Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

baritus
13. kvě 2010

ellisabet, to asi všade je tak.Kočíky z kolekcie 2010 som nikde nemohla nájsť,ani mi nikto nevedel poradiť.To asi preto lebo X-landerky na SR už nenosí Dema ale Groupfashion ☹ , a tý dávajú kočíky len na objednávku.

kopa
13. kvě 2010

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat v jaké zemi se tento kočárek vyrábí?? 😅 😕 Když koukám na kočárky tak píší italský,španělský.....

ellisabet
13. kvě 2010

aha, možno preto, diky moc za odpovede. Neviete mi nikto zmerať, kolko ma trojkolieskový od zadneho kolieska po predne, ale to aby bolo tak otočene smerom pod kočik a potom ešte kolko meria ta predna čast nad predným kolieskom. Velmi by ste mi tým pomohli. Dik

baritus
13. kvě 2010

kopa , je to poľsky kočík. 🙂 ,a aj to tam vyrábajú.Keby bol španielsky tak to vyrobia iste v číne 🙂 .

kopa
13. kvě 2010

Baritus díky moc,nemohla jsem to nikde zjistit 🙂

lumixii
13. kvě 2010

Nebude nějaké maminka prodávat polstr na X lander XA kolekce 2009? Na barvě nezáleží. Kdyžtak IP, děkuji 🙂

mia1111
13. kvě 2010

lumixii - čo je to "polstr"?

lumixii
14. kvě 2010

mia: polstr? takový ten potah na sporták... nebo prostě celý sporták co se připíná na kontrukci včetně boudičky, madla a nánožníku... nevím jak to přesně popsat 🙂

katavinka
14. kvě 2010

lumixii, myslíš vlastne športovú verziu asi, ale bez konštrukcie kočíka. Chápem správne?

mia1111
14. kvě 2010

lumixii - už chápem 😀

lumixii
14. kvě 2010

katavinka: jj přesně tak... všechno kromě podvozku 🙂

mia1111
14. kvě 2010

lumixii - ja som tiež kúpila asi pred mesiacom čiernu športovú časť 2008 😵

lumixii
15. kvě 2010

mia: a nevíš, jestli by pasovala 2009 na podvozek 2008 nebo 2007? Když jsem to tak zkoumala z podobných fotek, tak teoreticky asi jo, ale nevím ta praxe🙂 Já mám polstr v zachovalém stavu, ale raději bych novější typ protože je tam super dělaná v boudičce ta "sluneční clona".

terezt
15. kvě 2010

Cau holky, nevite jaky skate zak kocarek xlander xa 2008?

mia1111
15. kvě 2010

lumixii, podvozok je rovnaký, ja mám podvozok 2009, koliečka 2008, poťah 2008 aj 2009 a pasuje to všetko 😀 . Na 2008 som si teraz objednala slnečnú striešku-clonu, tak čakám, kedy mi príde...

lumixii
16. kvě 2010

mia: tak já scháním potah 2009 ale mám pocit, že beznadějně... když už nějaký seženu, tak je za nehorázný peníze 😒 to když si koupím celý kočárek, 2008 tak za něj dám stejný peníze 🙂

lindauciatko
16. kvě 2010

mia1111,
prosim ta, mozes hodit link aku slnecnu striesku si si vybrala na Xlander? Na hlboky alebo sportovy kocik?
Na sportovom, ja mam 2009 je ta strieska zabudovana, ale na hlboky - na vanicku - mi nikto nevie povedat aka clona sa hodi a ja by som ju fakt potrebovala...
vdaka

dosa
16. kvě 2010

lindauciatko, ked ti mozem poradit, slnecna clona sunshine kids ti na vanicku bude krasne pasovat. tu som davala fotky. sice to nie je x lander, ale striesky su na jedno kopyto: https://www.modrykonik.sk/forum/tema/clona-kidd...

lindauciatko
16. kvě 2010

Dosa vdaka,
no len o tej mi hovorili ze je vsade vypredana no a ten konkeretny predajca u ktoreho som si ju chcela objednat si nebol isty ci pasuje na Xlander, tak som to potom nechala tak, i tak ich nemal skladom, vravel ze o mesiac...
Skusim sa popytst v tom babatkove.
A tvoj nazor: je clona lepsia ako slnecnik?????
vdaka

dosa
16. kvě 2010

urcite. ja som mala kedysi pri prvej dcere x lander a na nom slnecnik a bola to otrava, stale naklapat ked sme zmenili smer a ked uz mala sedela v kociku, tak to zase kmasala... pri druhom dietati pouzivam clonu, pre mna je to lepsie... ale su baby, ktorym viac vyhovuje alnecnik - je to o zvyku... ja som ju kupila v trnave v bambini - tam ju este nedavno mali... na vanicku x lander ti bude urcite pasovat, z fotiek vidis. je pripnuta len dvomi bocnymi snurkami a pocas jazdy si to mozes posuvat ako chces... tie zvysne suche zipsy zapravis pod clonu a vybavene...

lindauciatko
16. kvě 2010

Vdaka dosa,
to bambini som vzdala, postovne 6 eur, skusim babetkovo..

dosa
16. kvě 2010

cooooo???? tak to je dost... nemyslia to na kociky a vacsie veci? ak by si nepochodila a straaaaasne ju chcela, napis IP, kupim ti ju a poslem 😉

lindauciatko
16. kvě 2010

stoji to cierne na broskynovom v obchodnych podmienkach pre 0-5 kg...
vdaka za ochotu, este mi ma volat nejaky predajca z prievidze co ich nema skladom, tak pockam a ozvem sa ak budem potrebovat tvoju pomoc.
si zlata

ellisabet
17. kvě 2010

no neviem kde sa výrabaju, ale na kočiku je nalepena nalepka Made in China

petulik.zlin
18. kvě 2010

ellisabet nevím komu tady odpovídáš, ale jestli mluvíš o X landeru, tak ten se v Číně určitě nevyrábí. Je vyroben v E.U. Ty máš kočárek doma s takovou nálepkou? Pochybuju...

veruska007
18. kvě 2010

Je to polsky kocarek! Jako vetsina kocarku u nas. Uprimne receno, nedoporucuju. Pote, co jsme polskou trojkombinaci po par mesicich vyhodili a koupili si znackovy kocarek v akci, nemuzu uverit, jak jsem si ten polsky mohla koupit...

dosa
18. kvě 2010

veruska neda mi neragovat - pises o kociku ze je zly, len preto ze je polsky??? tento kocik sa tu predava uz x rokov a maminy su s nim spokojne, tak netusim, preco hadzes vsetky polske vyrobky do jedneho vreca??? aj x lander je znacka - takze co je u teba znackovy kocik???

lumixii
18. kvě 2010

veruska i já musím reagovat.. rovněž mám X lander a jsem s ním maximálně spokojená... Můžeš mít značkový kočárek a přesto může být poruchový víc než kočárek vyrobený v Polsku. A v dnešní době, který kočárek polský není, že 😀 😀 Neříkám, že jsou všechny vyrobené v polsku, ale ve většině případů tomu tak je. To by podle toho co tady píšeš musel být každý druhý šunt. ... (ťuk, ťuk, tˇuk)

veruska007
18. kvě 2010

Resila jsem kocarky s maminkama ze cviceni, heren a kamoskama, kdyz jsme cekali druhe. Skoro vsichni meli polsky kocarek a nebyla mezi nami jedina spokojena maminka - kolecka se po par mesicich viklala, praskla konstrukce, houpajici se korbicka na podvozku - provesene uchyty, to same s uchycenim autosedacky, popraskana nova kolecka, kocarky nedrzi smer a zahybaji, spatne usite popruhy, nedrzici nytky... Ja byla opravdu s polskym kocarkem nespokojena a moje okoli taktez. Ted mame Cam a spokojenost nejvyssi. Ac kocarky vypadaji na prvni pohled velmi podobne, material i zpusoby uchyceni soucasti jsou zcela rozdilne a polsky kocarek ve srovnani s timto projel na plne care.

No, pokud mel nekdo s polskym kocarkem stesti, tak mu to preju. Ja ale nikoho takoveho neznam.

dosa
18. kvě 2010

sa spamataj - ked si kupila lacnu trojkombinaciu, tak necakaj vela muziky... x lander si nemala, tak nemozes posudzovat, je vyrobeny na inej urovni ako kociky o ktorych pises... a cam teda nie je tiez ziadna vyhra...