• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

1. ledna 2017 
už si nepamatuju kde, ale četla jsem radu odborníka a ideální rozměry korby jsou 80cm x 35 cm ( XA má 77 cm x 33 cm). Takže extra velké rozdíly to nejsou. a ještě tam psal, že jakákoli korba je max. do 6.měsíce věku dítěte. Tak uvidíme.

Mezi mými favority byl kočárek od Cam-Cortina X3 Tris, ale ten jsme nakonec zavrhli a také jsme zavrhli trojkolku komplet od jané.
18. dub 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,

potřebuju poradit od těch z vás, které si budete kupovat XAčko - čekali jsme na novou kolekci 2007, ale bohužel se mi ty barvy moc nelíbí :unamused: ( čekáme holčičku, ale chtěla jsem něco neutrálního pro druhé mimi). Takže teď přemýšlím, že bych si objednala verzi 2006 - líbí se mi ten lemon.
Co si o tom myslíte, není to hloupost :sweat_smile:
18. dub 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Bertik, mi se z nové kolekce barvy celkem líbí, takže si určitě vyberu. A rozhodla jsem se, že barva korby bude jiná než barva sporťáku a autosedačka bude taky jiné barvy. Ať je změna...

Jinak barva lemon je pěkná,hloupost to určitě nebude, když si ji objednáš. Ale látka z kolekce 2007 je prý lepší.
18. dub 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě právě říkali, že i ten 2007 má lepší funkci koleček a pohodlnější vnitřek :frowning2: . Ale právě ty barvy mi moc nejdou...no dneska jdu do baby shopu se zeptat a poprosit o radu, tak ti pak dám vědět, jak jsem dopadla :wink:
18. dub 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To s těma kolečkama a pohodlnějším vnitřkem je pravda, taky mi to říkali.

Já jsem si vybrala z té nové kolekce modrou korbičku, vínový sporťák a oranžovou autosedačku.
Původně jsem chtěla všechno v té oranžové barvě, ale to neprošlo u manžela, tak je kompromis a rozhodli jsme se pro tyto barvy.

Jasně, pak dej určitě vědět. Těším se.
18. dub 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, teď jsem si všimla, že bydlíš v okrese Liberec. Já to mám do Liberce 3/4 hodiny autem, právě v Liberci jsem se byla na XA-čko podívat.
18. dub 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé a můžeš mi prosím říct na kolik tě ten komplet pak vyšel? Já jen abych to mohla pak v tom našem obchodu porovnat. Díííky moc :wink:
18. dub 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
10.500,- za sporťák a korbičku. To už máme zaplacené. A počítám, že dáme tak 3000,- ještě za autosedačku, která zatím v naší vybrané barvě není, takže čekáme až bude.Takže cca 14.000,-Kč. Myslím že to jde. Původně jsem chtěla od cam-Cortinu X3 Tris, ale když jsme řekli, naše požadavky, tak nám ji prodavačka rozmluvila.
18. dub 2007 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k vám do diskuse, protože jsem také rozhodnutá pro XLandera XA. Byla jsem se minulý týden podívat na korbičku model 2007 a je větší než ten loňský cca o 3 cm ( na šířku i délku), takže s fusakem nebude problém :slight_smile:
Jinak s barvou jsem měla taky trošku problém - nakonec jsem vybrala stejnou na korbičku i sporťák dark beige a autosedačku modrou.
Chci se jen zeptat, jestli nemáte nějaké zkušenosti s rukojentí - prý se hrozně rycgle rozviklá - evíte o tom něco?
jo a odkaz na nejlevnější e-obchod (možnost osobního odběru) http://www.mimco.cz/eshop.php?ID=search&ID2=6910e5c243af0a8cb849799b6&idz=66
18. dub 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertik, a odkud jsi?

tertom, na tu rukojeť jsem se ptala a prý nejsou problémy. Tak tomu věřím a budu doufat, že bude vše O.K.

A ty rozměry korbičky 2007 jsou opravdu větší.
18. dub 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Nemám pocit, že by sa rýchlo rozviklala. Máme ho z druhej ruky a rukovať je OK - model kúpený v r. 2005
18. dub 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jezdíme XAčkem půl roku a zatím taky bez problémů :slight_smile:
18. dub 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prada: já jsem přímo z Liberce. Kupovat budu ten kočárek v Dětském ráji a přes internet nabízejí sporťák s korbou za 9 790,-. A právě jsem rozhodlá taky pro tu bordo-to mi řekla paní v obchodě, že je to bordó a že určitě bych v tom mohla pak vozit i chlapečka :wink:
18. dub 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda, v bordó můžeme vozit i klučinu. a já mám modrou krorbičku, ale vůbec mi nebude vadit, když v ní budu vozit holčičku.
18. dub 2007 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak jsem si právě objednala XA 2007 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Přes internet na stránkách Dětského ráje mě vyšel na 9 790,- ( sporťák a korbička ). Zvažovala jsem i tu autosedačku, ale nakonec jsem se rozhodla, že si koupím jen obyč....paní mi taky řekla, že by mi doporučovala koupit levnější, protože nevím, jak bude mimi velké a jak dlouho tuhle sedačku využiji. Jooo a barvu jsem teda dala tu "newred" - chtěla jsem si vzít tu tmavě modrou korbu 2006, ale když jsme jí zkoušeli, tak nám přišla jednak trochu těžší než 2007 a hlavně ta 2007 má vylepšený vnitřek.
Tak už se těším na poježděníčko :grinning:
19. dub 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertik, můžu se zeptat? i levnější obyčejná autosedačka lze nasadit na konstrukci XA-čka? Asi ne,viď?
19. dub 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prada, no řekla bych, že určo nasadit nejde :unamused: , že na ten podvozek musíš mít i originál autosedačku.
20. dub 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertik - hloupost to urřitě není. Každý má jiný vkus a líbí se mu jiné barvy. My máme také X-lander XA a barvu Chines-red (kupovali jsme ho na podzim a pohlaví miminka jsme do porodu nevěděli). Letošní kolekce má zas nové vychytávky, ale barvy se mi také nelíbí.

prada - jde tam jen originální autosedačka - jsou tam na to přímo adaptéry.
20. dub 2007 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, takže my musíme koupit originál autosedačku, nedá se nic dělat.

Proto asi vyrábějí tolik druhů kočárků a v různých barvách...každému se líbí něco jiného. jak by to taky vypadalo, kdyby měli všichni všechno stejné, že? to by bylo divné!!!
20. dub 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na XA ide aj Maxi Cosi vajíčko. :wink:
20. dub 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem si domů přinesla (zatím jen)hlubokou korbu X-pram k X-landerovi XA a schválně jsem si ji vevnitř změřila. Všude uvádějí šířku max 33cm.

Když jsem oddělala vnitřní látkovkou) vložku (která není nijak široká a bez které by se to dle mého dalo klidně jen s matrací a fusakem taky použít),tak jsem naměřila v nejširším místě 38 cm a s vložkou 36 cm. Toť jen můj postřeh :slight_smile:
25. čer 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky bavily jsem se tu o rukojeti na kočárku, my kupovali typ xt, po internetu, ale pěnová rukojet byla jiná než na jiném typu, taková hezčí, jemnější, bohužel taky nekvalitnější a za chvilku mi popraskala, musela jsem si koupit novou a paní v obchodě mi řekla že má pocit že ty co prodávají jako náhradní díly jsou kvalitnější, nebyla jsem první kdo měl v obchodě takový problém. Už máme novou a ta je v pořádku, stála 280,-
26. čer 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My začneme jezdit před zimou,tak uvidím...kdyžtak se bude muset koupit nová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky oni nám na cortině pomlouvají kočárek, mám pocit že pro mnoho mamin je x-lander povl z polska, já jsem s ním ale spokojená, a kdybych nebyla tak to tu napíšu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brendi, tak to se tam mrknu a přečtu si to.
26. čer 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brendi, to máš jedno.... Na každým kočárku si někdo něco najde.A někde jsem taky četla, jak pomlouvají Cortinu. Já jsem nejdřív byla rozhodnutá pro Cam Cort X6,ale pak jsem z toho upustila. Asi je o něco lepší,ale taky min o 7tisíc dražší...
26. čer 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brendi, no jo, když Ty nám tam zase pomlouváš Cortinu :grinning: :wink:
Zkus být nad věcí, jak píše zusma, na každém kočárku se něco najde a každému něco jiného vyhovuje :slight_smile: :slight_smile:
26. čer 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: napsala jsem to tam, píšu to i sem, .........jen jsem tam hodila odkazy z jiných diskuzí, kde kočárky cortina pomlouvaly, nepadaly tam hezké slova ale moje nejsou, jen opsané :unamused:
já cortinu nemám,
26. čer 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybych byla zkušenější na začátku tak si koupím Jané, kvalita, a design se mi líbí, bohužel je to trochu draší investice
............a vůbec někdy si tu připadám jak kurníku a právě proto dělám s chlapama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. čer 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, ona asi ta drsná slova holky nadzvedla, ať jsou vlastní nebo citovaná, právě proto si ty odkazy na X-lander neber, možná to byla obrana :slight_smile:
... s tím kurníkem, to je jasný, jsme tu samé ženské, ale bacha, těžko být v kurníku a nebýt od slepičince :grinning: :grinning: (jestli je ten příměr pochopitelný :slight_smile:)

K tomu Jane (což už jsme ouplně mimo téma...:slight_smile: ), taky si periodicky říkám, že jsme měly koupit ten, ale třeba zrovna teď bych s ním bývala měla problém, protože dcerka si stoupala v korbičce, musela tedy do sporťáku, ale zároveň vyžaduje za jízdy kontakt se mnou, a to by mi Jane neumožnilo, protože se nedá otočit sedačka..
26. čer 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek