• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky Bébécar. Máte nějaké zkušenosti?

26. dubna 2016 
Děkuji za informaci. A omlouvám se za všeobecnou formulaci "chromový" :slight_smile: Trochu jsem se začala zajímat a zjistila jsem, že téměř všechny typy podvozků nabízí Bébécar i v chromovém provedení. Což je naprosto úžasné :grinning:

Tak tedy zaujal mne kočárek Stylo Class - pokud má někdo osobní zkušenosti, prosím napište.

Díky, díky...
8. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, najde se někdo, kdo si k podvozku Style AT (houpací bez natáčecích kol) kupoval skejtík pro větší dítko? Potřebuji poradit, jaký vybrat, nevím totiž, jestli při uchycení nebude vadit ta klasická brzda..
Díky za rady :wink:
24. led 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, vím, že to sem nepatří, ale právě prodávám kočárek. Třeba by měl někdo zájem stačí napsat do IP. Jana
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30430304&tab=1
1. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravdu se nenajde nikdo, kdo by si k bebecaru kupoval babyskate?
11. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte někdo bébécar vector at? Zajímají mě zkušenosti, názory, recenze. Poradte jakou barvu, aby nešisovala. Děkuji
20. čer 2010 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s nemám teda vector at, ale stylo at, ale s barvou jsme naprosto spokojeni, nešisuje vůbec, jezdíme 7.měsíc a pořád v hluboké korbičce a ani komáři a mušky na tuto barvu nejdou:slight_smile:
http://www.detatko.eu/Fotografie/Zbozi/250px/c607.jpg
13. črc 2010 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 - fakt? i takhle tmavá barva? no to by bylo fajn. Já bych chtěla asi tuhle barvu.
http://www.bebecar.cz/kocarky_barvy.html#
14. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s ta vypadá moc krásně, když nbude na sluníčku žloutnout, tak by mohla být i praktická:wink: Mně se ten nánožník hodně špinil jak jsem jezdila výtahem a pokládala na něj tašku.
Tajně jsem doufala, že ta tmavá šisovat nebude a fakt je pořád stejná - porovnávám se sportovní nástavbou, kterou zatím nepoužíváme:slight_smile:
Jinak hodně ten barevný výběr okleštili, když jsme ho vybírali my, bylo těch barev strašně moc, teď je jich fakt jen pár a když chceš korbičku typu G nebo K, tak ta co jsi vybrala j nejhezčí :wink: :wink: A s kočárkem se jezdí teda luxusně, každej je hotovej, kolik tam má malej místa a to je fakt dlouhán, má tam opravdu pohodlí, není to jen designový kočárek, ale je fakt dělanej pro pohodlí miminka i maminky:wink:
14. črc 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 to jsem ráda, že mi to říkáš, já pořád váhám mezi mutsy urban rider next a nebo bébécar vector at. Jenže Mutsy se nám nevejde do auta. takže bud nové auto a nebo menší kočárek :grinning:
To co jsme vybrala je korbička E, mně ty G a K přijdou moc bachraté. já raději rovnější tvary.
14. črc 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s tak to je na vkusu, já jsem taky na rovné tvary a zrovna jsem ho viděla naživo a nenadchl mě s tou korbičkou E, proto jsme šlinakonec do té co máme:wink: Jinak co se týká výběru, na Mutsy si hodně holek stěžovalo, že má pitomý sporťák, který nemá polohování až do lehu a je úzký a je spíše designový než pohodlný pro dítě. Chce to určitě pozkoušet v reálu, jak se s ním manipuluje a tak. I tady na fóru jsou témata k Mutsy:wink: Mně se na něm líbí ten podvozek, ale to je tak všechno.To moje natáčecí náprava umí stejná kouzla:wink:
Jo a my cestování s náším kočárkem pořešili tak, že jsme pořídili druhý podvozek z druhé ruky - tříkolový za 500 a ten máme jako cestovní - máme totiž třídvéřovou 206 a máme ho v kufru pořád. Je to ideální stav, ať kamkoli jedeš, popadneš autosedačku s mimčem a pak si ji jen nacvakneš na podvozek a jedeš. Když jezdíme teď v horku, tak vezím sportovní nástavbu, v autosedačce se strašně potí a fakt si chrochtám, jak to máme vymyšlené, že můžu jet sama kdy chci a nepotřebuju tahat deset věcí a nic skládat do auta:slight_smile:
14. črc 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem objednala Bebecart vector AT s hlubokou vanou E917. Tak pak napíši zkušenosti. :wink:
20. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,mám kočárek bebecár.chtěla bych se Vás zeptat a poprosit (těch, co už kočárek mají) kolik cm jim měří sportovní verze.zajímám se o šířku.Na internetu jsem se dočetla,že měří 34cm,ale zajimalo by mě,kolik Vám měří ve skutečnosti.
22. črc 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,šírka je tak 44cm :slight_smile:
23. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky posílám fotku kočárku
10. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pet.s vypadá krásně:slight_smile:
13. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s ještě se zeptám, jak to vypadá s těma dírama po stranách boudičky (jak psaly holky loni a předloni) při sklopení sport. nástavby do úplnýho lehu? docela mě to vyděsilo... :confounded: jinak o něm taky uvažuju, jen na podvozku Style (bez natáčecích kol)
14. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sportovní nástavbu nemám..my máme zatím jen hluboký.Sporťák budu řešit až na jaře. ale v krámě mi myslím ukazovala, že to jde až do lehu,ale abych nekecala.Já těch kočárků zkoukla plno. Jaké díry po stranách boudičky? Jdu se na něj kouknout.
14. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s krásnou barvičku jsi vybrala:slight_smile: A mooc gratuluji k Terince :dizzy_face: Moc jsem ti to přála a těším se na další fotečky.

S tím sporťákem mají holky pravdu, když položíš záda úplně do lehu, tak na boku jsou díry mezi boudičkou a bočními opěrkami. To se týká ale jen sportovní sedačky, v hluboké není co řešit. Zatím nám to nevadilo, v létě to bylo spíš k užitku a teď už v kočárku nespinká, tak mě to vůbec nějak nepřišlo. Jsou tam ale takové "uši", které se dají zvednout a ty díry se nimi zadělají. Jediné co mi trochu vadí, že nemůžu sehnat originál zimní fusak na sportovní sedačku Bébécar. Snad se někde nějaká objeví.

Napiš jak jsi spokojená a měj se moc krásně:slight_smile:
4. říj 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venuss a zajímá tě vnitřní rozměr nebo vnější? Taky je ta sedačka dole širší a zádová opěrka užší. Tak sedací část má vnitřní šířku 35cm a zádová 30cm.
4. říj 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 ja uz jsem si to zjistila a zda se mi to na zimu pro rocní dítě úzký,ta sportovní korba
4. říj 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venuss Hodně teda záleží na proporcích mimča, protože my třeba jsme dlouzí, ale hubení, pořád jezdí ve vajíčku v autě i v bundě, kam se spousta dětí nevejde už v pár měsících. Takže nejlepší je zkusit. Taky se mi rozměry zdály málo a byli jsme srovnaní s tím, že koupíme jiný kočár a zatím to vůbec není třeba( L. bude mít 10 měsíců):wink: Spíš to vypadá, že budem kupovat golfky, když si tak spokojeně chodí kolem nábytku:grinning:

To zkoušení naživo bych vůbec nepodceňovala, protože mně naprosto nadchl kočárek Maxi Cosi Mura, ale jen do té doby, než jsem ho viděla a osahala naživo.
Toš tak asi:slight_smile:
4. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Zaujala mě tato varianta kočárku:
http://www.bebecar.cz/detail_style_at.html

Máte ho některá? Můžete mi napsat klady a zápory? Jaké autosečky lze nasadit na konstrukci?Jenom Bébécar nebo i jinou?

a tahle varianta:
http://www.bebecar.cz/detail_stylo_at.html

Mimčo čekáme začátkem března, to už by na zimu asi muselo do sporťáku,že?

Nevíte, kde se dají tyto kočárky omrknout naživo? Jsem ze severních Čech...
4. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 Ještě se zeptam, divala jsem se na sportovni korbu v obchode kdyz tu korbicku dam do uplneho lehu, mam dojem,ze je trochu z kopecka (hlavou dolu).Je to jen dojem?
4. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venuss To je určitě jen dojem, hlavičku z kopečka nemáme. Když sklápím zádovou opěrku, zároveň se mi její vrchní část trošku ohýbá a udělá za hlavičkou jakoby malinký polštář. Špatně se to popisuje. Tady na tom videu je to vidět někde od 2:44
http://www.youtube.com/watch?v=l4S3v8YI1uw

Vlastníme tuto verzi, jen s podvozkem stylo AT: http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-bEbEcar-stylo-at-ovalna-korba-2009-autosedacky--2300.html
Pokud neprodělal kočárek závratné změny, bude to stejné nebo podobné:wink: Je to fakt zatím nejlepší kočár, jaký jsem měla v ruce.

@zanet2009 Koukala jsem, že v Chomutově je obchod, kde tyto kočárky prodávají http://www.detske-kocarky.cz/page_2.html Tak bych to zkusila tam:wink: Autosedačku máme Bébécar-dostali ji v setu jako bonus ke kočárku a můžu ji jen vychválit. Malej je v ní doteď (má 9,5měsíce a 9,6kg) a v testech vycházela dobře. Navíc má zvýšenou ochranu proti bočnímu nárazu. Super jsme využili právě ježdění jen s autosedačkou a podvozkem - na autosedačku jsme teda dostali i boudičku a nánožník. Jestli jdou i jiné, to netuším.
Co se týká toho podvozku, já radím rozhodně jít do natáčecí nápravy. Doceňuju to až teď, kdy má malej skoro 10kg a natahám se ho doma dost, je to fakt velká úleva, nemuset při každém sebemenším zatáčení zvedat celý kočár. Navíc kola jdou zaaretovat a chová se pak jako klasický kočár. Nemluvě o tom, že v sobě skrývá výhody tříkolky a je to stabilní čtyřkolka:wink:
A jestli bude v zimě ve sporťáku, to těžko říct, my jezdili v hlubokém 9měsíců a pořád se tam vejde, ale už chce koukat ven, tak jsme nedávno přesedlali na sporťák. Prostornější hlubokou korbu jsem naživo neviděla - mluvím tedy o té oválné, ta hranatá je užší, na délku tuším stejná.
Omlouvám se za délku příspěvku,snad to někomu pomůže při výběru:wink:
4. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 Děkuji za odpověď. :slight_smile:
5. říj 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 děkuji za odpověď, a když se ty přední kola zaaretují,tak i přesto kočárek lze houpat jako klasický houpací?
5. říj 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem se chtěla zeptat, jaký je rozdíl mezi korbičkama? nějaká G,K a snad ještě jedna :confused:
5. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zanet2009 Ahojky, jasně, aretace kol nemá na houpání žádný vliv:wink: A co je obrovské plus, že to aretování předních kol ovládáš jednou nohou. To jsem u žádného jiného kočárku neviděla, u všech ostatních musíš zastavit, přejít k přední nápravě a pak aretuješ nohou nebo rukou. Tady aretuješ z místa, kde normálně vezeš kočárek. Dole je na pravé straně brzda a na levé straně aretace přední nápravy. Naprostý luxus a přepínáš si jak potřebuješ. Korbičky jsou G, K, S a E. Mrkni sem, dole je to i s obrázkama: http://www.bebecar.cz/kocarky_podvozky.html Každá jinak vypadá. G a K jsou oválné a jsou od pasu rozšířené, E je taková hranatá a S je taková retro.
6. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s Ahojky, tak co, už kočárkujete? A spokojenost? Mějte se krásně a opatrujte se všichni i s miminečkem :dizzy_face:
6. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 zatím ne, malá ještě nesmí ven. nemáme ještě 2,5 kg, ale už jsem celá nadržená až nás pustí. :grinning:
6. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek