• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
Ahoj holky, my sme si nakoniec vybrali tento: http://www.implast.com.pl/máme ho v béžovej farbe a už sa tešíme až s ním prvýkrát vyjdeme na prechádzku... :wink:
19. led 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmamo, a co takhle koupit rovnou Jané s těma korbičkama a autosedačkou v jednom. Myslím že se to jmenuje matrix...
autor
To se někdo teda má.....to já dojíždím hodinu do práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Gebi, ahojky, ale odkaz nějak negfunguje...
19. led 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, taky se mi to neotevřelo...ale vím jaký to je.
19. led 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulko, reakce? nejdřív šok že to nezvládnu ale ten trval zhruba 3hodiny a pak už jsem se začla těšit že to aspon budu mít najednou za sebou :wink: a potom při výběru všech věcí (kdy vše musí být 2x) jsem nadávala proč zrovna my :grinning: ale dá se to a já se fakt těšim
autor
a už to jede.... :grinning:
autor
Dvojmama, naprosto chápu.... :wink: :grinning:
19. led 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, moc pěknej kočárek,opravdu... :wink:
prado, děkujem :wink: a na matrix jsem slyšela samé špatné zkušenosti :frowning2: v testech vyšel jako nejhorší autosedačka :frowning2: a to si nerisknu
autor
No to asi bych si taky neriskla...
19. led 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kde hlavně koukáte na kočárky v obchodech a nebo na netu??
19. led 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A necháte si do toho kecat od jiných z rodiny???
19. led 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, budu se muset na chvilku rozloučit, jdu se koukat na primu a na Jak se staví sen...zbožňuji tento pořad....pak se tu ještě ukážu...
19. led 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
gebi to je moc zajímavej a hezkej kočárek :wink:
19. led 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulko, my koukáme na netu a pak na určité typy v obchodech :wink: ale nejdřív net :wink:

já se jdu na chvilku natáhnout tak přijdu taky potom :wink:
19. led 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmama: psycholožka je dle mého hodně náročná práce!! Nejde jen o pouhé povídání s lidmi, je to hlavně naslouchání, ne? A to moc lidí neumí, tak se nepodceňuj :slight_smile:
Vendul: na kočárky koukám na netu i v obchodech, vždycky je lepší vidět ho naživo :slight_smile: , v některých obchodech je možnost vyzkoušet si dát tam panenku, abys zjistila jak snadná nebo nesnadná bude manipulace. Rodina mi do výběru kočárku nemluví, jen to doma probíráme s přítelem, ale konečné rozhodnutí bude asi na mně.
19. led 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ono sa síce otvorí "stránku nelze zobrazit", ale na tej stránke je ďalší odkaz, na ktorý ked kliknete tak sa to zobrazí...
19. led 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rajka, tak já si do toho potom teda nenechám mluvit, vyberu si ten co se líbí mě a manžel říkal, že jemu je to jedno tak o to to bude jednodušší....jediné, tak si nechá poradit,ale kecat do toho určitě ne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gebi už jsem koukala a všechny kočárky tam mají nádherné... :slight_smile:
19. led 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pro dnešek se loučím, jdu se ségrou na véču, mňam, mějte se hezky, díky za popovídání
19. led 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rajka nech si chutnat... :slight_smile:
19. led 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já se pro dnešek taky loučím, jdu se válet k televizi asi budeme koukat na DVD,pač v televizi nic nedávají...
19. led 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hezký večer a zítra se tu snad potkáme...papapapááááá :wink:
19. led 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,nevite kolik stoji Roan Marita nebo Peg perego ty hluboke houpaci kocarky?taky premejslim jestli novy nebo jety na druhe dite u nas je to cca na rok max rok a pul u prvniho ditete tak si rikam jestli to stoji za to davat desetitisice za kocarek :grinning: a taky nikde sem na ne necetla nazory specialne na peg perego
19. led 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám že jsem vás tu už nestihla :sweat_smile: no tak dobrou snad se tu potkáme zítra :wink:
aponchie, já ti asi moc neporadím ale zkus mrknout na mmb :wink: nebo tady na MK :wink: já jsem na hluboké kočárky nikdy moc nekoukala..
19. led 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, přeji krásné ráno....
20. led 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska tady moc nebudu manžílek je doma, takže bude asi boj o PC a taky v neděli se snažíme být co nejvíce spolu, takže to tu budu dneska trošku zanedbávat :unamused:
20. led 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale zítra po práci sem naklušu, bude to tak kolem 17:00, takže se na Vás už moc těším a doufám, že budete mít nějaké novinky co se týče kočárků... :slight_smile:
20. led 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek