• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
My máme Mikrus Alu sprint.Patří k němu korba,sporťák a autosedačka.Mám ho v albu.
12. únor 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajko, děkuji :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já ještě teda nezkoušela dávat žádný kočárek do auta,ale myslím, že se nám to do toho našeho kombika vleze,i když teď máme problém vůbec otevřít kufr,manžel urval tu páčku na otevírání... :grinning:
12. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doufám, že než bude mimi, tak to spraví... :grinning:
12. únor 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmam, to by bylo nejlepší, ale loni jsme koupili byt, máme úvěr, takže auto až po mateřské... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kpetra: no právě-korba-tu tam nedám, vložnou tašku dám třeba na klín, korbu ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajko, to je nejhorší, peníze nejsou :confounded: ale tak najdete nějaký jiný kočárek :wink:

vendul, taky máš koukám šikulu doma :grinning:
12. únor 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
rakjka a kdyby se sundaly všechny kolečka tak ani tak se tam nevejde?
12. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmam - a bude hůř :wink: zatím stále pracuji....
ale jsou horší věci na světě, třeba se zítra ten Truxx vleze...když přivřu oko, je taky hezký :wink:
12. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to mám,dvojmama, ale co já si už za těch 9 let zvykla... :grinning:
12. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím papa jdu žehlit a koukat na ordinaci
12. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem zjistila, že mi přeladil rádio... :angry: tak jsem to musela vracet do původného stavu, jen tak si přeladí věž...já ho asi kopnu do brňavky jak se vrátí s fotbalu... :grinning:
autor
Naladí mi tam nějakej pošahanej kiss... :angry:
autor
Rajka, měj se a užij si žehlení, já žehlila v sobotu, tak to mám už z krku, teda jen do dalšího praní... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmama, koukám, že je to všude asi stejný s těma chlapama, ale bez nich to taky nejde,....
12. únor 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmam, jak ti je??a jak se vůbec těšíš na Vikoušky? :slight_smile:
12. únor 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul to nejde no :wink: jinak necítím se nejlíp, ale na Vikoušky se straaašně těším :wink: Je mi tu akorát docela smutno, protože jsem tu už druhý večer sama bez Jíry a je to divný se ráno probudit sama v posteli :grinning: Navíc on doma dochystává věci ohledně Vikoušků a mě mrzí že nemlžu být u toho :frowning2: tak jsem mu řekla, at mi alespon ten druhý kočárek, a další nějaké věcičky nechá a já si to poybaluju sama :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmama, to věřím, že je ti smutno, já bych to asi taky nezvládla, prot chci pokoj nadstandart a být tam pořád s manželem, snad to půjde, řekla jsem mu,aby si na to šetřil dovolenou, že bez něho v porodnici nebudu a uteču... :grinning:
12. únor 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, když on potřebuje ještě dodělat věci doma, a v práci si to nadělat, aby mohl být co nejdýl s náma :slight_smile: na nadstardant půjdeme po porodu, ted je tam mamina s mimčem :wink:
12. únor 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bohužel máme jen jeden pořádný pokoj :confounded: no ale i to je úspěch na naše městečko :grinning:
12. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajko, ty odkazy co dávala kpetra vypadají dobře :wink: i ceny jsou dobrý :slight_smile:
12. únor 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmama a odkud jsi a kde rodíš?To tam mají jen jeden pokoj nadstandart?Kolik to u Vás stojí?Tady u nás v jedné porodnici 700,-/den.
12. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale stojí mi to otom za to,aspoň mě krom mimi nebude nikdo budit...jen aby bylo volno, jinak tam nebudu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás ve Znojmě jsou nadstandarty tuším dva nebo tři.A stojí 500,-- na den.Ale když jsem rodila já, nebyl volný žádný. :frowning2:
12. únor 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíte, že se to dá nějak rezervovat?To asi ne co?Já říkám, že bez nadstandartu to tam nepřežiju... :frowning2: Chci být s manželem a s mimi pořád a sami...
12. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, podle mě se to rezervovat nedá :confounded: u nás jsou ceny asi 500,-za den.
12. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jen v Brně je tak drahé...a dvojmama odkud jsi??
12. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
z rychnova :wink: Asi se budu muset rozloučit, abych něco naspinkala na zítra :wink:
Mějte se tu krásně, vybírejte kočárky a já se ozvu snad už ne 3in1 :wink: Pa a myslete na nás :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmama tak pěkné sny a užij si poslední večer a den s bříškem, moc ti budu držet palečky a těším se na smsku... :wink: pááá
12. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek