Kočárek X - Lander. Poraďte mi s korbičkou!

mancovka
2. črc 2008

Ahoj maminky prosím Vás nevíte některá,jestli korbička z roku 2006 se dá připevnit na model kočárku roku 2008,ten máme nový jen sporťák a chtěla bych si v bazárku dokoupit korbičku starší ,předem děkuji

helulela
24. bře 2011

Ahoj holky, budu se opakovat se svojí otázkou - nemáte zkušenost s buggypodem nebo skejtíkem k XA? Díky.

kiya
24. bře 2011

@mia1111 skusali aj WD aj vazelina aj cokolvek, nepomohlo... jedine co pomohlo bolo to, ze isla dole korba a tym sa zmenilo tazisko a uz to ide lahsie... ked zdvihnem kocik a kolecko tocim samostatne, tak sa vrti pekne, ale akonahle sa zatazi, je to na milu jarmilu (nic proti jarmilam 😀 ), proste niekde pri uz navrhu (alebo neskor?) nastala chyba a proste to nejde tak ako na inych kocikoch. a kocik si treba vseliako vylepsovat aby to bolo ako ma... ten nanoznik, ked tam neije fusak ale len deka, tak divne visi, ale uz som to vyriesila 🙂 stacila k tomu jedna snurka na telefon 🙂

cate
25. bře 2011

@kiya Ahoj 🙂 suhlasim tam ide o zatazenie. Preto tie problemy s prednym koleckom 😖 . A ako si poriesila ten nanoznik so snurkou na telefon ak sa smiem spytat 🙂)). Tiez mi to pride take visiace 😀

kiya
25. bře 2011

@cate ahoj, tak som to rychlo pofotila, snad to bude dost nazorne, supla som to do albumu, nech to tu nezavadzia, pridala som tam aj fotky, co som slubila uz skorej o tom ako sa to da jednoducho dat viac do sedu, snad to niekomu pomoze, ale znova opakujem, neprisvojujem si tento napad, uz to tu bolo spominane skor, takze, len som vyuzila tieto rady a dopadlo to takto 🙂

cate
25. bře 2011

Aha super pozrela som 🙂 . U mna sa sedi celkom v pohodke, neviem mam kolekciu 2010 a este ho zabehavam 🙂

hehena
26. bře 2011

ahoj mamky... zvažuju koupi kočárku X-lander X-Run.
jste s touto značkou spokojené? je pravda, že jsou poruchovější? četla jsem, že pohyblivé madlo může dětem skřípnout prst, stalo se vám to některé? add polohování zad - je mechanické, nebo na popruhy?

nemáte náhodou někdo přímo X-Run??

moc děkuji za odpovědi 🙂

ziarcanka
26. bře 2011

@helulela Ahoj, nedávno sme kúpili skejtík lascal maxi, pripojiť ide úplne super bez kadejakých nadstavcov, ale vonku sme s ním ešte neboli, lebo mladšieho bračeka ešte len čakáme (cca o mesiac). Potom môžem pridať viac skúseností. Náš starší má čerstvo 2 roky a momentálne chodíme von bez kočíka, aby zabudol, že bol jeho 🙂 . Keď sme kupovali skejtík, tak som ho tam skúšala postaviť, ale vzpieral sa ako tur, lebo už mal spinkací čas. Bugypod som tiež zvažovala, aby si starší mohol oddýchnuť po sediačky, ale keď som si zobrala šírku kočíka a k tomu ešte ďalšiu stoličku, tak sa mi to zdalo dosť veľa.
Keď sa Ti narodí bábo, starší bude mať cca rok a pol, tak by som asi skôr uvažovala o bugypode, aby nemusel byť celý čas vonku na nožičkách.

wansday
27. bře 2011

teda, jak to tady tak čtu, tak jsem se úplně zděsila... byli jsme se s přítelem podívat na kočárky a x-lander xt se mi líbil nejvíc, už jsem pro něj byla prakticky rozhodnutá, ale teď tu všechny píšete, že se vám zadrhává kolečko ☹ a jakou máte kolekci, je to i u kolekce 2011? Jestli ano, tak teda budu muset jít do xa 😒

cate
27. bře 2011

@wansday Ahoj, ja mam xt 2010, neviem ako kolekcia 2011. Tiez som velmi chcela xt. Kocik je fakt super, tichy, malemu sa v nom velmi paci. No len to predne koliecko ☹ . Niekedy sa tazsie ovlada a urcite nie jednou rukou, to sa s xt (teda aspon s nasim)neda. Keby to viem asi by som tiez volila xa. Ale inak fakt velmi dobry kocik 🙂

wansday
27. bře 2011

@cate jj já se taky zamilovala do xt právě, vždycky jsem toužila po tříkolce... s prvnim jsem nakonec koupila čtyčkolák, protože se mi ho podařilo sehnat fakt za super cenu (měla jsem brevi ovo) a tak jsem teď chtěla tu vysněnou tříkolku. Jenže když jsem tu pročetla pár diskuzí, tak mě to fakt zklamalo, všechny maminy co měli xt, tak psaly to samé co ty, že se jim s nim blbě jezdí a maj problém s tím předním kolečkem.. takže zas trojkolka nebude☹ no tak půjdu do xa, na ten jsem zatim slyšela samou chválu.. ale mrzí mě to☹

kattee
27. bře 2011

@helulela Ahojky Tento probém jsem taky řešila. mám x-lander 2008 a k tomu scate lascale. Staršímu synovi je 2,7 roku mladšímu je 9 týdnů a scate plně využíváme. Jezdili jsme sním i v zimě po sněhu a úplně v pohodě samozdřejmě posilnici mladší syn se narodíl v lednu. Štěpán si opře hlavu o madlo od kočárku a jede jako velky machr 🙂 Jsem sním naprosto spokojená a vřele doporučuji.

cate
27. bře 2011

@wansday ale nebud smutna 🙂 🙂 . Prave naopak, mozes byt rada, ze si to zistila este pred kupou 🙂a mozes sa rozhodnut. Potom by si bola sklamana. Urcite budes spokojna aj s xa 🙂.

wansday
27. bře 2011

@cate to máš pravdu 😀 xa se opravdu krásně ovládá, vyzkoušela jsem si to v obchodě.. no hlavně aby to bylo pro toho špunta pohodlný 😉

foxinecka
27. bře 2011

@wansday
riesenim pre teba by bol model XV, trojkolkova konstrukcia, č kolesa (dve male vpredu), je to super, ja som s tymto modelom velmi spokojna...v SR sa minulz rok este nepredaval,ja som ho kupila v zahranici...

foxinecka
27. bře 2011

baby poradite mi servis na X lander?potrebujem kupit tie cierne klbiky na rukovati, ktore sluzia na zasuvanie dlky rukovate...v SR som nezohnala, mozno baby z Ciech by o niecom vedeli?Prosiiiiim....

wansday
27. bře 2011

@foxinecka jj taky jsem no už viděla, ale mě to malý dvojkolečko odrazuje, bojim se, že až bude prcek ve sporťáku a těžší, tak se to bude blbě ovládat.. měla jsem na dceru takový golfky s jednim dvojkolem vepředu a když už trochu vyrostla, byla těžší a ještě jsem do košíku dala nákup nebo stačila kabelka, tak jsem se s tim nehorázně nadřela, když jsem potřebovala víc zatočit 😒 tobě se s nim jezdí dobře i když je víc naložený?

julienka
28. bře 2011

Maminy,chcem sa spytat na nejake finty a zlepsovaky na xa... snazila som sa malej zavesit nejaku hracku na kocil,no nenasla som ziadne miesto,o ktore by sa dala hracka prichytit,resp.zavesit. ako to riesite vy?

foxinecka
28. bře 2011

@wansday
myslim, ze tento kocik je neporovnatelny s golfacom, tie predne kolesa su sice mensie od zadnych, ale ovela vacsie ako na golfacoch.Nikdy som s tym nemala problem, denne s nim urobim kilometre, plne vytazeny, malicky ma uz 13 mesiacov, plus kosik nalozeny nakupom.Jediny problem som mala, ked som s kocikom bezala, vtedy rychlo skakali zo stranu na stranu, tu je riesenim ich uzamknutie na rovnu jazdu...ja ho bezne ovladam jednou rukou, a nie je ziadny problem, ako baby pisu pri trojkolke...ja som si tiweto veci otestovala uz pred kupou, kedze som vedela, ze potrebujem kocik do terenu, a na dlhe trate, dedinske cesty...perfektne vsak splan aj ulohu mestskeho kocika, kedy chodime po shopping centre...golfac nikdy neposluzi ako kocik na dlhe trate...dufam, ze som trosku pomohla 🙂

wansday
28. bře 2011

@foxinecka oká.. tak děkuju na info... v sobotu pojedeme na veletrh do Letňan, tak se na něj podívám jestli ho tam budou mít a vyzkouším... berem s sebou i dceru, tak jí tam zkusim i posadit, abych viděla, jak tam ten prcek pak bude hačat a jak se s tim bude jezdit🙂 jinak já ten golfáč měla akorát do auta na ježdění po nákupech.. na procházky taky jedině se sporťákem.. je to určitě pohodlnější pro toho prcka🙂

helulela
29. bře 2011

@ziarcanka @kattee děkuju moc za zkušenosti 🙂 my budeme muset asi i buggypod, s chozením to zatím moc nadějně nevypadá. Na skejtík ale určitě taky dojde, navíc v zimě, když nasněží, si to s buggypodem moc neumím představit.

hehena
31. bře 2011

Ahoj mamky x-landerovky. nemáte náhodou některá x-lander barvu ARCTIC?

wansday
1. dub 2011

@hehena mě se moc líbí a uvažuji o ní, ale bojim se tý světlý, aby hned nebyl jak prase ☹

hehena
1. dub 2011

@wansday psala jsem s jednou maminkou, co tenhle má a říkala, že látka se prý dobře udržuje, že stačí umýt hadříkem a je zas jak novej 🙂 konkrétně jde o Fafetku, tak se jí můžeš optat. já jí psala i kvůli tomu, že má právě X-run, který bych chtěla já. dneska zrovna k X-runu zakládala album a má tam i detail popruhů. ta barva je prý spíše taková šampaň, vnitřek do šeda - na netu to působí, že je to světle šedá a tmavší šedá, takže to zřejmě klame.

kakatka1
1. dub 2011

Ahojte! Predavam kocik X-Lander XA vo farbe energy, zaruka do 24.6.2012 vo velmi dobrom stave za 230€ 😉

zabulik
2. dub 2011

Ahojky nemáte některá autosedačku od x-landru s isofixem od 9-18kg mají ted výprodej tak přemýšlím o koupi 🙂

ivasad.
2. dub 2011

Ahoj holky, nevíte některá, jestli mi hluboká korba z x-landeru X3 r.v. 2006 půjde na podvozek XA z r. 2009? Ty adapéry se v novějších kolekcích změnily, nebo je to stále totéž? Díky 🙂

wansday
2. dub 2011

@hehena tak opravdu není úplně bílý, ale je trochu do šampaně se šedou, nám se teda strašně líbí🙂 akorát jsem dneska zkoušela dceru posadit do XA a zklamalo mě to, ten sedák mě přijde moc mělký, seděla tam na půl zadku☹ a to není moc velká, budou jí sice dva, ale je to docrela prcek...tak jsme ještě koukali na XQ a líbil se nám naživo mnohem víc, hlavně má i otočnou sportovní část proti směru a dcera tam seděla mnohem líp 🙂 ten první kočárek jsme taky měli s menšími předními kolečky a jezdilo se mi s ním i ve sněhu perfektně, vždycky jsem je v nejhoršim zaaretovala a frčely jsme, takže je rozhodnuto pro XQ 🙂 no ale zas problém je, že v XQ přestali ten artic vyrábět, má ho nahradit ten desert a ten je v reálu docela dost tmavej oproti fotkám, takže kočárek nejspíš koupíme dřív, než jsme měli v plánu, dokud maj ještě na skladě starý zásoby 😒 ještě se mi moc líbila ta fialovo černá kombinace, ale ta je spíš pro holčičku, neni to moc universální 😉

hehena
2. dub 2011

@wansday já už bych asi nechtěla kočár s menšími předními koly, měla jsem Teutonku Cosmo a měnili jsme podvozek za Spirit a rozdíl to byl opravdu neskutečnej. akorát jsme se přestěhovali a jezdíme do lesa a sháněla jsem kočár do terénu, ale zas netoužím po těžkopádný čtyřkolce, tkaže bych chtěla vyzkoušet X-run. ale zatím jsem v rovinách úvah. Fajn, že jste vybrali a přeju, ať jste spokojení 🙂 mmch ta tm. šedá a fialová, ta je opravdu úžasná! škoda, že tkaovou kombinaci nedělají i pro kluky, že by byla barevně odlišná ta vložka vnitřní potah boudy, to je opravdu podařený (ty jednobarevný už tak atraktivní nejsou a rocky zas nemusím oranžovou, takže to mi taky nepadlo do oka) 🙂

ada222
3. dub 2011

@wansday ahoj, ty uz si videla kociar v tej fialovo ciernej ci sivej kombinacii v skutocnosti? Ja si ho chcem kupit, no tu ho vraj budu mat v obchodoch az koncom aprila/dubna... je ta fialova velmi svetla, vyrazna? nam sice povedali, ze budeme mat asi dievcatko, no clovek niekdy nevie... tak ja som si myslela, ze fialova moze byt aj pre chlapca... vzdy lepsie ako cervena, ci ruzova... 🙂

wansday
3. dub 2011

jj viděla, je moc krásný.. jinak ty barvy u toho fialovýho jsou hodně podobný jako na fotce.. vůbec ta fialová není světlá, je hezky sytá 🙂 já si osobně myslim, že by ho mohl mít i chlapeček.. my tuhle barvu máme jako zálohu, kdyby jsme si rozmisleli tu bílou... a když toho kluka budeš oblékat převážně do modré, bude to hezký 🙂