Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

petua
29. dub 2009

Dosa: No to mam pocit, že tak to musí bejt ale strašně těžký, nebo né? 😲 Mam obavy, že to neunesuu 😨

Martimarti: Myslíš za konstrukci v místě za tim kloubem? A neni to pak takový celý vratký? Víš jak to myslim, jestli se to blbě nedrží, ono pustit to, to by asi byl průser, že jo 😕

No každopádně všechno je asi lepší než za to madlo, já když to rvu, tak to úplně hypnotizuju, aby to vydrželo.. 😅 Ale zas holky píšou, že taky tahaj, a drží, tak na druhou stranu přece ten kočárek by měl bejt k tomuhle taky konstruovanej, že jo..

Jo a ještě se chci zeptat, když ho třeba vynášíte ve dvou (po těch schodech, do tramvaje atd.), tak ho asi ten vzadu bere dole za tu konstrukci, že jo? My jsme ho takhle ještě nenesli, ale přijde mi to takový logický, kdyby ho někdo vzal za tu korbu, tak ho vlastně pak dře za ty adaptéry a ty by taky nemuseli vydržet, že jo...

zuzik.3
29. dub 2009

přesně tak, my to držíme za ty trubky u stupátka, ale mám jenom sporťák

vladkaz1
29. dub 2009

Whoknows_ urcite X1 kolesa otocne nema!!!! Ja mam X1 ale zasa je super odpruzeny ma aj v predu odpruzenie, ja by som AX nechcela ja som to tu uz spomínala , prosim len moj osobny nazor nikto sa nehnevajte. 😉
Ja si neviem predstavit ze by som ho niesla za korbu hore po schodoch ved je sam o sebe dost tasky!! 😕 🙂

martimarti
29. dub 2009

Petua, přesně, já to držím vlastně za ten kloub, nebo spíš kousek pod kloubem, není to samozřejmě nic moc, schodů do domu máme pět, ale už jsem si na to tak nějak zvykla a mám určitý cvik. Mimochodem, postavit bezbariérovou bytovku se devíti schody, tak to také vymyslel nějaká šikula, co? 😉

vladkaz1
29. dub 2009

Ja mam bezbarierovy byt sme priamo na prizem., takze mi to strasne vyhovuje ze len sup do bytu.. 😀
Inak do pivnice by som ho nedala ,co ked mi ho ukradnu 😅

dosa
29. dub 2009

petua - neviem posudit to tvoje nosenie kocika, lebo som to tak neskusala, ale ja som bola na to moje zvyknuta - no co uz narobim? ked bolo schodov len par, sem tam som to robila ako to tusim vladka pisala - tahala hore kolesami po schodoch. vzdy sa najde nejakych par schodov - a u nas v meste teda nechapem, ze rodicovsky, rodinne pridavky a vsetky mozne pridavky co vybavuju mamicky s detmi su na prvom poschodi bez vytahu 😒

vladkaz1
29. dub 2009

hmm ale u nas na 3 a ked sa pokazi vytah tak to je radost 😠

ninka123
29. dub 2009

Ahojte, ja mam XA 2008. Do schodov chodim tak, ze sa otocim chrbtom, kocik navazim na zadne kolesa a v pohode v rovnovahe vytiahnem aj 10 schodov-s malou vo vnutri...my sme ho teda riadne vyuzili, stale s nim lietame po lukach a polnych cestach... pre nas ideal do terenu... 😵

vladkaz1
30. dub 2009

ninka tak isto som to myslela ja len som to nevedela tak napisat 🙂

paola.o1
30. dub 2009

ahojte baby, neviete poradit kde v BA a okoli - tak maximalne po TT 🙂 je obchod s kocikmi, kde sa ta pozriet aj na x-lander? rozmyslam ze ho kupim, ale chcem ho predtym vyskusat a ochytat si ho

vladkaz1
30. dub 2009

hocikde u nas v TT su min 6 predajni , inak nechcem aby to bolo doterne mam na predaj x 1 mam ho aj v inzeratoch a predavam ho len s osobnym odeberom. tak ak by ste mala niektora nastavajuca X landeracka zaujem napiste do ip. Vladka 🙂

dosa
30. dub 2009

paola - v utorok som bola v dvoch predajniach v trnave a x lander tam mali - v sani centre (na druzbe) si uz nepamatam ktory to bol model a v bambini (na kapitulskej) mali tu limitovanu seriu XA.

vladkaz1
30. dub 2009

Alebo potom v senici v Deme tam maju fakt vyber velky 😉

quetka
30. dub 2009

v Ba ho maju v predajni predeti.sk na kosickej ulici, rozlozeny XA a XT, na jednom je sportova a na druhom vanicka, a este aj tu limitovanu seriu taku kriklavo cervenu tiez maju rozlozenu. na stranke ich obchodu ho nemaju v ponuke, no v predajni bol.

laluchova
30. dub 2009

baby ja som si kočík objenala cez net a prišiel mi pekne domov 2 dni pred narodením malej, som s ním spokojná mám XA 2008 oranžový, aj vajíčko máme, ale už sme vyrástli, ale používala som ho často...ušetrili sme cez net 4000 sk, vajíčko, vanička, kočík, pláštenka slnečník,taška...toto všetko sme si objednali cez www.babycool.sk

aniska
1. kvě 2009

nazdar zeny,
par maminiek si tu stazovalo ze sa to neda poriadne posadit, tak na mmb predava pani zlepsovak,mrk sem;)
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21084867&tab=4

a mam dotaz- aky je rozdiel v tych roznych typoch xlandera(xa/x3/... atd)? ja rozoznam tak rozdiel 3kola/4kola(3kola urcite nechcem-budem chodit po fakt drsnom terene). povedala som si, ze xlandera skusim, ale neviem ktory typ teda..

laluchova
1. kvě 2009

oki ale ako sa to tam upne???vidím, že sa to dá doťahovať...????
my máme XA 2008 je to štvorkolka predné klolieska sú aretujúce ale dajú sa aj zastaviť idú potom ako bežné iba rovno a majú nafukovacie kolesá čo aj mne vyhovuje a chcela som iba také, alebo aj my máme terén ako v horách...mrkni si to na www.x-lander.cz

pietra
1. kvě 2009

to vazne nikto z vas nevie, ci na starsi podvozok z r.2007 sadne hlboka vanicka z tohtorocnej alebo minulorocnej kolekcie? ☹

vladkaz1
1. kvě 2009

fakt neviem , ja osobne ale som toho nazoru ze sadne no ruku do ohna nedam...

luca30
1. kvě 2009

Dobrý večer,

chtěla jsem se zeptat zda jde xlander xa 2008 sportovní verze dát do úplného lehu..chtěli bychom si ho s mm pořídit jelikož má nafukovací a tím pádem se snad hodně hodí do terénu je to tak??? Má verze 2008 už kožené madlo??

gabuliik
1. kvě 2009

Ahoj.Ja mám x-lander xa 2008 a ide dať do skoro lahu.Malého som začala dávať do športáku ked mal skoro pol roka a bolo to v pohode.Madlo?Ak myslíš rukovať,tak ano je kožená.

andy80
2. kvě 2009

pietra, ty adaptéry jsou pořád stejné, já mám podvozek 2006 a sednou tam všechny kolekce hlubokých korbiček.

laluchova
2. kvě 2009

baby a ako sa dáva tá pomocka na kočík aby bol v sede...???

pietra
2. kvě 2009

andy, dakujem, to si ma potesila 😵

laluchova
2. kvě 2009

už mi to tá pani poslala foto...a maila t o si viem aj sama vyrobiť... 😉

dosa
2. kvě 2009

laluchova - ved som prekvapena, ze to chces kupovat. par stran dozadu sme sa tu bavili o tom, ze staci na tych polohovacich pasoch odparat tie zasevky a pojde ti to aj bez nejakeho pridavneho pasu. a kociar tym nepokazis, len vylepsis. nedavno som to poradila aj kamoske a ta je nadsena 😉

luzzie
2. kvě 2009

nema niekto na predaj adaptery na autosedačku? alebo nevie kde ich na SR kupim? 😉 dikeees

laluchova
2. kvě 2009

ved aj sama som nato prišla už som si to všimla minule i ja že je to len akosi prešité...malá si dnes pekne sedkala...
mala som link na adaptér...skúsim mrknúť... 😉

laluchova
2. kvě 2009

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=523...

http://www.buylo.eu/sk/product/764/x-car-adaptery

ak si dáš do vyhľadávača čo potrebuješ možno nájdeš aj inde a lacnjšie ja som to len tak zbežne pozrela...

mirbeti
3. kvě 2009

Ahojte chcem sa spytat, na X-lander X3 a XA, je tam nejaky rozdiel v sportovej casti? ci je v nej viac alebo menej miesta na sedenie alebo nejaky iny rozdiel. Je to len v type kolies?dakujem