Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

kikimaruska
23. únor 2009

to tedy ano,, je to veselejší, než stávající jednobarevné varianty...nevím proč je sem nedají do prodeje...krásné 🙂

nedvidkova
23. únor 2009

ahoj holky,jsem tu nova a potrebuju radu.mam kocarek xt a schanela jsem autosedacku,jenze xcar byla na me moc draha.nekdo mi poradil at si koupim v bazaru maxi cosi,ze ta pasuje i na x-lander.ale na ty adaptery co mam u korbicky to nepasuje.potrebuju k tomu specialni adaptery,nevite nekdo.

kikimaruska
23. únor 2009

nedvidkova: ty adaptéry si musíš koupit zvlášť, třeva tady:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19982774&tab=5

ta část na nacvaknutí autosedačky je jiná než u korbičky...to opravdu nejde... 😉

nedvidkova
23. únor 2009

🙂 diky moc za radu pa

kikimaruska
23. únor 2009

jde to na X-car model 2008 a Maxi cosi Cabrio... Dtarší seženeš opravdu za levno:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20763914&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20753344&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20665179&ta.... My ji budem taky prodávat, asi za 1500...ale až v dubnu někdy. Určitě ale seženeš 😉

kobyliacik
23. únor 2009

Petra2505, tak ten je naozaj kráááááááááááásny:D

jananinka
23. únor 2009

Ahojte, nestiham citat celu diskusiu, ale mate niektora skusenosti s X-Lander XQ? Dakujem za odpoved 🙂

nedvidkova
24. únor 2009

kikimaruska-kdyz ja nevim jak se maxi cosi jmenuje dal.myslis ze to pujde na vsechny tyhle autosedacky.nerada bych to koupila pak mi to nebude pasovat a co s tim,zejo ☹ .ta moje je pry z roku 05 ale vic nevim.

petra2505
24. únor 2009

kobyliacik no ja som do neho uplne zamilovana 😀 😀 😀

kikimaruska
24. únor 2009

nedvidkova - Maxi Cosi Cabrio...ta větší. Pak je Maxi cosi CITY a ta je menší...jestli ta na to jde netuším....ale Cabrio ano. Já mám model asi 2006...to nevím, už byla bez záruky. Koukni dospod té rukojeti (obrat ji) a koukni jak to vypadá, zda je to podobné těm adaptérům..Pokud se toho obáváš, tak jestli nemáš nějakou maminu s X-landerem co má X-car? Že by ti ty adaptéry pujčila...nebo si je objednej s tím, že je příp.vrátíš, ale podle mě to na to pujde (Cabrio)

avanka
24. únor 2009

jani, on este nie je v predaji 🙂

Tak babulky, mam vystrahu pre tie, ktore maju X-lander x1 so zvoncekom 🙂 🙂 🙂 Aj vas tak laka tam nosit nakupy? mna ano, ale zlomila sa nam rucka, tak pozor na to 😅 😅
pred tyzdnom sme to viezli do Ciech do Iny, kde sme kupili kocik a dnes mi volali, ze uz je opraveny a stalo to 880 ceskych....

nedvidkova
24. únor 2009

kikimaruska-asi to budu muset risknout.zadnou maminu s x-car neznam ale i tak dik za radu.proste si to objednam a uvidim 😉

jananinka
24. únor 2009

Avanka, jaj tak 😅 Ale v Senici v Deme ho vraj uz maju.

avanka
25. únor 2009

ja som sa na neho pytala v Hodonine a tam mi povedali, ze ho objednali a budu ho mat tak v marci, aprili 🙂

katavinka
26. únor 2009

Baby, ide my vytrhnúť z kočíka. Dala som včera malého do šporťáku, ale tie pásy mi nejdú zapnúť, proste mi nedočiahnu do tých dier, už to mám predĺžené, fakt neviem čo s tým.

l3nka
26. únor 2009

X lander xq je už v predaji máme ho doma 3 týždne... je super 🙂

gabika53
26. únor 2009

X-lander je poľský kočík, známej praskla po čase konštrucia. ☹ .má pekný dizajn, to sa musí nechať 🙂

astrane
26. únor 2009

Vyrábí ho delti
Prasklou konstrukci si neumím u těchto kočárů představit...bych jim to pěkně omlátila o hlavu...a chtěla novej...
Kamoška ho má už na druhé dítě ,na obě od narození a bez problémů...
Mám kočár od stejné firmy a to co už zažil,o tom se výrobcům zaručeně ani nesnilo... 😀 Zatím bez závad(2 roky)

andy80
26. únor 2009

astrane, gabika53: starší kolekce byli lepší a víc vydželi, teď co dělají ty nové je to takové fórové a je tam spousta věcí, které "vylepšili" (k horšímu). A to že to je polský kočár je fakt, ale který kočár se teď nevyrábí v Polsku. Je to většina kočárů na trhu.

astrane
26. únor 2009

taky jsem se dívala na novou kolekci a že jdou s proudem....možná je to u nich trochu škoda...mohli se odlišovat...

ve24
27. únor 2009

🙂 ahojky, jestli někdo z vás má problém s polohováním u sporťáku, ráda vám ušiji vychytávku, jak to půjde hravě a rychle. Hodně kamarádek a zákaznic s tím je spokojené 🙂

katavinka
27. únor 2009

ve24: tak to by som naozaj potrebovala, lebo prídem o prsty 😒

avanka
28. únor 2009

A mne to ide lahko... 🙂 🙂

zuzik.3
28. únor 2009

já od té doby co malá sedí sporťák nepolohuju, takže to mám bez práce 🙂 Jinak jsem s kočárkem moc spokojená, nějaké mouchy sice má, ale neměnila bych. Ta nová kolekce se mi moc nelíbí 😒

angellina
3. bře 2009

ve24: ja urcite taky nebo bude mala v kocarku sedet jen kdyz ji vozi tatinek 😝

sheherazada
3. bře 2009

ve 24, chci se zeptat, umíš udělat něco, aby to šlo napolohovat až úplně do sedu, jako myslím úhel 90 stupnů? Mám kolekci 07

tosovska
6. bře 2009

ahoj maminy chci se zeptat na kocarek x lander xa 2008 jakou mate zkusenos chtela bych si ho poridit ale porad vaham ☹ poradte mi nekdo prosim

radkar
6. bře 2009

Ahoj tosovska, osobně tento kočárek nemám, ale mají ho dvě kamarádky co říkaly,tak jim vadí, že nejde dát i protisměru a pak že je dost otevřený na zimu-že tam dost fouká. Malej od kamarádky má vždycky chudák omrzlé tváře a je dost malej. Ale zkoušela jsem s ním jezdit a je to jeden z nejlíp ovladatelných kočárů 😀 Tak pak si vyber 😖

sven
6. bře 2009

Hele, holky, on je X-lander polský kočárek?! (viz příspěvek gabika53 o kousek výše). Pokud ne, tak kdo ho tedy vyrábí?