Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

susankafl
15. kvě 2011

Ahojte, nemá náhodou niekto na predaj kočík x lander vo farbe volcano?

ada222
19. kvě 2011

neobjednavali ste niektora kociar z Ciech, napr. zo stranky detskyraj.cz? su tam neporovnatelne lepsie ceny napr. XQ 2011 komplet set len za 650 EUR, v Polsku len trojkombinacia 600 EUR

ivkaj
19. kvě 2011

@ada222 ahojky, já jsem na detskyraj.cz sice neobjednávala kočárek, ale koupila jsem tam hodně věcí(komplet postýlku, vaničku a další) a až na to, že jim trvalo cca týden než věci odeslali, tak spokojenost.

ada222
19. kvě 2011

@ivkaj dakujem, nemam skusenosti s objednavanim z Ciech, tak som potrebovala pocut spokojnu zakanicku 🙂 pisu na stranke, ze posielaju aj na Slovensko, tak velmi uvazujem o objednani kociarika, pretoze na Slovensku zatial v ponuke tento typ kociara vobec nie je a vraj ani nebude ☹

julienka
27. kvě 2011

Baby, chcem sa spýtať.. mám XA 2010.. už športovú časť. Som už zúfalá z tej sivej vložky, neustále sa mi s malou posúva dole... ☹ Máte tiež podobnú skúsenosť? Ako ste si s tým poradili?

ktr
28. kvě 2011

@julienka jo,my jsme měli úplně stejný problém ☹ pořád se nám dítě sesouvalo dolů.....to měl zhruba 10 měsíců....nám nic nepomohlo,až když mu dorostli nožičky,tak je má opřené o podpěrku dole a nesklouzává...někdo radil vyměnit podložku za bavlněnou,mín klouže....

julienka
28. kvě 2011

@ktr No my máme o chvíľu 10 mesiacov a v kuse sa mi sklzáva dole ☹ Už som pozerala na nete aj nejaké náhradné vložky, ale myslím, že sú všetky na jedno kopyto... ☹

kacerinka
29. kvě 2011

@miminkopodruhe . Mám objednaný celý komplet za 15.000,-- v barvě amethyst, během 14 dnů by měl dorazit domů, tak pak napíšu a přidám fotky na svůj profil.

baraben
30. kvě 2011

Mám dotaz. Mám kočárek X lander X3. Vymyslel jste někdo, jak ho polohovat do úplného sedu? Náš chlapeček chce sedět ve vzpřímené poloze, pod záda mu dávám polštářek. Ale v těchhle horkých dnech je pak úplně zpocený. Děkuju za odpověď.

kacerinka
1. čer 2011

Dneska jsem viděla svého x-landera v amethystu naživo🙂...je krásnej...mají ho v Kolíně

seb
5. čer 2011

@julienka , taky nám ta vložka sjíždí dolů, drží tam vlastně jen díky popruhům co má malej přes ramena, ale v zimě v kombinéze mu byli krátký a to měl 7 měsíců ! Vozila jsem ho pak bez tý vložky, aby to nesjíždělo.
Chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo prali boudičku od korbičky a jak?

miminkopodruhe
5. čer 2011

@kacerinka už se těším, až ho zkouknu 🙂.U nás jezdí maminy jen s tím tmavě zeleným...se žlutou výplní korbičky, ale to je asi ještě lonská kolekce...

natyi25
5. čer 2011

ahojte žienky, máte skúsenosti s objednávaním tovaru cez int. obchod detskyraj.cz? mám tam vyhliadnutý x lander xq 2011, rada by som teda poznala vaše skúsenosti s uvedeným obchodom. začíname 13tt, bábätko budeme mať na Vianoce, myslíte, že je skoro na objednávanie kočíka???dakujem za skúsenosti 😉

kacerinka
5. čer 2011

@natyi25 .Taky jsem měla pár věcí vyhlídnutých na dětským ráji.cz, ale koukni ještě na www.slune-cz.cz, tam maj taky pěkný věci a často v akci.

natyi25
5. čer 2011

@kacerinka dakujem za info, x lander xq 2011 tam majú za rovnakú cenu 🙂 , dodanie na SK je zdarma, tak som ho už aj objednala (cez detskyraj.cz), je v akcii a ktovie dokedy, ušetríme 70 € a na Slovensku ešte ani nie sú v ponuke, tak ked budú, tak za podstatne vyššie ceny, keďže je to novinka 🙂

helulela
7. čer 2011

Ahoj, používáte někdo u X landeru XA buggypod? V seznamu kompatibilních kočárků uvedený není, ale mám takový dojem, že v nějakém jsem ho četla a ten teď samozřejmě nemůžu najít... 😒

kacerinka
13. čer 2011

@miminkopodruhe Přidala jsem fotky x-landeru amethyst....už je doma🙂

kiya
13. čer 2011

@baraben pozri moj album.. mala som sice xt, ale mohlo by to fungovat aj na tvoj

natyi25
15. čer 2011

@kacerinka prišiel nám kočík 🙂 neviem sa dočkať, kým prídem domov z práce 😉

kacerinka
15. čer 2011

@natyi25 Čekám samozřejmě fotky🙂

natyi25
15. čer 2011

@kacerinka určite pridám 🙂

natyi25
15. čer 2011

@kacerinka fotečky sú v albume, je to 2011 :D

ziarcanka
15. čer 2011

@helulela my používame skate, ale rozmýšľali sme nad buggypodom a našla som x lander XA v zozname kompatibilných dokonca bez adaptérov(krúžkov)
http://www.buggypod.com/docs/customer/Buggypod_...

kacerinka
16. čer 2011

@natyi25 Krásná barvička🙂, x-lander je prostě nej🙂

helulela
16. čer 2011

@ziarcanka díky za odpověď, už jsem to taky dohledala a probrala to i s jednou maminkou, co buggypod na XA měla. Prý to funguje dobře, tak v srpnu uvidíme..

gilmorka
16. čer 2011

Niektore ste pisali,ze sa vam smyka ta podlozka v kociku. Ja som si na kazdu stranu nasila stuzku a uviazala o karabinky,kde sa uchycuje spodna cast nanoznika. A je to lepsie.

natyi25
17. čer 2011

@gilmorka nevieš mi prosím poradiť, ako sa inštaluje nánožník na športovú časť? nemyslím samostatný nánožník, ale konkrétne ten vrch z neho...sú tam suché zipsy a nevieme, čo s nimi 😝 ďakujem

gilmorka
17. čer 2011

@natyi25 nemam ho teraz pri sebe, ale myslim,ze jedine suche zipsy co tam mam, su tam, kde sa spajaju spodne casti nanoznika. Ta co je pod zadockom sa pripne suchym zipsom k tej co je pod hlavickou. Ci este nejake ine myslis?

gilmorka
17. čer 2011

a takto som ja vyriesila velke oknicko v lete 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/gilmorka/alb...

natyi25
17. čer 2011

@gilmorka tie zipsy čo myslím ja sú pri hlave, ako je tá sťahovacia šnúrka 😒