• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
vendul, děkujem a hned zítra ti napísám :slight_smile::dizzy_face:
12. únor 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
páááá :slight_smile:
12. únor 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmama, to je on, já si taky myslím, že je docela pěkný, hlavně je lehký, jen 11kg, brali bychom buď ten fialový nebo červený
12. únor 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kpetro: děkuji moc za odkazy, ale nevešel je široký a navíc na délku rozložený má 105 a to se nám nevejde ani do výtahu. Ten druhý by mooožná vešel, ale šířka 62 je taktak. Zkusíme zítra ten Traxx
12. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmam: držím moc palečky!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jdu spinkat, tak přeji hezký večer a správné vykročení do nového zítřejšího dne.... :sunglasses:
12. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
páááá
12. únor 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne.Pořád čekám, kdy se objeví zpráva od dvojmama a zatím nic.Snad ji Vikoušci moc netrápí.Rajka - a co kočárek, bude ten Traxx?
13. únor 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky čekám na zprávičky, už jsem se těšila, že něco bude a ono nic.

jinak v pátek se jedeme podívat na ten můj sporták do kterého jsem se tak zamilovala tak držte palečky aby vyhovoval :slight_smile:
13. únor 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ahoj.... :wink:
13. únor 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přináším zprávu od dvojmamy...psala mi, že v půl jedné dostala tabletku na vyvolání a objevily se jí stahy po 30 minutách a potom po 20a že je to prý na dlouho, mám vás všechny moc pozdravovat....víc zatím nevím...
13. únor 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak snad večer a nebo ráno mi přijde zprávička, že jsou Vikouškové na světě,.... :wink: :slight_smile:
13. únor 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak se dneska máte?Doufám, že lépe jak já....
13. únor 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvajmamu pozdravuj, držíme jí palečky
13. únor 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maji, vyřídím... :wink:
13. únor 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Vendulko!! Děkujeme za zprávy!! Dvojmamu moooc zdravím a přeji moooc síly a trpělivosti :wink: Držím palečky!!
13. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, máme objednaný kočárek!!!!
Mám obrovskou radost :slight_smile: :slight_smile: do auta se vešel úplně v pohodě, ani kolečka jsme nemuseli sundávat. Sice není úplně podle mého gusta, ale důležité je, že je lehký a skladný!!! A nejdůležitější bude to, co se v něm bude vozit :wink: :wink:
Je to tenhle:
http://www.skrblikshop.cz/kombinace/kocarek-traxx-cruiser-malve.htm
13. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajka tak souhlasím s tebou, není důležitý že není podle gusta, ale nejdůležitější je to co se v něm vozí to jsi napsala krásně. :dizzy_face:
13. únor 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala mi Vendulka, mám dát vědět,

V 1:17 se narodil Viktor (2980g a 44 cm) a v 1:23 Viktorie (2730g a 42 cm) mamka je unavená ale velice šťastná :dizzy_face:

Dvojmama moc a moc gratulujiiii :dizzy_face:
14. únor 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Velikááááá gratulace k Vikouškům. :slight_smile:
14. únor 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmama, moc gratuluji k dětičkám!!! Krásné váhy a míry, smekám :slight_smile: Přeji vám všem hlavně pevné zdraví a hodně radosti v životě!!!! Opatrujte se!!!! :slight_smile: :slight_smile:
14. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsem tady,ale jen tak, že jsem a nejsem, jen občas nakouknu jdu se koukat na telku, večer tady budu tak kolem osmé....
14. únor 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Vendulko! Já tu taky jsem a nejsem, píšu si něco do práce a občas juknu :wink: , jsem ráda, že už máme kočárek objednaný, abych řekla pravdu ulevilo se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: o starost méně, teď začnu řešit postýlku :wink:
14. únor 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rajka, to je super, že už máte kočárek takříkajíc z krku, teď hurá do postýlek.... :grinning:
14. únor 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Postýlky jsou taky náročné...po tom co jsem viděla v Intersparu....strašný šmejd...jsem myslela, že v tom nebudou takové rozdíly. Prostě dřevěná postýlka. To jsem se spletla není dřevo jako dřevo. Ale s kočárkama končím jen na chvíli....za dva roky začnu vybírat golfáče :wink:
14. únor 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Vendu není zač :wink:

rajka to mi povídej o postýlkách, já mám po sobě takže su ráda, ale jen tak jsme koukali a taky su hodně slyšela stížnosti na cestovní :unamused:
14. únor 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, pro dnešek se loučím,jdu čekat na manžela a pak budeme koukat na seriál, no a snad bude dneska tuli tuli, blíží se mi asi ovu.... :grinning:
14. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
my taky máme 18 let starou postýlku a jsem za ni moc ráda. :slight_smile: Když vidím ty, co prodávají dneska, tak mám pocit, že se musí hned rozpadnout.Teď nemluvím o těch drahých.Ty vypadají bytelně, ale zase by byly nad naše možnosti. :confounded:
15. únor 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky...no tak já postýlky zatím neřeším a nějakou dobu ještě nebudu,ale pak si nechám poradit od Vás,....když už budete mít zkušenosti,... :grinning:
15. únor 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale je pravda, že když se občas na nějakou podívám, tak nechápu, jak to vůbec můžou prodávat...to jsou takový šílený ausšusy, že to ani není možné...
15. únor 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek