeji. Navic prodejna je az na druhe strane republiky 😠
Nebo je to zcela normalni? Dela vam to take?

sima.e
9. zář 2008

ahojte, origoš fusak od x-landru mam, přijde mi v pohodě a za dobrý peníz 😉 (680,-), ale mimi zatim nemám 😕 tak nemůžu posoudit, jak moc bude nebo nebude prakticky

heresta
9. zář 2008

Ahojte ja ma taky origos fusak od x-landru ale stejně jako sima nemuzu neposoudit mimo jeste nemam 😅

heresta
9. zář 2008

To jsem napsala blbost teda... Nemuzu posoudit tam ma byt 😀 😀

angellina
9. zář 2008

holky, dekuju moc za rady. Rozhoupala jsem se sice pozde, ale jdu clonu objednat. Pote poreferuji.

avanka
9. zář 2008

Ahoj Boobinka, my sme X-lander x1 pouzivali cca 4 tyzdne, ked zacal vrzgat, boli sme ho reklamovat (kupili sme ho v Cechach 30 km od nas)...predajca bol strasne mily, rozobral priamo na mieste pruziacu jednotku a opravil to, bolo to vo vnutri tej pruziny cele povolene....o 2 tyzdne to zacalo vrzgat znova, tak sme kupili sprej VD 40, manzel ho rozobral, cely premastil a nic uz nevrze 🙂
Predajca nam povedal, ze vyrobca taku reklamaciu neuzna, lebo cim viac casti a pruzin a spojov, tym to viac bude vrzgat....
Inak je to strasne fajn kocik.........
V akej ho mate farbe?

boobinka
10. zář 2008

Avanka: muzu se zeptat... jak to rozebral? V navodu se pise, ze se to nesmi cele povolit 😒 Mame ho v modre barve. Foto v albu 🙂

avanka
10. zář 2008

Normalne, dal dole kolesa a co islo rozsruboval, namastil a zase spojil 🙂 🙂
V navode je napisane, ze ak to vrzga, mas pouzit sprej VD40 a predajca nam povedal, ze to mozeme....
Kazdopadne uz je to v pohode, lebo mi to riadne liezlo na nervy 😝

evina313
11. zář 2008

velmi sa mi paci x lander, ale potrebujem s prehadzovatelnou ručkou. da sa niektorý typ športoveho x landeru kupit aj s takou ručkou?

kikimaruska
11. zář 2008

Ahojky, mohu se přidat? Koukala sem, že řešíte fusaky na zimu, já koupila ten přímo do X-landeru a vypadá dobře. Na deně korbičky mám pak ještě kožešinu od Kaisera, aby bylo teploučko 😉

avanka
11. zář 2008

Evina, neda 😨

evina313
11. zář 2008

☹ ☹ ☹ potrebujem s prehadzovatelnou ručkou a tento sa mi táááááák paci

sharon2
11. zář 2008

Evi..a proč potřebuješ přehazovací rukojeť ? Dnes, když jsou slunečníky, clony....tak to ani není potřeba. Dítko ve sporťáku se chce stejně dívat dopředu, ne na mámu 😉

pavlina05
14. zář 2008

Holky, ahoj!!
My máme X-landera XA. No nevím jestli se ve fusaku vejdeme do korbičlky! Ája má 61 cm, 6740 g teď. TAk nevím co budu dělat za 2 měsíce!!! Jaký fusak se mi tam vejde? A když koupím, tak vejde se všude? Do korby, sporťáku?? Nemám vůbec zkušenosti!! ☹

musko
14. zář 2008

pavli - super je od Emitexu - dá sa upraviť aj na dlžku a do sporťáku bol perfekt!