• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

21. června 2016 
Stanka: Určitě, já mam taky kupovanou neoriginální pláštěnku. Vyrábí to babypoint, je to na xlandery. Ta originální mi na to nešla ani nacpat.. takhle neorigo je o dost lepší a materiál skladnější.. najdeš ji všude na internetu..
11. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik babenky :slight_smile: a este jedna otazka, to polohovanie aj vam ide tak tazko?
11. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
polohování sporťáku? to mi jde lehce
11. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne to ide tazko :unamused: som si skoro prsty zodrala.
11. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy, no brdza je plus, ale chýbalo by mi otočné predné koleso. Podľa mna to je najvacsia nevýhoda...Na inline sa niekde odpurucala jane slalom pro, ma ja brdzu a aj koleso s aretaciou.
11. únor 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
stankatt: tak to je divné, zkus se zeptat v prodejně, jestli to není nějaké vadné, mě to jde fakt zlehka i u nožiček i u zádíček.
12. únor 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to jde taky lehce.. ale my máme to řemínkové polohování.. na tom nic těžkého není...
13. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám řemínky, ale takovou páčku, co se zvedne nahoru a povolí se do lehu nebo se zvedne nahoru a opěrka se přitáhne do sedu. Má to 3 polohy.
13. únor 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám tiež ramienky a ťažko to nejde...
13. únor 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s x3, asi to bude kolekce z roku 2007, ale nevím to jistě. Dík
14. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. únor 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hraz, já mám x3 kolekci 2006 a jsem s ním maximálně spokojená. Nemělnila bych
14. únor 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík za odpovědi. Andy, já mám možná taky kolekci 2006, byl to výprodej posledních kusů za velmi pěknou cenu a pouze v jedné barvě - ale zrovna takovou bych si vybrala i normálně...barva ash-tmavě modrá+béžová+červené proužky. X lander jsem chtěla, potřebuji kočár do města i do terénu a mám pocit, že to splňuje. Tak dík
15. únor 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hraz1: tak to máš přesně ten sám co já. Barva je super, já ho kupovala vloni touhle dobou a taky byl za super cenu, právě kvůli tomu, že je to kolekce 2006. Mě se právě i ta barva líbila. Ty nové kolekce se mi moc nelíbili. Jedině ten černo-zelený, ale ten se zase nelíbil manželovi, tak bylo jasno.
15. únor 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: Tak to je super, jsem ráda, že s ním máš dobré zkušenosti. Partnerovi přišlo, že je hrozně těžký podvozek...Ještě čekám na adaptéry na korbičku, nejprve mi je zapomněli přibalit ke kočárku a teď pro změnu mi poslali nějaký jiný. Tak do třetice to snad zvládnem.
16. únor 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se ještě zeptat, jak dlouho jste používaly autosedačku xcar než jste koupily větší?
19. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci23, my jsme ji používali 9 měsíců, pak už sám seděl, tak šel do větší.
19. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: máme taky vybraný X-lander XA a přemýšlím zda koupit i Xcar zda se využije to že jde připnout na podvozek :confused: zdá se mi ta autosedačka docela těžká a při představě že v ní budu ještě vláčet synátora se mi rosí čelo :sweat_smile: :grinning: tak prosím nemáte někdo skušenosti jak a kolikrát jste to vyuřili děkuju moc za každou odpověď :slight_smile:
21. únor 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No těžká docela je - ale třeba pro mě je to, že jde nacvaknout na podvozek, což je bez problémů, naprosto užitečné... ať už s manželem na týdení nákupy, kam se mi nechce tahat korbu do auta a nebo i když někam autem pojedem na návštěvu.. já jsem to vysloveně chtěla..hlavně na ty nákupy, navíc se nám malý narodí v létě
21. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka82: nám přišla těžká a malá. Stříška z modelu 2008 tedy nepraktická, musíš jí celou odepnout a nějkam uložit, takové zvláštní, předchozí model se mi zamlouval víc. Koupili jsme Maxi cosi cabrio, ta je oobří a jde na tyto adaptéry a jsme spokojeni :wink: a jetou koupíš za stejné peníze jako X-car...
22. únor 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám k x-landeru autosedačku vajíčko Baby Relax. Je velká a lehoučká a dá se připevnit na x-landera. Malé je 9,5 měsíce a je fakt dost velká a ještě se do ní vejde. Mám ještě u rodičů Chicco autosedačku a do ní už se nevejde.

kuky, je to tahle: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1570716&vReferer=%2Fphotos%2Fandy80
22. únor 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: tuhle autosedačku vůbec neznám :wink: , a vida, jde na to, mě taky lakovali v krámě, že na to nic nejde krom X-caru a když jsem u kamarádky zkusila Maxi cosi, tak jsem ji hned vyměnila. Maxinu jsme totiž prvně měli v plánu koupit... My se taky stále vejdeme a ještě vejít budeme a bude nám 10 měs., ale my jsme malinkatý.
22. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: to je rozdílný jak je velký dítě. Naše Lucka je malinká tak bude v X-car určitě ještě v roce (počítám že v roce nebude mít ani 8kg).
22. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som síce nemala vajce x-lander, ale máme 6 mesiacov 74cm a 8,6 kila a vajce je pasé...a sme v športiaku (uz sedíme) i keď ho máme sklopený...
22. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak polohovnie mam s tym remienikom, uz sa to trosku rozbehalo, tak celkom v poho :slight_smile:
22. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kikimaruska: já na ní narazila čirou náhodou. Zadala jsem do vyhledavače autosedačka na x-lander a ono mi to vyplivlo x-car, maxi cosi a právě tyhle Baby relax. Nevím, ale kde se dá koupit nová, já jí mám z bazaru. Na bazarech je jich spousta, ale na novou jsem nikde nenarazila. Možná se to bude prodávat pod jinou značkou. Jinak je to polská autosedačka. Tak možná to tahají z polska.
23. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: no vida, kdo hledá...najde co chce :wink:
23. únor 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petra: teda to jsou novinky, to je i u nás k dostání? Asi ne vid...ale krása.. :wink:
23. únor 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kiki maju ich v polsku, no ja ked som to zbadala som sa uuuuuuuuuuuuuplne zamilovala, su uzasne a su to tie naj kociky ake som v poslednej dobe videla, paradne
23. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek