Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

rajka
9. únor 2008

Taky si myslím, že 36. tt je v pohodě! A jsi vážně dobrá, že jsi to zvládla až doteď 😉 Většinou jsou dvojčátka dříve, i když mám jednu známou a ta ve 35 letech donosila dvojčátka do 38 tt, doktoři se na ně chodili dívat a všichni ji chválili 🙂

vendulka
autor
10. únor 2008

Ahojky holky, no mlsnou jsem nezahnala, doma nic nebylo ale jak jsem udělala obídek, tak tom mi stačilo, najedla jsem se a bylo po mlsné.... 😀

vendulka
autor
10. únor 2008

Jinak dneska máme docela fofry...přemalováváme chodby od kočičích drápanců a věšíme obrázky z IKEA...no a chystáme se po obídku na procházku, tak se těším na sluníčko co venku svítí... 🙂

vendulka
autor
10. únor 2008

Zatím páááá 🙂

kpetra
10. únor 2008

Ahojky,
u nás je taky krásně. 😀 Čekáme, až se mrňous probudí a vyrazíme taky na procházku.Docela mě láká vyzkoušet sprorťák.Jde nám polohovat do lehu, tak by to malýmu nevadilo.A viděl by trochu ven.Ono už ho nebaví ležet, když nic nevidí. 🙂

kpetra
11. únor 2008

Ahoj, dneska nikdo? ☹

rajka
11. únor 2008

Vypadá to, že ne 😉 Já mám dovolenou, třídím oblečky pro mimi, píšu seznam, co dokoupit a občas kouknu na Koníka 🙂)
Zítra jdeme na živo na kočárky 🙂), zkusíme, který vleze do autíčka, pak vám napíšu 🙂

vendulka
autor
11. únor 2008

Ahojky, zdravím...tak co nového?

vendulka
autor
11. únor 2008

Rajka, užij si zkoušení kočárků... 😉

kpetra
11. únor 2008

Dneska jsme byli na procházce ve městě.Potkali jsme hrozně moc kočárků.Jenom X-landerů bylo 5,Casualplay 2, Mutsy 2, Jané 3 a spousta kočárků typu Tako.Ale náš tu nejezdí žádný, jen ten náš. 😀

vendulka
autor
11. únor 2008

Ahojky kpetra.To je teda nějakého henžení těma kočárkama... 😀

vendulka
autor
11. únor 2008

Já dneska potkala jen nějaké golfíky,ale značky nevím, pač jsem je viděla z auta... 😀

vendulka
autor
11. únor 2008

Jak jsme byli v neděli na vycházce, tak jsem potkali spoustu kočárku, ale to byly jen samé čtyřkolky... 😝

vendulka
autor
11. únor 2008

A žádný se mi nelíbil... 😀 😝

vendulka
autor
11. únor 2008

Koukám, že zase nikdo nikde... 😀

dvojmama
11. únor 2008

achoj holky zdravím už z nemocnice, manža mi před chvílí donesl mobil, tak alespon jsem se na chvilku připojila Začala jsem se otvírat, Vikoušci se sesunuli dolů (tlačí ted hrozně na měčák ) a tak si mě tu nechali, že prý už se začínáme "rozsypávat" porod může nastat kdykoliv a oni si nerisknou mě už pustit domů Manža jel domů všechno dochystat, aby pak mohl být s námi a já musím odpočívat.

dvojmama
11. únor 2008

vendul, u nás jezdí víc tříkolky než čtyřkolky 😉 a potom hodně ty tako apod...

vendulka
autor
11. únor 2008

Jéééééé dvojmama, tak je to už tady..to je něco, tak držím pěsti,aby vše dobře dopadlo a Vikoušci byli brzo na světě, dej potom vědět,ju??Jinak přeji příjemnou zábavu,asi tam není moc co dělat, že?? 😉

vendulka
autor
11. únor 2008

Teda to je opravdu úžasná zpráva, se tady z toho vzpamatovávám.... 😵

vendulka
autor
11. únor 2008

ty tako se mi právě moc nelíbí...teda jak který, některý ujdou, já jsem prostě na ty trojkolky... 😀

dvojmama
11. únor 2008

vendul, je tady hrozná nuda, byla jsem se dneska podívat i na novorozeneckém a ty miminka jsou nádherná 😵 na pokoji mám jednu těhulku a jednu čerstvou maminu, tak si povídáme a je to fajn 🙂
vědět určitě dám, ale zatím nevím jak, asi až se rátíme domů, nebo z mobilu, pokud bude čas ještě v porodnici 😖

vendulka
autor
11. únor 2008

dvojmama, tak aspoň že si máš s kým povídat a nejsi tam sama,...hlavně v klidu odpočívej.... 😉

dvojmama
11. únor 2008

tako se mi taky nelíbí 😖

vendulka
autor
11. únor 2008

A jak ti je?Jak se cítíš??

vendulka
autor
11. únor 2008

Dvojmama, loučím se, jdu koukat na TN, takže se drž a myslím na tebe a držím palečky... 😉

dvojmama
11. únor 2008

vendul, no není to nejlepší, každý pohyb už bolí, hrozně mě bolí kyčle, záda, bříško, Vikoušci strašně tlačí na spodek, pořád potřebuju na záchod, spát už skoro ani nejde, jsem oteklá, ufuněná, unavená, ale jinak se těším na Vikoušky a uklidňuje mě že už to nebude dlouho trvat 🙂

kpetra
11. únor 2008

dvojmama - tak už to brzy vypukne? To je paráda.Teda pro okolí, pro tebe to bude asi záhul.Tak přeji, aťˇto máš rychle za sebou a ať tě mimča moc nezlobí

dvojmama
11. únor 2008

vendul, díky a papa 🙂 ozvu se až jen to bude možné 😉 Nebo když tu budeš tak mi hod do IP mobil a já ti napíšu 😉 zatím pa

dvojmama
11. únor 2008

kpetro, děkuju 😵 Doufám že už to bude brzy za mnou a Vikoušci už tu budou s námi 😵 Budu muset běžet. Pa

rajka
11. únor 2008

Dvojmama - to je novinka - držím moooc palečky, ať je to rychlé a bezproblémové!!! Moc na tebe myslím!!! A taky na Vikoušky!! Drž se, brzy to budeš mít za sebou!!!! 🙂 🙂