• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

1. ledna 2017 
klarka my to řešili i s naší rehabilitační sestřičkou a nevadí,jen musí ležet..
8. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za odpovědi, tak budeme přesedlávat za chvilenku do sporťáku. Doufám, že tam bude tak spokojenej jako v korbičce :grinning:
9. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: bude ještě víc :wink:
9. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuji vsem za odpoved,jelikos je muj prvni miminko tak mam malinko strah zda je XA bespecnej a dobrej teti kdys znam vas nazor jsem klidnejsi :slight_smile: vse preji Stastne a Vesele dekuji Paula
14. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje cestina neni moc dobra tak se omluvam :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer maminky, mohly byste mi prosím poradit. Vy které jste mohly prubnout kočárek 2007-8 a teď jste majitelkami nebo jste měly možnost vyzkoušet verzi 2009, zdá se Vám některá z nich o hodně lepší, příp. proč? My máme verzi 2007 - jen sporťák. Teď čekáme miminko - má se narodit v létě. Mě osobně 2009 vcelku nadchla. Vychytaná hluboká korbička, kde se jeden cíp odepne, zůstane síťka a vzdoušek může cirkulovat. A dále pak u sporťáku cíp na korbičce odepnete, ta se trošku sesune a máte vyřešenou slunenčí clonu. Mě spíš zarážejí ta kolečka, jestli nejsou třeba náchylnější na rozbití, když jsou plastová a na píchnutí nebo vyfukování, když jsou hladká bez reliéfu. Jak je to prosím ještě s madlem, je už níže oproti 2007, kde jí má prcek až u krku? Budu ráda za jakoukoliv odpověď. Předem děkuji a přeji dobrou noc.
14. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: já kupovala XA 2008 a byla jsem ndšná až do dnešního dne spoták používám od loňského března a dneska mi asi mrazem nebo nevím čím popraskala na boudě ta igelitová vložka a jsou tam obrovské trhliny :angry: :angry: musím tedy koupit o víkendu golfky a pak půjdu reklamovat,ale myslím,že to asi neuznají,ale dost mě to štve :confounded:
16. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, koupila jsem si dneska xa 09 zatím nejezdím ale zatím vypadá dobře!!! :wink:
18. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,promiňte,že lezu do diskuze s nabídkou:slight_smile:Nemáte některá zájem o výměnu korbičky x.pram 08 (ještě je dva měsíce v záruce),vínové barvy za černou či graphitovou,možná i modrou?V únoru čekáme chlapečka,toužím po změně barvičky alespoň té hluboké korbičky:slight_smile: Kdyby náhodou,ozvěte se a díky!!!:slight_smile:
6. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prossím vás o radu...chceme si teď pořídit pro naše mimi x-lander 2010, barvy těch vložek ve sporťácích jsou dost světlé, jdou ve starších XL vyndat a vyprat nebo je tam nějaký problém?díky moc za odpověď,K.
10. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAJI -taky mám vybranej ten novej model :grinning: 2010 barva Rocky .Ten vnitřek mi přijde taky dost světlej hlavně ten sporťák. barvy vymysleli krásný ,ale docela nepraktický. A to se u týhle kolekce nedá ta vložka vyndat a vyprat.? já nevím ,myslela jsem že jo. :fearful:
10. led 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaji ta vložka vyndat jde a vyprat taky. Ale já mám verzi 2008 nebo 2009 teď nevím. Je tam černá vložka. Ale myslím že vyndat to půjde u každé kolekce, proč by to měnili.
10. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zizalo, děkuju moc za info...příští týden jedeme tu novou kolekci omrknout. Dělají teď ty vložky ve sportťácích samé světlé, jen u černého je černá. Pokud by to nešlo vyprat, tak by to asi stejně nikdo nekupoval...no možná jen na panenky :grinning: Jen ještě doufám, že to po vyprání nebude měnit tvar a barvu
10. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zizalo, děkuju moc za info...příští týden jedeme tu novou kolekci omrknout. Dělají teď ty vložky ve sportťácích samé světlé, jen u černého je černá. Pokud by to nešlo vyprat, tak by to asi stejně nikdo nekupoval...no možná jen na panenky :grinning: Jen ještě doufám, že to po vyprání nebude měnit tvar a barvu

hanni, nám se líbí barva ocean, ael ta světle modrá vložka mě dost děsí, tak jsem se raději taky zeptala zkušených "kočárnic", jinak bych musela vybírat jiný :frowning2: Ale je fakt, že se jim barvičky povedly, už se těším, až je uvidíme ve skutečnosti.
10. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevím jestli máte stejný problém, ale poradíte? Dnes se mi prorvalo totalně to pvc okénko na sporťáku :frowning2: Mám tam díru 5 cm minimálně. přes síťku to sice není vidět, ale je tam pěkná díra!
Co s tím?
Reklamovat? Možná máme ještě v záruce...
11. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, nemohl by mi někdo poradit, kde se nechá koupit zmenšovací vložka do x landra? Nějaký odkaz? Děkuji
12. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmenšovací?nějaké barevné vložky šije paní na mmb :wink: ,ale nevím jestli je to zmenšovací ?
proč zmenšovací? :confused:
16. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu Vás moc poprosit, jestli byste mi někdo změřili, jakou má kočárek x-lander XA 2009 šířku koleček, jestli se s ním vlezu do výtahu? Jestli to je opravdu 69cm i včetně těch šroubů na kolečkách?

Díky :wink:
17. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teď jsem to měřila xa09 čtyřkolka má opravdu 67cm od kraje pneumatiky po kraj druhé pneumatiky na zadních kolech, šrouby jsou zapuštěné :wink:
Kočárek mám v albíčku :slight_smile:
17. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš zadníma kolama kola u rukojeti, protože tam je kočárek širší :grinning: moc díky za ochotu
17. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tvůj kočárek je moc krásnej, už se začínám těšit i na ten svůj :slight_smile: taky jsme chtěli oranžový, ale nakonec budem mít pro holčičku ten raspberry...

Ten kolotoč nad postýlku co máš v albu mě taky uchvátil :slight_smile:
17. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, přední jsou užší :wink:
17. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
DÍKY :wink:
17. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, neví někdo kde se nechájí sehnat kolečka na x lander xa? díky :slight_smile:
17. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak servis na kolečka už mám, tak ted ještě poprosím kde bych mohla sehnat potah na sporták? díky
17. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím :slight_smile:
Vybrali jsme x landera z kolekce 2010, ale oproti kolekci 2009 k nim zatím nevidím v prodeji autosedačky... Na nějakých promofotkách jsem je zahlídla, ale nějak nevidím, že už by se daly koupit :confused: Jsem jenom slepá, nebo mám vyčkat :confused:
26. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli o tom praslem okynku už jsem četla víckrát..určite skus reklamovat..
nám zase vyjel drát v boudičce na kšiltu,tak přemyšlím,jestli to neskusit zašít sama...a desím se prave taky toho prasknutí..to nemají moc vychytané..

jinak máme 09 a kolečka hladka jsou super,mela jsem z toho taky strach,ale ted třebas ocením jak se dají rychle oplachnout a jsou nafukovací,ne plastové :wink:
26. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wobludka autosedačky opravdu ještě v prodajnách nejdsou, ale pasují na něj i sedačky ze starších kolekcí, např jsem zkoušela i 2006. Pokud bych si měla koupit autosedačku, tak bych asi spíše šla do maxi cosi, ta na to jde taky. Zkus si napsat na dovozce
26. led 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc broucku, ty maxi cosi vypadají dobře (a předpokládám, že i po funkční stránce budou asi bezpečnější), takže z nich nejspíš nějakou vybereme... pasují na x landery ještě nějaké jiné než maxi cosi? Abychom je okoukli, než se definitivně rozhodneme :wink:
26. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29683920&tab=5

tahle jde také :wink: , Cybex Aton, má stejné adaptéry...a četla sem, že snad byla v r.2009 vítěz testu "vajíček".
27. led 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek