• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky Dema Nexxus a Nocon Freestyle

15. září 2008 
zdravím všechny,
nemáte někdo zkušenosti s těmito kočárky, dneska jsem je náhodně objevila na netu, vzhled a cena se mě celkem líbí, ale neviděla jsem je na živo a v diskuzích se neobjevují, tak nevím ?
15. zář 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten dema nexxus jsem nedavno taky objevila,je hezkej,ale nevim,jakej je to vyrobce,neni to polak?Ja nakonec pujdu asi do Brevi ovo je to italsky vyrobce,ten je super,trojkombinace u nas vyjde na 22tisic,ale v Italii na 13tisic,takze pro nej zajedeme asi tam,u nas se kocarky nevyplati kupovat.Kdy cekas mimco?
15. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evikk mimčo příjde v únoru, no pokusím se o kočárku dema nexxus zjistit něco víc, na obrázku vypadá dobře a korbička vypadá dost velká, ale je mě divné že se o něm nikde moc nepíše, možná je nový, no nevím
já se rozhoduji mezi: Inglesia Magnum s podvozkem Bike nebo Bohemia Patron nebo Baby design Atlantik nebo Mikado Oxford??? No jde mě z toho hlava kolem, ještě jsem nenašla ideální kočárek :frowning2:
kouknu se na ten od Brevi jak vypadá, na něj jsem ještě nenarazila
15. zář 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kočárek je vyrobený na Slovensku, ale vypadá že sportovní verze bude dost maličká :cry:
15. zář 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem o nem prave taky neslysela a neda se o nem moc zjistit na netu,chce to hodne hledatTen brevi ovo je tenhle http://www.brevi.eu/prodotti-prima-infanzia/a-passeggio/ovo.html.Jinak ja cekam mimco v lednu a uz jsem z kocarku taky nestastna,vzdycky se mi nejaky libi a pak na nem najdu nejakou chybu :frowning2:
15. zář 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak posilam odkaz znovu,ten predtim se nechce otevrit http://uadi.mimishop.cz/katalog.php?typ=229&vyrobce=Brevi
15. zář 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Libi se mi ta kombinace cerna s oranzovou,ale to se moc na kluka nehodi,takze ten modry asi vyhraje
15. zář 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máme zimní miminka :slight_smile: my teda ještě nevíme co to bude, ale ráda bych tmavěmodrý kočárek, nebo nějaký tmavý
.....no moc pěkný kočárek sis vybrala, vypadá kvalitně, no za tu cenu :wink: , taky jsem slyšela že přes net v Německu se dají koupit kočárky levněji než u nás, já bych brala hned ten tmavěmodrý
15. zář 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo,zimni miminka!!!Ja jsem chtela nejakou vyraznejsi veselejsi barvicku,je to pravda da se koupit v cizine o hodne levneji,ten muj o deset tisic coz je o dost!Jeste se mi libi casualplay s3,ale nakonec me odradila hodne mala korbicka
15. zář 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek