• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
A ve které porodnici vlastně jsi? Ani nevím, kde bydlíte....Tak ještě jednou hodně síly!!!
11. únor 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé dvojmam, držím palečky ať jde všechno dobře :dizzy_face:
11. únor 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, maminky, potřebovala bych poradit. Kamarádka si chce kupovat golfky ABC Design Giro a nikdo z okolí s nimi nemá zkušenost. Nemáte některá osobní zkušenosti nebo někoho z okolí. Já osobně jsem slyšela na kočárky ABC spíše negativa, ale jak říkám osobní zkušenost nemám. Díky moc za radu
12. únor 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fcelka - Je mi líto, golfky neznám.My jsme se po dlouhém přemýšlení rozhodli pro Chicco Multiway.A to jsem měla rok vybraný Chiccoo ct 0,4. :grinning:
12. únor 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakpak se má asi dvojmama.Třeba už to má za soubou a Vikoušci jsou venku. :slight_smile:
12. únor 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Včera mi prodavačka v obchodě kočárky ABC velmi chválila, prý jsou kvalitní. Podotýkám, že to nebylo za účelem vnutit mi ho, máme vybraný jiný :slight_smile:
Osobní zkušenost nemám.
12. únor 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kpetra - díky za reakci, ta kamrádka má kočár Chicco - klasickou trojkombinaci a myslela, že vydrží bez golfek jen se sporťákem (holčičce je teď 19 měsíců), bohužel se jí rozbilo polohování zad, nedrželo v poloze sed a její muž začal aktivně páchat opravu a výsledek je, že teď, nejen, že nedrží opěrka, ale ještě kočár zatáčí na jednu stranu :frowning2: Říkala, že o reklamaci se ani nebude pokoušet po jeho zásahu :grinning: Trochu teď na Chicco zanevřela, ale já myslim, že záleží na daném kusu z výroby, můžeš mít značku a rozbije se ti a neznačkovej ti třeba vydrží na 2 děti, toť můj názor :sunglasses: Já osobně jsem velikým stoupencem německých výrobků, nějak těm jejich konstrukcím věřím, sama mám Gesslein a max. spokojenost :slight_smile:
12. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajka - kámoše vyřídím, snad prodavačka nelhala :wink: Snad napíše ještě nějaká maminka :slight_smile:
12. únor 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme kočárek Roan Marita a také úplná spokojenost, je lehký a snadno se s ním manipuluje, např. v autě.
12. únor 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nakukuji jenom že jsme pořád 3v1 ale už ne nadlouho. Pan doktor chce nejdéle zítra spustit porod Prý se tam Vikoušci už mačkají a já se s nimi taky moc nevyspím a to se doktorům už nelíbí takže zítra asi dostaneme tabletku na vyvolání a uvidí se :wink:

rajko, jsme z rychnova a v porodnici jsme taky tady :wink:

kpetro, děkujem že na nás myslíš, zatím jsem pořád těhulka :slight_smile:

majko, děkujem :slight_smile:
12. únor 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé dvojmam, tak moc na tebe myslíme :wink: už jsem si říkala, jestli už nejsou vikoušci venku :wink: zak se držte :dizzy_face:
12. únor 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky dvojmama, zítra mé myšlenky budou směřovat jen k vám třem...tak hodně zdravu,štěstí a zdraví.... :wink:
12. únor 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, děkujem :dizzy_face:
12. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi není co závidět,co?
12. únor 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmamko :wink: , myslím na Tebe, držte se!!

Majko - koukla jsem do tvého albíčka, moc hezké!! Malá je moc roztomilá :slight_smile:

Jinak jsem dnes zklamaná, představte si, že se nám náš vyhlídnutý kočárek do auta NEVLEZE, i když sundáme zadní kolečka tak to nezavřem, asi o 3cm přesahuje ta tyčinka, co se na ni nasazuje kolo :frowning2: :frowning2:
12. únor 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rajko, a co budete dělat?? :confused:
12. únor 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co brevix? znáte někdo dneska jsem viděla v obchůdku a ošahala si ho...taky dobrý
12. únor 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ten já neznám, nemáš nějaký odkaz na www stránku
12. únor 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, není no :confounded:

rajko, díky :slight_smile: a to je škoda s tím kočárkem. Máte nějaké další favority?

lucenek, ten neznám :confused:
12. únor 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono moc na výběr není,všechny jsou skoro stejně široké. Snad ten německý Truxx, ten má menší rozchod kol o 5cm, zítra ho jdem zkusit, ale už není tak pěkný. Nedá se nic dělat.

Prodavačka nám ještě doporučovala autosedačku s podvozkem Nanny, není to jako kočár, ale na takový výlet třeba do ZOO stačí. Nemáte s tím někdo zkušenost?
12. únor 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rajko - škoda, že to nevyšlo, ale určitě ještě najdete nějaký, který se vleze a bude se vám i líbit.Traxx chtěla nejdřív i sestřenice.Konkrétně Traxx marlin, jenže ten už se jen doprodává.Ten se líbil i mě.Jaký jste vlastně měli původně vybráno.Začínám v tom mít chaos. :confounded:
12. únor 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajko, tak autosedačka a podvozek by taky nebylo špatný :wink: Ale je škoda že kdybyste chtěli jet dál tak jen s autosedačkou bez kočárku :confounded: To by mě asi nevyhovovalo :wink:
12. únor 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě...mě to taky moc nevyhovuje
u babičky budeme mít druhý kočárek, ale taky jsme třeba vyjížděli na výlety atd. mám starší dceru, nemůžu jí nechat celé prázdniny sedět doma....nebo jinde na jednom místě...
12. únor 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rajka, tak to je teda blbé s těma kočárkama, musíte sehnat jiný....a co máte za autíko, že se vám tam nevleze kočárek?Nebo to jsou ty kočárky tak veliké?
12. únor 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne, my máme starší typ Citroena má malý kufr
12. únor 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě je nějaký kočárek, který obsahuje všechno a vejde se do kufru.Jaký rozměr má mít, aby se vám vešel? My máme 61 cm i s kolama a všimla jsem si, že je taky užší než jiné.Zrovna včera jsem se na to dívala, když jsem se s jedním kočárkem potkala.Mě nikdy nenapadlo na to koukat, máme totiž kombíka.
12. únor 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, tak to chce větší autíko, my máme naštěstí kombika... :wink:
12. únor 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
KPetro, ten by se nám teoreticky mohl vejít...jaký máš? A máš vložné lůžko nebo korbu? Já tam korbu nemám, budumít vzadu 2 autosedačky!!!
12. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajko, kupte větší autíčko a můžete koupit jakýkoli kočár :grinning: ale nebooj najde se i kočárek, který bude dokonalý, včetně mír :wink:
12. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek