Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

1. ledna 2017 
Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.
2. bře 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se takhle podívat tady...disikutovalo se tu o hodně kočárcích a tenhle byl mezi nimi http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=12604&vOffset=540&vGotoLast=1#end
2. bře 2007 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dík perado, to na tom tvým odkazu jsem psala já
2. bře 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem tím chtěla říct, proč zakládat novou diskuzi, když už tu jedna je a hodila jsem ti sem odkaz, abys věděla, kterou myslím
2. bře 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale tady jde jen o ten X-lander XA, proto jsem to zakládala
2. bře 2007 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ho máme. Jsme s ním moc spokojeni! Ta otočná kola jsou super - když zatáčíš, nemusíš se o ten kočár vůbec opírat a zvedat přední kola. Máme ho komplet - hluboká korba + sporťák + autosedačka.
Pokud Tě zajímá něco konkrétního, tak se zeptej.
3. bře 2007 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj mori, chtěla bych se zeptat, jak dlouho jste vozili Karolínku v hluboké korbě, čekám miminko v červenci a mám strach, že brzo budem muset dávat sporťák.Jinak chtěla bych taky komplet.
3. bře 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mori, napíšu ti do IP, mám ještě nějaký dotazy.
5. bře 2007 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ho máme ako šporťák a neviem si vynachváliť
5. bře 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak my ho máme taky komplet a jsem s ním maximálně spokojená pokud jde o jízdní vlastnosti. Máme jen jeden problém a to jsou širší zadní kola, která se nám nevejdou do dveří ve sklepě, takže kočárek musíme rozkládat.
Jinak je ale kočárek super!
5. bře 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsem ráda, že jste zatím všechny spokojené, protože by mě mrzelo, kdybych se musela poohlížet po něčem jiným
5. bře 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
panenka - tak to je blbý, že vám neprojde dveřma. My ho máme v bytě a naštěstí se do výtahu vleze (ale měli jsme strach, že těma dveřma neprojde). Je to sice jen tak tak, ale naštěstí tam ty kolečka vlezou.
6. bře 2007 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte prosím někdo, jestli jde sporťák dát do lehu - do roviny?
6. dub 2007 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chci se jen tak informovat, říkala mi známá, že je lepší kupovat delší korbu, snad 80 cm, do těch 70 cm se pak těžko vejde prcek i se zimním fusakem, nemáte některá zkušenost??
6. dub 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už máme kočárek jiný X.lander neprošel, korbička je opradu malá na červencové miminko, v zimě by muselo do sporťáku No a sporťák do lehu nejde, což taky rozhodlo.Korbička je hrozně úzká, takže fusak by se tam moc nevešel.
6. dub 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
x-lander xa byl prozatím i můj favorit. ale mám úplně stejné obavy z velikosti korbičky. mimi se má narodit v říjnu, takže bude fusak potřebovat 100%.
6. dub 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky proč vlastně vidíte takový problém v tom, že by mimčo bylo v zimě ve sporťáku? Já moc nechápu v čem je ta hluboká korbička o tolik lepší. Dy´t přece když dám mimi do fusaku a dám na kočárek nánožník, tak je to fuk, ne?
6. dub 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nelis, to jsem si myslela taky, že to vyřeším nánožníkem a fusakem, ale byla jsem vyvedena z omylu, že dítě , který v půl roce pevně nesedí nemůžu dávat do sporťáku, kde nejde dát opěradlo do roviny Sice u toho mýho sporťáku taky nejde do úplný roviny, ale není to polosed, jako u X-landera.
6. dub 2007 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U X landera X1 jsem našla , že jde polohovat do lehu, ale u Xa to psané není. Macanet ty jsi se to někde dočetla, nebo jsi ho viděla, že do lehu nejde?
Pokud nejde, tak ho nechci, do korbičky by se mi dítě pak nevešlo a ve sporťákubych ho položit nemohla.
6. dub 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já viděla XA-čko v obchodě, jezdí se s ním perfektně. Polohování zad je tam pomocí takových popruhů, které se povolí nebo přitáhnou, podle toho jak chceš mimčo mít. Ten XA jde spustit dolů docela dost - i když úplná rovina to není, je to trošičku zešikma.....no, nám se mimi narodí v srpnu, tak počítám, že ho v hluboké korbičce budu moct mít max. 5 měsíců (kamarádka odvozila holčičku 5 měsíců dokonce i v Casualplay a to je extra malá korbička!) a pak mimi šoupnu do sporťáku. Prodavačka se tvářila, že je to ok. Tak nevim.
6. dub 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
horty viděla a v těch opatovicích mě na to upozornil, protože ty X-landry by jim měli dovýzt až příští týden.jinak jsem ho viděla v Trutnově. Ta korbička je jak nudle, s fusakem nevím, myslím , že šířka 33 cm je málo na fusak.
6. dub 2007 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono by bylo asi lepší vidět ho naživo a udělat si obrázek sama. Jenže kde v Ostravě....
6. dub 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo není nad to ho pořádně ochmatat, pojezdit a pak se rozhodnout.
6. dub 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevite jake jsou zasadni rozdily mezi XA a X3 krome rozmeru a hmotnosti?
6. dub 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přední otočná kola
6. dub 2007 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz to vidim. Nevite, ktera varianta je lepsi do terenu? Louky a haje
6. dub 2007 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No webi, já bych asi volila X1 s těma pérama, tady ho má maminka, taky lozí v terénu
6. dub 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak pokud jen z těchto dvou, tak XA, kolečka můžeš zaaretovat a je
6. dub 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelis, těžko můžeš ve sporťáku vozit novorozeně, které nesedí. Leda, že by šlo lehátko dát vodorovně, ale jak to sleduju, XA to neumožňuje. Šlo by to třeba u Inglesiny magnum.
6. dub 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
nám se mimi narodí v září a pro XA (komplet) jsme rozhodnuti. Navíc každý kočárek má své mouchy. Jak psala Nelis - jsou i menší korbičky. A spousta sporťáků nejde dát úplně do lehu, nejen XA.
18. dub 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
corsicanka - všechny X-Landery jsou sporťáky. A všechny se pro novorezeňata vyměňují na hlubokou korbu.

webi - typ XA je určen přímo do terénu. A ten rozdíl: XA má přední kola otočná o 360°, což X3 nemá.
18. dub 2007 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 15
Tvůj příspěvek