Kočárek X-Lander XT. Jaký na něj máte názor?

misakiki
4. srp 2007

Ahojte maminy stávající nebo budoucí,ráda bych znala váš názor na kočárky značky X-Lander,typ XT z kolekce 2007.
Děkuji

zusma
4. srp 2007

Ahoj Misakiki:

něco jsem našla tady na tomto místě, ale nestudovala jsem,zda se jedná o kolekci 2007. Tak na to můžeš mrknout 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Já sama mám objednaný XA 2007 a příští týden si pro něj jedeme,tak se moc těším 🙂

jmisa
4. srp 2007

ikdyž se zatím jen snažím, je x-lander můj favorit, zatím vede trojkolka, i když X1 je taky zajímavá a XA též. Rozhodla bych se až naživo a taky jak to bude velký složený, aby se nám to vešlo do Fabie 😀

misakiki
autor
4. srp 2007

Děkuji ti na té duskizi už jsem byla ale moc se o mém typu nezminují takže mi to moc nepomohlo,já vozím svoji dceru už ve sportáku a jsem s ním maximálně spokojená 😉

misakiki
autor
4. srp 2007

Ahoj jmiso měla jsem možnost pojezdit si se všema a xt jedenoznačně vyhrál v ovladatelnosti mám barvu red

zusma
4. srp 2007

Když si to tak čtu, máte zkušenosti s nějakým X-landerem a Fabií? Nebo sjiným autem? Jak se to tam vejde? 😕

petra.v
4. srp 2007

Ahoj maminky,
my jsme pořídili X1.Kočárek je super a doufám, že s ním budeme spokojený.
Chtěli jsme teréňák a zvítězila X1. 🙂
JMISO,máte malou fabii? Tam bych se obávala složení.Já mám felicii krátkou a nevejde se mi kočárek do auta.Vejde se mi v případě,že složím zadní sedačky.
Myslím, že kufr u fabie je ještě menší 😖

misakiki
autor
4. srp 2007

Ahoj zusma
Ano máme seat toledo a neměla jsem problém ho tam dát ani s hlubokou korbou ani se sportákem

zusma
4. srp 2007

Koukám, že Petra V. mi už asi odpověděla.
My chceme kupovat auto ale nevíme ještě jaké.

petra.v
4. srp 2007

Misakiki seat toledo má určo velký kufr.Toť výhoda 🙂
My máme IV VW a kočárek se také v pohodě vejde složený.Ale do té felicie ho nedám, v případě složených zadních sedaček ano, jinak ne 😒

misakiki
autor
4. srp 2007

Zusmo:
je sice fakt že i po složení jsou x-landry mohutnější ale myslím,že ta která chce teréní mohutný kočárek,musí počítat stím že bude mohutbější 😀

misakiki
autor
4. srp 2007

Petra.v.
Pávě proto jsem vždy chtěla rodinné auto 😀

petra.v
4. srp 2007

Misakiki, souhlasím že teréňák je určitě mohutnější. 🙂 a taky se mi líbí nejvíc ze všech X-landerů 🙂

misakiki
autor
4. srp 2007

Petra.v.:
Ty píšeš že máš x1 že?Já mám xt a i přesto že každý říká že tříkolky se špatně ovládají,já jsem s ním neměla problémy ani v terénu ani ve městě 🙂

petra.v
4. srp 2007

Misakiki, já jsem byla fanda tříkolek a moc se mi líbí i teď jo,ale nakonec u nás zvítězil 4 kolák.Přijde mi stabilnější a prostě takovej prďáckej.A na tu X1 se víc hodí 4 kola.My vesměs budeme trajdat po vesnici, po nerovným terénu tak asi proto.Ale do města určitě také vyrazíme 🙂

misakiki
autor
4. srp 2007

petra.v.:
Určitě je taky dobrý ale po zkušenostech od kamarádek kdy jsem kočárek musela zvedat jsem se rozhodla pro otočná kolečka,ale zas je fakt že do takových to terěnů se dá použít jeden jak druhý,ale myslím že ten xa bude možná nepraktický ne?? 😒

petra.v
4. srp 2007

Misa, XA má ty přední natáčecí menší kolečka, že?
Hodně ho vídám u holek ve městě.Je také moc hezký, rozdíl je snad jen v těch pružinách a kolečkách.A do terénu by se s ním také určitě dalo trajdat, ale spíše se přikláním že do města je asi praktičtější.Každý typ má něco do sebe a myslím že značka X-lander je suprová 🙂

jmisa
5. srp 2007

Máme fabiu klasickou. Porovnat kufr s feldou neumím, měli jsem předtím citroena.

X1 je ve složení největší. Budeme to muset ozkoušet na živo někde v krámě.
A přinejhorším se konstrukce bude vozit na střeše místo kol 🙂

rodinné auto je sice fajn, ale jiné teď kupovat nebudeme 😒

musko
5. srp 2007

Je suprová - značka - dokonca už začali vyrábať aj golfky!!! 😵

kackadu
5. srp 2007

Ahojky!

Tak chválím x-landera.Celou dobu byl můj favorit a chtěli jsme ho pořidit.Nakonec jsme se rouhodli pro jane-nomad, protoze bydlime ve meste a zvitezla ta vaha.Podvozek ma 6,5kg a ja budu denne jezdit mhd. Ale ted jsem minulej tyden ve meste potkala x-landera a pekně jsem se za ním otáčela.Měli jsme s těma kočárkama hrozný dilema takže už se na žádný nesmím koukat, ale aji jsem na x-landera neslyšela žádný pomluvy.Kdo ho má, je spokojený.

jmisa
5. srp 2007

kackadu, to dilema znám, čumím na každej kočárek a pak se z toho zblázním, až bude tchýně chtít znát odpověď, kterej tedy 😀

petra.v
5. srp 2007

Ahoj holky,
mám jeden dotaz ohledně X-landerů.jak je to s fusakem na zimu pro mimi.Stačí ten nánožník, nebo se musí extra přikoupit fusak pro miminko na zimu??? 🙂

zusma
5. srp 2007

Ahoj Peto, ja to planuji asi takto 🙂 (a koukám,že budeme rodit podobně): Když bude mimi malé,což bude přes zimu,tak bude samozřejmě v hluboké korbě a do ní dám ještě fusak a navrch tamto (ted nevím,jak se to nazývá 😅 co přikryje tu hlubokou korbu.

Pak první rok přes léto bude ve sporťáku a na další zimu ještě nevím....určitě budu používat nánožník a jestli ještě do toho fusak?? Nevím, zda by se mi tam vešel,tak asi spíš dětátko navleču do zimní kombinézky a třeba do deky a na to nánožník 🙂
Ale to je vše zatím teorie, praxe může být jiná 🙂

petra.v
5. srp 2007

Zusmo, díky.Já myslela že stačí kombinézka, teplá deka, nánožník a slídička.Právě jsem si myslela, že ten nánožník je místo fusaku 🙂 nebo já nevím 😒

zusma
5. srp 2007

Peto, a ty máš na mysli dobu, kdy bude mimi v hluboké korbě anebo pak už ve sporťáku??

kackadu
5. srp 2007

Petro v. ja jsem v obchode zkousela nasadit nanoznik od x-landeru pres universal fusak od Emitexu a slo to docela tezko....kdybych si ho brala, tak na zimu prikoupim universal nanoznik od emitexu...stoji kolem 500,-

petra.v
6. srp 2007

Zusmo a Kackadu, já myslím hned tuto zimu, listopad, prosinec atd atd...
Kackadu, ten fusak od Emitexu jde do X1? a je dost teplý?

zusma
6. srp 2007

Já mám na tuto zimu novou kombinézku (je tam napsáno že je od 0 do 12 ti měsíců) a pak starší fusak z beránka,takže dost teplý. Osobně si myslím, že je pro mimi pohodlnější fusak,ale nevím....Na ten bych event.mohla dát ještě deku a slídu.

Třeba využiju v kočárku i tu kombinézku. Anebo ji asi síš budu dávat, když pojedeme autem,bude zima a mimi bude v autosedačce 🙂

musko
6. srp 2007

Ahoj!
petra - ten fusak od Emitexu máme - ide krásne aj do X landera! Je suprový. 😵 😵

petra.v
6. srp 2007

Zusmo, díky za info.Já si objednám ten fusak od emitexu. 🙂Je prý z fleecu.
Musko, díky Ti Ty máš X-landera?Jaký typ?

musko
6. srp 2007

Ahoj! My máme XA - čko a som max. spokojná. Ten fusak od emitexu je skvelý, akurát ho treba prať v rukách - ani na jemný prog. do pračky ho nedávaj - rozpluskali sa mi šnúrky 😒 . Ale inak skvelý - aj funkčne aj údržba. 😅