Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

luca30
15. zář 2008

Ahoj holky nevíte jestli se vejde do hluboké korbičky x-lander XA zimní fusak od Emitexu ta verze 3v1, tudíž mluvím o té zkrácené verzi.Moc se mi líbí, že je na delší použití a ne na jednu zimu a taky jestli ta delší verze se vejde v pohodě do sporťáčku i s nánožníkem.

helenkaa
15. zář 2008

Ahoj Luco, od Emitexu ten 3v1 se do korbičky vejde(ta zkrácená verze), používali jsme ho letos od ledna do skoro dubna a v pohodě i s 6 měsíčním prckem(alespoň u nás).
a tu delší verzi vyzkoušíme teprve teď v zimě,ale myslím,že to taky nebude problém.....

luca30
15. zář 2008

Ahoj Heli a máte taky kočárek xlander XA???

helenkaa
15. zář 2008

jojo,X-lander XA 2007. akorát sporťák 2007 má užší nánožník, ale myslím, že se tam fusak vejde.

luca30
15. zář 2008

A jak jsi s ním byla spokojená, myslím celkově s tímto kočárkem??

helenkaa
15. zář 2008

Byla jsem spokojená moc. Korbička super(pláštěnka na korbuteda nic moc-po druhém použití se natrhla 😠 ) a sporťák taky super(u toho mi akorát vadí to madlo před dítětem- je dost vysoko a to, že zádíčka nejdou do úplného sedu-ale to jsou maličkosti). Já si najdu na každém kočárku něco, protože žádný není bez chyby.
Snadno se skládá, s váhou je to horší,ale dá se.
My ho teď používáme většinou jenom na domácí projížďky nebo když víme, že pojedeme do terénu. Jinak na dovolenou a na nákupy jsem si teď pořídila Jané Nomad(ten mám stabilně v autě).

luca30
15. zář 2008

Tak to jsem ráda, já se chystám do verze xa 2008 v tyrkysové barvě a k tomu autosedačku maxi cosi cabriofix, ale jak říkáš na každém kočárku něco je.

helenkaa
15. zář 2008

jojo, přesně tak. neexistuje bezchybný kočárek 😉 ale jak říkám byla a jsem spokojená

mancovka
autor
15. zář 2008

Ahoj holky já mám teda xa a jsem maximálně spokojená,jezdíme teď s korbičkou a ta je super pořídila jsem si origoš fusáček už jsme ho vyzkoušeli v tomhle hnusným počasí a supr na kočárek si nemůžu stěžovat je snadno ovladatelný lehký krásně se s ním jezdí a jak píšete každý když bude chtít si na jakém-koli kočárku něco najde co mu nebude vyhovovat,já jsem na xa zatím nenašla nic 😉

luca30
15. zář 2008

To je radost slyše pozitivní zprávy, čím dál víc se na něho těším.

pavlina05
15. zář 2008

Holky, já mám také XA 2008, zelený a je super. Teď teda jen ten fusak..byˇu Emitex nebo X.lander..????
Holky a stačí 1 fusak nebo 2??

boobinka
15. zář 2008

Holky, netušíte zda jsou stejné adaptéry x-lander X1 2008 s XA 2006 ?

helenkaa
15. zář 2008

pavli, myslím, že stačí 1 fusak. a já bych šlůa do emitexu,který využiješ i do sporťáku, což origo x-landerovský ne.

pavlina05
15. zář 2008

helenko, díky moc. Takže u mě teda vede Emitex 😉 Heli, myslíš že se mi do hl. korby vejde ája i s fusakem?? No já nevím, kdyžtak budeme muset už mít v zimě sporťák!!!
A co, jakou barvu? K naší zelené???

boo, nevím.

sharon2
15. zář 2008

ahojky, holky já se taky rozhodla pro Emitex /ten Aesthetic mi přijde zbytečně drahý/, jen nevím, jestli celý červený nebo nahoře červený a vevnitř černý......poraďtě, kdo máte červenočerného X-landera 😉

helenkaa
15. zář 2008

já jsem koupila celý černý(korbu jsme měli modrou a sporťák máme ten vínový)-tak aby se nám hodil k tomu i k tomu 😉
Pavli, těžko říct,zda se Ti vejde do korby po celou zimu, my jsme na začátku září a vydrželi jsme i s fusakem až do začátku dubna.

pavlina05
15. zář 2008

helen, díky. no uvidíme. Ale do spor´táčku se mi ho dávat v prosinci nechce. no ale když tam nevejdeme....??? 😅

sharon...no já mám zelený a přemýšlím o zeleno-černém fusaku.
A co kombinace černo-červený??? (červený zevnitř 😉 )
Myslíte, že černý je moc tmavý???

majenka
15. zář 2008

Ahoj holky, máme XA 2007 a u sporťáčku se mi rozbila ta páčka na otevírání/zavírání střechy (zlomila se, takže ta jedna strana nejde zavírat) ☹ 😠 . Nemáte s tím zkušenost? Nedá se to někde koupit? Mám ho kupovaný přes net někde z Olomouce, takže reklamace dost nahouby 😒

pavlina05
15. zář 2008

..holky je to tenhle fusak o kterém mluvíme??

http://www.babydream.cz/detail.php?zbozi=165756

majenka
15. zář 2008

Pavlínko, tenhle fusak mám-malá se narodila 19.2. a byla v něm v hluboké korbičce v pohodě, ale ve 4-5 měsících by se tam absolutně nevešla! V 5 měsíích se tam sotva vešla "jen tak" (červenec)-kdyby bývala byla zima, tak tam být nemohla,takže koncem července už jsem ji dala do sporťáčku...

luca30
16. zář 2008

Ahojky holky, tak jsme včera byli s manžem juknout na ten kočárek sice ho měli jen v zelené ve sporťáčku,ale vypadal suprově.
Dívala jsem se že už má kožené madlo, prý si maminky stěžovaly, že se ten molitan drolil či co a taky ve stříšce, přes tu slídu je černá tenká síťka, což nevím jestli je tohle pravidlo pro všechy nové xlandery nebo ne, protože v Brně jsem to viděla s molitanem a bez síťky...tady v tom obchůdku, protože je malý, mají vždy jen jeden takže ho asi pravidelně objednávají...prodavačka říkala, že už se to ted vyrábí jen tak, tak budu muset zaslat dotaz na ten eshop, kde si ho chci kupovat.

Jinak mi i paní psala, že fusak Emitex se jak do korby tak do sporťáčku vleze, mi budeme kupovat ten tyrkysový x-lander a k tomu ten fusak asi černá se sv. modrou nebo černá s tyrkysovou nebo ten sv. modrý, škoda že ho nemůžu vidět naživo myslím ty barvy.

pavlina05
16. zář 2008

majenka díky moc. Takže to vidím, že Ája bude ve fusaku a ve sporťáku. Nám se už stěží vejfde do hl. korby. No je tam tak 10 cm mista...
Maji, a když bylo vaší malé 5 měsíců, tak to už byla ve sporťáku??? A vše ok? Tam ležela????

Luci, my máme zelený, madlo kožené a síťku. Jsem spokojená. Kočárek prodávají v Brně v www.caryfuk.cz a na Lidické. TAm umí poradit 😉

TAk holky, jdu do toho fusaku a dnes jej objednám 😉

luca30
16. zář 2008

pavli: tak to jsem ráda, v čáryfuku jsem se právě byla dívat jak to celé funguje...myslím jako ten kočárek, měli tam sporťák, hl. korbu i tu autosedačku...ale madlo bylo molitanové a síťka tam nebyla tak proto se ptám

A kde jste kupovali kočárek vy???

pavlina05
16. zář 2008

luci, no tam. Teda přes net 😉

luca30
16. zář 2008

Pavli a ve kterém?? na lidické nebo v čáryfuku??

pavlina05
16. zář 2008

v čáryfuku. No když na to teď koukám, tak ono to madlo je jako kjožené a uvnitř bude asi molitan...?? Tak teď jsem z toho jelen 😒

luca30
16. zář 2008

Aha a kdy jste si ho tam kupovali?? Já ho tam byla okouknout, paní byla moc milá a měli tam i autosedačku co si přejeme Maxi cosi cabriofix...tak já nemyslela vyloženě kožené ale koženkové nebo tak něco.

A jaké jsou zatím celkové dojmy z kočárku jsi s ním spokojená nebo už jsi našla nějakou vadu??

agness02
16. zář 2008

ahojky holky, připojuji se ke spokojeným majitelkám X-landeru, mám XA 2007,zelený - madlo je pěnové a zatím žádné známky poškození, jezdíme už ve sporťáku a okénko na stříšce je ze slídy a černé síťky
právě včera jsem objednala fusak Emitex, tak už se na něj moc těším 😉

pavlina05
16. zář 2008

luca, my ho kupovali tak v květnu. Jsme spokojeni, moc. Jen Alešek je tam asi na zimu nevejde 😒 , ale na to mě holky tady už upozorňovali. Je to prima kočárek, já jsem spokojená max!!!

agness02 od kdy jezdíte ve sporťáku??? My budeme muset také přesedlat. Teď jsem mimo, je k tomu sporťáku i nánožník? Já se budu muset jít podívat do skříně...Nevíš??

agness02
16. zář 2008

pavli - my už jezdíme ve sporťáku tak 3 týdny, bylo nám těsno 😀 , nánožník tam je, ale jen takovej slabej, zatím malýho balím do deky