• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

21. června 2016 
katka, pozri na stranku babypointu, najdes tam kontakt, zavolaj alebo napis im a oni ti poradia, kde sa da x1 zohnat :wink:
trojkolky- neviem, u nas v termine si baby trojkolky chvalia, hlavne jane. ale ja im velmi neverim, kvoli stabilite. Kamoska ma hartan a videla som, ako sa skoro prevratil v situacii,kedy sa x1 ledva zachvela.
Obrubniky myslis s x1 alebo s druhym kocikom, co mame? obrubniky neboli problem nikdy :wink:
5. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pietra, dakujem.
6. únor 2009 v 01:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martimari, na ze bych ti prala rezave srouby...ale aspon vim, ze v tom nejsem sama... Chtelo by to nejakou hromadnou reklamaci. Zrejme pani konstrukteri zapomneli, ze se s kocarkem jezdi ven a to klidne i v desti ci snehu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka, s x1 ani neviem, ze prechadzam obrubniky :slight_smile: mala som moznost jazdit so Jane Slalom, ale nezdal sa mi taky stabilny ako x1
Ja by som teda nemenila
6. únor 2009 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
máme též X1 2007 a jsme spokojený,na terén je ideální :slight_smile:
Akorát co mne trochu štve je úzký nánožník,(páč když je v něm narvaný fusak,tak mám vždy strach abych nezničila zip u nánožníku když ho zapínám) a taky hoooodně malý košík,ale to dnes má spousta kočárků. :angry: Jinak jsem spokojená :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, aké fusaky máte v šporťákoch?
6. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katavinka:My máme takový teplejší tzn.víc bachratější od Emitexu,užily jsme ho i v hluboké korbě :slight_smile: a do fusaku jde taky v pohodě :wink:
6. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra.v : tiež som chcela Emitex, počula som však, že sa šmýka..., čo je na tom pravdy? Ešte je nejaký Kaiser, ten má vraj protišmykový spodok.
6. únor 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako že klouže,nebo co?My nemáme šusťák,máme celofleece a v pohodě.Kámoška šusťák má a naprosto v pohodě,nic takovýho neříkala.Myslím,že je s ním spokojená. :wink:
6. únor 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám emitex a ked pripútate dieta ako máte (teda prestrihnete potovory na popruhy) tak vam drzia fusak, inak je tam aj taká časť na fusaku, ktorú zakladáte pod lehátko a na tom drží fusak...Mne sa neklze a je velmi kvalitny.
6. únor 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme emitex a rozhodně se nehýbe a neklouže, jak píše kobyliacik prostřihnou se otvory nahoře se to přetáhne přez lůžko a fakt neklouže už ho používáme druhou zimu a nemá ani pidi žmolíky na flísu do jinýho bych nešla :sunglasses:
6. únor 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nevíte některá jaký je rozdíl mezi kolekcí 2007 a 2008 - u typu XA (nejlépe u zeleného :sweat_smile: ) Stejné asi uplně nebudou, že? Jestli je jen jiný barevně či i velikostně?
6. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame Kaiser, povrch ma sustakovy a neklze...presne su tam otvory na pasy a do nanozniku sa mi zmesti aj so spanielskou dekou najvacsich rozmerov(110 na 140 cm)
6. únor 2009 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak píše Cazadora používáme ho i my též druhou zimu a žádné žmolky na fleecu též nemáme :wink: Jen jsme do sporťáku prostřihli otvory na pásy a v poho :slight_smile:
6. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
avanka: a akú farbu máte fusaku?

No tu na koníkovi sa dosť píše, že sa ten Emitex šmýka z kočíka...
6. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimishop.sk/kocarkov/detail.php?zbozi=612714#x

Katavinka, mame tento nebovomodry, krasne ladi k bordovo ciernej, len starsi typ
7. únor 2009 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
avanka: ten je krásny, najviac sa mi páči, máme tyrkisovo-čierny kočík, tak neviem, či by tam šiel viac ten alebo čierny.
7. únor 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neviem aby sa ti tie farby nebili medzi sebou...rovnaky odtien tyrkysovej asi netrafis :frowning2:
A inu farbu by ste nechceli? Mne by sa tam hodil napr. aj taky zeleny, co je na tom linku..
A fusak idete kupovat este na tuto zimu?
7. únor 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Avanka: no chceli sme, ale v obchodoch už sú posledné kusy a také desné :confused: , tak som pozerala na nete. Už to vyzerá, že nebude treba, dnes je krásne. Zelená nie je moja farba, takže to iste nie :wink:
7. únor 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si tiez myslim, ze uz bude pekne, uz nehlasia mrazy :slight_smile:
Ta zelena by sa zase mne pacila, ja zase nemusim ciernu...
a co ste mali doteraz v kociku?
7. únor 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz mám ešte fusak, ale v hlbokej vaničke, ten mi do šporťáku bude malý. Zatiaľ sme v športovom neboli.
7. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi dorazil kočárek, tak hned píšu info :wink: Máme tedy Xlander XA 2008. Celkově mě kočárek nadchnul, blbla jsem s ním snad do půlnoci :slight_smile: Rozhodně je perfekt ovladatelný, krásně se otočíte na místě (člověk má tendence furt přizvedávat a přitom nemusí) super jde nacvaknou korbu i autosedajdu na podvozek - což já jsem chtěla. Korbička mi teda vůbec nepřipadá malá. A rozměry ve srovnání s jinýma kočárkama tomu ani nenasvědčují. Měla jsem strach, jak do výtahu, protože je užší vjezd než kola kočárku - úplně v pohodě. Jediný, čeho jsem si zatim všimla je to, že je třeba taška na rukojeť a ještě něco šitý nerovnoměrně, originál pláštěnka je úplně na nic, ale ta neorigo, co jsem si k tomu objednala je super na korbu i sporťák a je fakt, že ta autosedačka je teda dost těžká, tu jsem si představovala lehčí, ale tak s tim bude manipulovat taťulda :slight_smile: Takže já jsem furt pro :slight_smile:
9. únor 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co říkáte na novou kolekci?
http://www.xlander.pl/
Mě tedy nadchla i limitovaná edice.Akorát pořád postrádám ruční brzdu, jinak super :grinning:
10. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro vlastence : http://www.x-lander.cz :grinning: :grinning:
Já osobně jsem trochu zklamaná.
10. únor 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych šla do toho XA :sunglasses:
10. únor 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepáčia sa mi farby...
11. únor 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co říkáte na X-RUN je s ruční brzdou atd. píšou speciálně vyvinutý k běhání a inline bruslím - myslíte že se s ním bude dobře jezdit i normálně ?Terény, město, inline brusle ?
11. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, az teraz som objavila tuto temu :unamused: , mam XA a som velmi spokojna, teraz sa uz chystame do sportovej verzie, len nepaci sa mi ta plastenka na sportak, je tam dost velky otvor a dieta tam neni moch chranene pred pocasim :unamused: da sa kupit nejaky lepsi? dakujem
11. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte my sme tiez vybrali x-lander. manzelovi sa paci ta XA limitovana seria 2008....ale pozeram ze ta nova limitka 2009 z polskej stranky je tiez fajn. len som tam nenasla cenu :unamused:
11. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
stankatt: my měli tuto, pasuje krásně, překryje i tašku, je skladná a levná :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9539710&tab=2
11. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek