Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

Prosím maminky, které máte zkušenosti s tímto kočárkem, napište nám, co stále váháme vaše zkušenosti. Díky.
broucek2
10. říj 2009
tak my včera koupili starou X1 na domeček na vyjížďky do terénu a dnes jsme jej zkoušeli na bratrových dětech a je moc fajn. Do bytu do Prrahy ještě koupíme XA, ale až v lednu
pavlina05
10. říj 2009
ludva my máme 08, spokojenost max. TAška tam jde také nacvaknout 😉Co je to zvětšovací bouda??

skrlovi
...do sedu sice není, ale dá se přijít na různé figle a dítko sedí 😉 My máme takový popruh, kterým lze polohovat 😉
Košík není extra velký, ale ani ostatní kočárky nemají moc velké košíky. Třeba quiny, Jané...nic moc

hanka13 dát na reklamaci. Nebo servis v Praze

broucek2
🙂
petrach
10. říj 2009
pavli na boude je zip a když ho rozepneš je tam ješte jeden díl boudy,takže jde víc rozložit,nevím jestli to píšu dobře,ale je to místo clony proti slunci,jako bys tu boudu přetočila víc dopředu 😉

hanko asi bych ho reklamovala...

holky kolik meli prckove,když jste šli do sportáku mesícu??
pavlina05
10. říj 2009
petrach
aha :-o , zip tam také máme, ale na odvětrávání ...zřejmě 😎

My jsme v červnu a do sporťáku jsme šli 1.1. TAkže skoro v 7 m. A máme cvaldu🙂
Vy máte ještě hlubokou?
A musím říci, že jsem se na zimu do sporť. bála, ale bylo to fajn. Ája stále koukal ven🙂
hanka13
11. říj 2009
Ahojky,děkuji za odpovědi. říkala jsem si, že by třeba stačilo utáhnout nějaké šroubky🙂), ale když si tak čtu diskusi, tak jsem zatím nenarazila na nikoho, komu by se takhle rozvyklal. Z toho je jasné, že jsme kápli na šunt a ta reklamace bude nevyhnutelná. Mrzí mě, že mě ten kočárek tak zklamal, ale na druhé straně, pokud s ním nemáte vy takové problémy, tak kdyby nám ho vyměnili, tak by fungoval, jak má.
pavlina05
11. říj 2009
hanka13 😉 snad vám vše vyřídí a vy nezavrhnete XA 😉 My jsme vážně spoky a necháváme si jej na druhé mimi 😉
petrach
11. říj 2009
pavli mame jiny kočar ,trojkombinaci a sporták jezdíme jenom občas,malí se narodil předčasne a nechci to uspechat,kvuli zadíčkum,že to nejde do uplneho lehu..
pavlina05
11. říj 2009
petrach 😉 aha 😉
minea
12. říj 2009
pavlina05, v Praze je nějaký servis? Žila jsem v domnění, že se reklamace posílají do babypointu na Příbramsku =-)
Ptám se, protože je to pro mě taky aktuální, mám pár drobností k reklamaci.
pavlina05
12. říj 2009
info@kocarky-praha.cz
MM psal sem...
kykulka
17. říj 2009
Mám problém. Byla sem reklamovat kočárek X-lander z důvodu "kvrklání" předních otočných koleček. Reklamace neuznána ale prý mi to bez problémů opraví někde v Příbrami. Tak daleko se mi opravdu jet nechce. Nevíte zda to jde nějak opravit doma nebo třeba v cyklosportu. Děkuji
pavlina05
2. lis 2009
kykulka :-|to tedy netuším, ale také bych vyzkoušela cyklo 😉Mám také problém s předním kolečkem, stále se protáčí ]-(

Holky, vy co máte větší děti...jak to děláte teď s fusakem. Náš Aleš se do kočárku a fusaku v zimní bundě sotva vejde! Vážně ty popruhy co má kolem ramen nedopneme, jen stěží!!! přitom je to čorár do 3 let!!! JAk na to? :-o
lidus2
2. lis 2009
ahoj maminky,tak dnes mi prisel X-lander AX 4kolka je moc hezky,uz ho mame sestaveny,ale jen si nevim rady s tim fusakem.Je pridelany na nanoznik a to co je vzadu u mimiskovi hlavicky nevim jak a k cemu pridelat.Jsou tam suche zipy a ty asi patri k necemu jinemu,ale me tam ta vlozka prijde takova volna.Pak tam je jeste ta vlozka treba na leto a ta ma ze zhora provlekaci suche zipy,tak ta sve misto nasla 😃 mohly by jste mi poradit jak to mate vy?? 😃
jen me mrzi zpusob polohovani zadicek...cekala jsem lepsi system :-|
pavlina05
2. lis 2009
lidus2
neporadím, mám verzi 2008
lidus2
2. lis 2009
pavlina05 myslim si,ze vsechny kocarky jsou naprosto stejne,i kolekce...podle me pozmeni pouze barvu nebo nejaky detail 🙂 si myslim 😃
a jake mas ty polohovani zadicek?
pavlina05
2. lis 2009
polohování na pás a umělá přaska, no nic moc, ale dá se to. do sedu mám výpomoc jinou přaskou 😃
Ty suché zipy drží ten polst - vložku, není to na fusak.
Jaká vložka na léto? :-o
pavlina05
4. lis 2009
Holky, vy co máte větší děti...jak to děláte teď s fusakem. Náš Aleš se do kočárku a fusaku v zimní bundě sotva vejde! Vážně ty popruhy co má kolem ramen nedopneme, jen stěží!!! přitom je to čorár do 3 let!!! JAk na to?
lidus2
4. lis 2009
pavli nevim jak to presne napsat...spis je to asi takovy podsedak pro mensi ditko...da se to sundat 😃
pavlina05
5. lis 2009
lidus2
je to černé a molitanové? Já totiž nic nesundávám...
lidus2
5. lis 2009
ahoj pavli,presne tak je to cerne a molitanove...taky jsem nic nesundavala 😃 Matysek tam je jak v perince,ale jeste jsem to nezkousela s fusakem,zatim nosi konbinezu,tak snad se mi tam s tim vsim vleze...prinejhorsim tuhle vlozku vyndam 😉 😃
pavlina05
5. lis 2009
lidus2
to mě nenapadlo vyndat. Připadá mi, že by seděl jen na tý látce... :-o to se mi nějak nezdá. Já myslím, že to tam je jako na všechny sezony.
gladiss99
4. pro 2009
Ahoj Holky objednala jsem si kocarek x-lander XA 2009 v plne vybave a nejsem si uplne jista zda jsem udelala dobre!!!!! libyl se mi ale neznam nekodo kdo ho ma cekam miminko v lednu tak prosim o par nazoru maminek kdo ten kocarek ma predem dekuji za odpoved 🙂
pavlina05
4. pro 2009
proč si nejsi jistá? =-)
jjaanca
6. pro 2009
pavlina05 - Popruhy kolem ramen nepoužívám. Malá chce vidět ven, vyklání se, tak je přivázaná jen kolem pasu. Popruhy na ramena jsou uklizené pod tou měkkou (černou 0😎 vložkou.
klarka1
7. pro 2009
pěkný večer,
můj prcek bude mít za 14 dní 5 měsíců a už teď, se vejde do korbičky tip top :-S , vím, že do sporťáku byl měl jít od půli roku, ale pochybuju, že se tam ještě tak dlouho vejde :-| . Můžu se zeptat na vaše názory, zda v tom vidíte problém, dát ho tam o měsíc dřív, kvůli zádičkům ????
děkuji za odpovědi
Klára
pavlina05
7. pro 2009
klarka1
Já jsem to docela dost řešila a bála se toho. Ale určitě v tom problém není 😉 jen nechej polohování zádíček co nejníže, on bude ležet a na zádíčka to nebude mít vliv 😉 a bude se mu tak v kočíku i víc líbit 😉

jjaanca
také to tak už dělám 🙂
klarka1
7. pro 2009
pavli, děkuju za názor, dost si mě potěšila, tak na Vánoce vyrazíme za rodinama už ve sporťáku 😃
petruna26
8. pro 2009
Gladiss, my máme prcka taky v lednu. myslím, že X-lander je fajn, u nás tedy jen hluboký, protože ve sporťáku mi nechce jezdit zády ke mně, takže budeme náš X-Lander muset vyměnit za jiný, který bude čelem ke mně 😞
agatha79
8. pro 2009
Gladiss, mi mame xa, sice tedy jen sportak, ale jsme spokojeni. Sice jsme i dvakrat reklamovali, a to kolecko a praskla nam vystuz boudicky od sportovni verze, ale i tak bych do nej sla znovu. Pred nim jsme meli boldera a to byl kocar hruzy, skripal, vyklal se po prvich dvouch mesicich, ovladatelnost priserna. Zato xa jede uplne samo.

Klarko, taky si myslim, ze neni problem, kdyz das maleho o neco driv do sportaku, kdyz ho v nem nebudes posazovat. Tak at se mu tam libi.
pavlina05
8. pro 2009
klarka1 😉 určitě se neboj, malý bude uchvácený x-) a zádička budou ok, pokud jej nebudeš posazovat!!! 😉

Já jsem naprosto spoky s XA x-)