• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

21. června 2016 
Ahoj gabuse, taky jsem uvažovala o koupi x-landeru přes pána tuším z Frýdku-Místku nebo Havířova, který kočárky vozí z Polska a prodává je tady tuším za 3.990,- Kč. Ptala jsem se jich a kočárek jde reklamovat u Baby poit, internetové stranky www.babypoint.eu - je to v rámci evropské unie. Jinak my jsme si x-landera XT objednali přímo v Polsku - vychází to na 2.800,- Kč s pláštěnkou a dopravou 3.150,- Kč. Tak doufám, že bude OK, nemám ráda reklamování.
21. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
elvie: jj, mám to přes jednoho pána ,co to vozí ..to bude asi on...když jsem si to spočítala dle paragonu ,vychází to na těch 2800 kč.
kolo jsem už dneska promazala a je to lepší.
a zkoušela jsem přijít na to,kde to tak šíleně vrže a je to ta konstrukce ( ten silný rám)na jedné straně..takže mi opravdu nezbývá,než reklamovat..myslela jsem,že to půjde promazat,ale na té konstrukci nemám kde..dost mne to se*e..nový kočár a todle :frowning2:
na stránky mrknu a napíšu jim.
21. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabuse:zkus ještě silikonovy sprej a prostříkat každý plast každou skulinu bacha na látky je to mastný :wink:
21. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabuse, skus ten silikonovy sprej, my mame X1 a tiez nam po dazdi vrzgal, odporucali nam WD40, ale ten je nanic, po kazdom dazdi to bolo potrebne premazavat znova...
silikon je lepsi a trvanlivejsi....
22. čer 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,a kde se dá ten silikonový sprej sehnat?
22. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabuse:Drogerie Teta.WD40 to je ale právě ten silikon.sprej :wink:
23. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, premyslime, ze poridime pro mimi x- lander XA, jaky je rozmer korbicky? - na netu pisou vsude neco jineho - mam totiz strach, aby se nam tam ta nase holcina vesla. diky
23. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
alee, ono asi zážleží na roku výroby, já mám kolekci 2006 a tam je korbička větší, přijde mi, že je dělají každý rok menší, takže asi proto uvádějí na netu pokaždé jiný rozměr.
23. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojcata, ale WD40 je slaby odvar silikonoveho spreju, silikonovy olej v spreji je lepsi...
23. čer 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamicky vcera som bol v krakove po kocik x-lander XA full len vajicko je maxi kosi cena 14500 po 10 % zlave ktoru som dohodol tam.
23. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to: rego4
Ahoj, prosím ťa, aj ja sa chystám do Krakowa, ešte som tam ale nebola - kde konkrétne si kúpil XA? A nevieš, či majú otvorené aj v nedeľu? Dííííííík
23. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, X1 už nemůžu nikde sehnat. :frowning2: Nevíte někdo náhodou, kde ji ještě mají?Chtěla bych red nebo beige...
27. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
robin - veru ich uz je malo, ale napriklad tu: http://www.prejetesi.cz/levny/x-lander-x1-red.html
27. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dosa, to už jsem zkoušela, tam už ho taky nemají, ani na batolata.cz. Si budu muset vybrat jinej nooo. :unamused:
28. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
robin - no si to predstav! tak potom naco ich tam maju vypisane??? a este tusim vo vsetkych farbach? videla som ho este na nejakych slovenskych strankach, ale neviem, ci by to bolo pre teba vyhodne... alebo potom jazdeny, cez inzeraty - taky nechces? ak nenajdes v ponuke, skus si dat inzerat ty - mozno sa niekto chysta predat :wink:
28. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
robim skoda ze si nedala vediet skor :wink: ja som uz X1 predala ale tak isto si vsimam ze je dost vypredany ja radim zavolt do DEMI do senice www.dema.sk a maju aj skladove zasoby ze vypredavaju za skvele ceny!!! ja ked som chcela len potah novy ponukala mi kompet x1 za 4 tis a to si myslim ze je supis cena aj s vanickou :slight_smile:
28. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už máme x-landera zase doma...měli jsme 08 a nyní zelený 09, tak kdyby někoho zajímali informace ohledně nové kolekce...tak sem s nimi (mě nedokázal říct nikdo skoro nic a na prodejnách ho tu nikde neměli :rolling_eyes: )... :wink:
1. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme taky X-lander XA z kolekce 2008. Ovládá se parádně, ale má opravdu malou korbičku. Sporťák je prý pro děti od půl roku a měli by samostatně sedět, mám ale pocit, že v půl roce se neposadí samo žádné dítě.
2. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja neviem, preco sa tu stale rozobera velkost vanicky :wink: nas Lukas sa narodil ako 3300g a 49 cm a do vanicky sa v pohode zmestil aj v 7 mesiacoch a to nebol najmensi......
sportak je od 6 mesiacov a pre deti, ktore sedia, ty tam dieta predsa sediet nemusis davat......preto sa da dat aj na lezato...

a nemam proste pocit, ze by vanicka bola az taka mala...je rovnako velka ako ostatne kociky, len je oproti nim uzsia

a Vladka, no ja neviem, ja som priamo zo senice, aj sme v demackej predajni boli ale x1 za 4000 sk aj s vanickou tam kupis tazko.....komplet s vanickou, autosedackou sa predava okolo 500 eur
2. črc 2009 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja viem ze sa predava som pisala , na mail so Senice moj MM je tak isto od tial , chcela som len potah na sportak .. ponukala mi komplet novy kocik ,ale stara kolekcia 2006-2007 za 4 tis nekecam na co by som to preboha robila :wink:
2. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
-----Povodna sprava-----
Od: Gabika Danišová
Prijata: 14.04.2009 08:33
Pre: vladkaz1@azet.sk
Predmet: Re: vladkaz1@azet.sk má otázku

Dobry den,

bohuzial dany nahradny diel nie je k dispozicii.
Mame skladom len cely kocik X-1 2006 vo farbe ASH. Je za vypredajovu cenu
133 EUR.
V pripade zaujmu ma nevahajte kontaktovat.
S pozdravom

Gabriela Danišová

Brand manager
detského sortimentu

DEMA Senica, a.s.
Dlhá 248, 905 01 Senica
tel: +421 34 69 45 233
fax: +421 34 69 45 102
mobil: +421 915 780 875
e-mail: danisova@dema.sk
www.dema.sk

----- Original Message -----
From:
To:
Sent: Friday, April 10, 2009 2:17 PM
Subject: vladkaz1@azet.sk má otázku

>
> Dobry den chcela by som sa spitat ci sa da samostatne doobjednat novy
> potah na X- lander x1 kolekcia 2006 na sportovu cast, aj strieska v tej
> istej farbe.
> Ak ano mohli by ste mi napisat pribliznu cenu?

aby si mi verila :wink:
3. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
máme doma x-lander XT s autosedačkou x-car a teď těsně před porodem jsme šli natrénovat její poutání do auta...bohužel jsme zjistili, že na její připoutání máme v obou autech krátké pásy :angry: :frowning2: ...měl s tím někdo z Vás nějaký problém? Jak jste ho případně vyřešili. Díky moc za každou odpověď.
6. črc 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte neviet ci sa vyraba X lander aj v ciernej farbe?
6. črc 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinna - cierny nie, vo vlanajsej kolekcii bol taky tmavy sivy - grafit http://www.najnakup.sk/Porovnaj_kociky_X-LANDER-Xt-2008-Set-grafit_261223.html

a v tohorocnej kolekcii je ovela bledsi - grey http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1200108
6. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,mužete mi prosim poradit, rozhoduji se mezi Xlanderem a jané slalom (koupila bych z druhé ruky, je o moc dražší). potřebuji, aby šel kočár lehce řídit a zvládal nerovné chodníky, křivé dlažby a obrubníky a velký kopec. Jde mi pouze o sporťák, jezdím teď se sporťákem Hauck po prvním synkovi, ale jde hrozně těžko řídit, člověk musí hrozně tlačit, kolečka se natáčí kam chtějí a musím ho pořád nadzvedávat. Několikrát denně s ním projít celé město do školky je náročné.Omlouvám se, jestli někde toto srovnání je, zatím jsem nenašla.
6. črc 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem měla první vyjížďku s XA. Korba se mi zdá trochu vratká. Máte s tím nějaká zkušenosti? Je to normální nebo někde děláme chybu či je to vadný kus? Díky za názory :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinna88 ... x-lander sa vyrába aj v čiernej farbe .. tohtoročná kolekcia má takú a vyzerá super :slight_smile:
6. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinna88 kočárek X Lander se vyrábí i v černé barvě kolekce 2009 model kočárku XA v kolekci 2008 byl také ale už je vyprodaný je pouze Graphite Lída
6. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamikula... vše je v pořádku korba je vratká kvůli tomu, že je do podvozku uchycena pouze v středové části za dva adaptery nemusite mít obavy nejlépe vyzkoušíte, když korbičku zvednete za přenosné madylko od země do vzduchu stačí tak cca 2 cm jenom se tím přesvědčíte, že opravdu drží, nemějte obavy neupadne Lída
6. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek