Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

gebi
19. led 2008

Ahoj holky, my sme si nakoniec vybrali tento: http://www.implast.com.pl/máme ho v béžovej farbe a už sa tešíme až s ním prvýkrát vyjdeme na prechádzku... 😉

prada
19. led 2008

Dvojmamo, a co takhle koupit rovnou Jané s těma korbičkama a autosedačkou v jednom. Myslím že se to jmenuje matrix...

vendulka
autor
19. led 2008

To se někdo teda má.....to já dojíždím hodinu do práce... 😝

vendulka
autor
19. led 2008

Gebi, ahojky, ale odkaz nějak negfunguje...

prada
19. led 2008

hm, taky se mi to neotevřelo...ale vím jaký to je.

dvojmama
19. led 2008

vendulko, reakce? nejdřív šok že to nezvládnu ale ten trval zhruba 3hodiny a pak už jsem se začla těšit že to aspon budu mít najednou za sebou 😉 a potom při výběru všech věcí (kdy vše musí být 2x) jsem nadávala proč zrovna my 😀 ale dá se to a já se fakt těšim

vendulka
autor
19. led 2008

a už to jede.... 😀

vendulka
autor
19. led 2008

Dvojmama, naprosto chápu.... 😉 😀

vendulka
autor
19. led 2008

Gabi, moc pěknej kočárek,opravdu... 😉

dvojmama
19. led 2008

prado, děkujem 😉 a na matrix jsem slyšela samé špatné zkušenosti ☹ v testech vyšel jako nejhorší autosedačka ☹ a to si nerisknu

vendulka
autor
19. led 2008

No to asi bych si taky neriskla...

vendulka
autor
19. led 2008

A kde hlavně koukáte na kočárky v obchodech a nebo na netu??

vendulka
autor
19. led 2008

A necháte si do toho kecat od jiných z rodiny???

vendulka
autor
19. led 2008

Holky, budu se muset na chvilku rozloučit, jdu se koukat na primu a na Jak se staví sen...zbožňuji tento pořad....pak se tu ještě ukážu...

dvojmama
19. led 2008

gebi to je moc zajímavej a hezkej kočárek 😉

dvojmama
19. led 2008

vendulko, my koukáme na netu a pak na určité typy v obchodech 😉 ale nejdřív net 😉

já se jdu na chvilku natáhnout tak přijdu taky potom 😉

rajka
19. led 2008

Dvojmama: psycholožka je dle mého hodně náročná práce!! Nejde jen o pouhé povídání s lidmi, je to hlavně naslouchání, ne? A to moc lidí neumí, tak se nepodceňuj 🙂
Vendul: na kočárky koukám na netu i v obchodech, vždycky je lepší vidět ho naživo 🙂 , v některých obchodech je možnost vyzkoušet si dát tam panenku, abys zjistila jak snadná nebo nesnadná bude manipulace. Rodina mi do výběru kočárku nemluví, jen to doma probíráme s přítelem, ale konečné rozhodnutí bude asi na mně.

gebi
19. led 2008

holky ono sa síce otvorí "stránku nelze zobrazit", ale na tej stránke je ďalší odkaz, na ktorý ked kliknete tak sa to zobrazí...

vendulka
autor
19. led 2008

Rajka, tak já si do toho potom teda nenechám mluvit, vyberu si ten co se líbí mě a manžel říkal, že jemu je to jedno tak o to to bude jednodušší....jediné, tak si nechá poradit,ale kecat do toho určitě ne... 😝

vendulka
autor
19. led 2008

Gebi už jsem koukala a všechny kočárky tam mají nádherné... 🙂

rajka
19. led 2008

Holky pro dnešek se loučím, jdu se ségrou na véču, mňam, mějte se hezky, díky za popovídání

vendulka
autor
19. led 2008

Rajka nech si chutnat... 🙂

vendulka
autor
19. led 2008

Já se pro dnešek taky loučím, jdu se válet k televizi asi budeme koukat na DVD,pač v televizi nic nedávají...

vendulka
autor
19. led 2008

Tak hezký večer a zítra se tu snad potkáme...papapapááááá 😉

aponchie
19. led 2008

ahoj,nevite kolik stoji Roan Marita nebo Peg perego ty hluboke houpaci kocarky?taky premejslim jestli novy nebo jety na druhe dite u nas je to cca na rok max rok a pul u prvniho ditete tak si rikam jestli to stoji za to davat desetitisice za kocarek 😀 a taky nikde sem na ne necetla nazory specialne na peg perego

dvojmama
19. led 2008

ahoj holky, koukám že jsem vás tu už nestihla 😅 no tak dobrou snad se tu potkáme zítra 😉
aponchie, já ti asi moc neporadím ale zkus mrknout na mmb 😉 nebo tady na MK 😉 já jsem na hluboké kočárky nikdy moc nekoukala..

dvojmama
19. led 2008

aponchie a co třeba takový? https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... ten se mi líbí 😉

vendulka
autor
20. led 2008

Ahojky holky, přeji krásné ráno....

vendulka
autor
20. led 2008

Dneska tady moc nebudu manžílek je doma, takže bude asi boj o PC a taky v neděli se snažíme být co nejvíce spolu, takže to tu budu dneska trošku zanedbávat 😒

vendulka
autor
20. led 2008

Ale zítra po práci sem naklušu, bude to tak kolem 17:00, takže se na Vás už moc těším a doufám, že budete mít nějaké novinky co se týče kočárků... 🙂