• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
Taky si myslím, že 36. tt je v pohodě! A jsi vážně dobrá, že jsi to zvládla až doteď :wink: Většinou jsou dvojčátka dříve, i když mám jednu známou a ta ve 35 letech donosila dvojčátka do 38 tt, doktoři se na ně chodili dívat a všichni ji chválili :slight_smile:
9. únor 2008 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, no mlsnou jsem nezahnala, doma nic nebylo ale jak jsem udělala obídek, tak tom mi stačilo, najedla jsem se a bylo po mlsné.... :grinning:
10. únor 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak dneska máme docela fofry...přemalováváme chodby od kočičích drápanců a věšíme obrázky z IKEA...no a chystáme se po obídku na procházku, tak se těším na sluníčko co venku svítí... :slight_smile:
10. únor 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatím páááá :slight_smile:
10. únor 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
u nás je taky krásně. :grinning: Čekáme, až se mrňous probudí a vyrazíme taky na procházku.Docela mě láká vyzkoušet sprorťák.Jde nám polohovat do lehu, tak by to malýmu nevadilo.A viděl by trochu ven.Ono už ho nebaví ležet, když nic nevidí. :slight_smile:
10. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska nikdo? :frowning2:
11. únor 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to, že ne :wink: Já mám dovolenou, třídím oblečky pro mimi, píšu seznam, co dokoupit a občas kouknu na Koníka :slight_smile:)
Zítra jdeme na živo na kočárky :slight_smile:), zkusíme, který vleze do autíčka, pak vám napíšu :slight_smile:
11. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, zdravím...tak co nového?
11. únor 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rajka, užij si zkoušení kočárků... :wink:
11. únor 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli na procházce ve městě.Potkali jsme hrozně moc kočárků.Jenom X-landerů bylo 5,Casualplay 2, Mutsy 2, Jané 3 a spousta kočárků typu Tako.Ale náš tu nejezdí žádný, jen ten náš. :grinning:
11. únor 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kpetra.To je teda nějakého henžení těma kočárkama... :grinning:
11. únor 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já dneska potkala jen nějaké golfíky,ale značky nevím, pač jsem je viděla z auta... :grinning:
11. únor 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak jsme byli v neděli na vycházce, tak jsem potkali spoustu kočárku, ale to byly jen samé čtyřkolky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A žádný se mi nelíbil... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že zase nikdo nikde... :grinning:
11. únor 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoj holky zdravím už z nemocnice, manža mi před chvílí donesl mobil, tak alespon jsem se na chvilku připojila Začala jsem se otvírat, Vikoušci se sesunuli dolů (tlačí ted hrozně na měčák ) a tak si mě tu nechali, že prý už se začínáme "rozsypávat" porod může nastat kdykoliv a oni si nerisknou mě už pustit domů Manža jel domů všechno dochystat, aby pak mohl být s námi a já musím odpočívat.
11. únor 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, u nás jezdí víc tříkolky než čtyřkolky :wink: a potom hodně ty tako apod...
11. únor 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéééééé dvojmama, tak je to už tady..to je něco, tak držím pěsti,aby vše dobře dopadlo a Vikoušci byli brzo na světě, dej potom vědět,ju??Jinak přeji příjemnou zábavu,asi tam není moc co dělat, že?? :wink:
11. únor 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda to je opravdu úžasná zpráva, se tady z toho vzpamatovávám.... :dizzy_face:
11. únor 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty tako se mi právě moc nelíbí...teda jak který, některý ujdou, já jsem prostě na ty trojkolky... :grinning:
11. únor 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, je tady hrozná nuda, byla jsem se dneska podívat i na novorozeneckém a ty miminka jsou nádherná :dizzy_face: na pokoji mám jednu těhulku a jednu čerstvou maminu, tak si povídáme a je to fajn :slight_smile:
vědět určitě dám, ale zatím nevím jak, asi až se rátíme domů, nebo z mobilu, pokud bude čas ještě v porodnici :confounded:
11. únor 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmama, tak aspoň že si máš s kým povídat a nejsi tam sama,...hlavně v klidu odpočívej.... :wink:
11. únor 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tako se mi taky nelíbí :confounded:
11. únor 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak ti je?Jak se cítíš??
11. únor 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dvojmama, loučím se, jdu koukat na TN, takže se drž a myslím na tebe a držím palečky... :wink:
11. únor 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul, no není to nejlepší, každý pohyb už bolí, hrozně mě bolí kyčle, záda, bříško, Vikoušci strašně tlačí na spodek, pořád potřebuju na záchod, spát už skoro ani nejde, jsem oteklá, ufuněná, unavená, ale jinak se těším na Vikoušky a uklidňuje mě že už to nebude dlouho trvat :slight_smile:
dvojmama - tak už to brzy vypukne? To je paráda.Teda pro okolí, pro tebe to bude asi záhul.Tak přeji, aťˇto máš rychle za sebou a ať tě mimča moc nezlobí
vendul, díky a papa :slight_smile: ozvu se až jen to bude možné :wink: Nebo když tu budeš tak mi hod do IP mobil a já ti napíšu :wink: zatím pa
11. únor 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kpetro, děkuju :dizzy_face: Doufám že už to bude brzy za mnou a Vikoušci už tu budou s námi :dizzy_face: Budu muset běžet. Pa
11. únor 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmama - to je novinka - držím moooc palečky, ať je to rychlé a bezproblémové!!! Moc na tebe myslím!!! A taky na Vikoušky!! Drž se, brzy to budeš mít za sebou!!!! :slight_smile: :slight_smile:
11. únor 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek