• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek X-lander XA. Máte zkušenost?

1. ledna 2017 
Ahoj Maminky,

na MK máme svou knihovničku pojmů a zkušenosti, kde si na jedno místo vkládáme jak obecné informace např. o kočárcích, tak také zkušenosti - je to tedy přehledné místo s rychlým vyhledáváním :slight_smile:

Pokud máte zkušenost s kočárkem X-lander XA, můžete ji vložit do knihovničky na http://www.modrykonik.cz/kocarky-x-lander-xa/ ? :slight_smile:

Hodně to pomůže ostatním maminkám, které třeba koupi tohoto kočárku plánují :slight_smile:

Děkuji Vám a přeji fajn den!
Janča
24. črc 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, obnovuju tuto diskuzi.....máme kočárek x-lander XA 2011 a dnes jsem zjistila, že nám začíná praskat to okénko zeshora na boudě u sporťáku (v místech, kde se to ohybá při stažení boudy), je tam několik malých dírek :frowning2: ....jelikož budeme ještě kočárek potřebovat, prosím o radu co s tím. Na reklamaci mi to asi neuznají, ale nemá někdo zkušenost, jak by se dalo opravit, vyměnit nebo něco podobného? Díky za vaše rady :slight_smile:
18. pro 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím sháním - nemá náhodou náhradní díl - tu svorku, která je pod zádíčkama na sportovní sesličce? Taková jakoby dvojitá?
26. únor 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky poprosím o konzultaci: mám x-lander xa 2013, nový výprodejový model. Chci se zeptat, zda takový jako převodový ložiskový zvuk koleček je normální?! Kočárek mi teda nepřijde moc tichý! Popř., čím promazáváte? A další dotaz - pohyblivé madlo vpředu u dítěte se nedá zafixovat napevno, že? Díky za info, nejsem moc technický typ, a protože jsem si už dost "zobla" s Roanem Maritou, ráda bych měla na zbytek ježdění klid! :slight_smile:
2. bře 2015 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vybírám kočárek a váhám mezi x lander xa 2014 a Baby design Lupo. Vím, že podobných dotazů je tu hodně, ale ráda bych Vás poprosila o radu a vaše zkušenosti. Děkuji
18. srp 2015 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januuule vyřešila jste to prasknutí? máme to také....
29. pro 2015 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klara.t my nakonec koupili jiny (byl to muj sen uz pri prvnim diteti :grinning: ). Tento si od nas koupila pani a nevim, jestli to nejak resili nebo to drzi.
30. pro 2015 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,
mám dotáz k tomuto kočárku x-lander. Sestřenice mi psala, že pokud si koupím sporťák x-lander, tak mi půjčí autosedačku a korbičku x-lander. Jaké máte zkušenosti? Jak jsou korbičky x-lander velké? Čekáme mimčo v červnu a chtěla bych, aby se mi do korbičky vešlo i s fusakem co nejdýl. Jsou tyto kočárky vhodné na nějaké náročnější ježdění než jen po městských chodnících?
Předem děkuju za odpověď.
1. únor 2016 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kminek: ahoj, co jsi nakonec vybrala? mám stejné dilema.... :slight_smile:
18. únor 2016 v 09:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka86dk zvitezil baby design Dotty:wink: Vyzkousela jsem v obchode a mela jasno. X-lander mi prisel takovy tuhy..
18. únor 2016 ve 14:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kminek děkuju za odpověď. u mě to na první pohled vyhrál Husky, ale prostě kočárky od Baby Designu se mi strašně líbí... :slight_smile: ale ještě se musíme vypravit někam do Prahy, abychom měli možnost si všechny tyhle varianty vyzkoušet v reálu. ať kočárek slouží a miminko, ať je zdravé a dělá Vám samou radost ;)
19. únor 2016 v 07:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenka86dk Dekuji, Vam take. Husky ma kamaradka - variantu cerno sedou a je maximalne spokojena :wink:
19. únor 2016 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nemáte některá maminka x Lander v barvě Berry red?? Moc se mi líbí, ale v obchodě tuhle barvu nikde nemají.
1. led v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek