• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
vendul: já jsem vždycky chtěla velkou rodinu, ale ted si říkám že dva mi stačí :grinning: ono se ještě uvidí, ale bylo by to nejdřív za 5-6 let, tak máme čas :wink: a dojčata už neee :sweat_smile:
kolik chceš ty dětí?
23. únor 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne dojčata ale dVojčata :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmama, tak až za 5-6 let?Tak pozdě?Ale chápu , že po dvojčatech to asi ani jinak nejde... :sunglasses:
23. únor 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já chci jen jedno dítě a manžel taky , takže na tomto se naštěstí shodneme,ale jak postupně zjišťuji, co to obnáší být těhu, no hlavně ten porod a to co je potom mě docela děsí a začínám měnit názor, že mimi nechci nikdy...
23. únor 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přijde mi to teda opravdu šílené...porod, všude doktoři,nástřih,bolest,zmatek,hojení jízvy, vše co obnáší kojení...no opravdu se mi do toho nechce....

brala bych to asi takto:být těhu a užívat si bříška, pak porod přeskočit (odrodil by někdo za mě :grinning: ) a pak jen miminko, ale jen tak na hraní a mazlení,ale to kojení...eeeee...no odsávání mléka, to mi přijde něco jako sci-fi,něco co není normální a je mi to nepřirozené....
23. únor 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul: já odsávám, jinak bych si neudržela tolik mlíčka pro oba a zas tak hrozný to není.
23. únor 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmama, já si to neumím představit...fakt nevím,ale když už má žena mimi, tak si myslím, že je schopná pro něj udělat cokoliv...tak snad to tak bude i u mě....
a na kolik taková odsávačka přijde?
23. únor 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul: my máme od kámošky odsávačku :wink: ale jsou různý, elektrický, ruční... my máme el. a je fakt dobrá, odsávám většinou u koně :wink:
Viktor se probudil, tak jsme nakojili a vzal si ho Jirka že musí řešit pánské záleitosti :grinning: a Vikinka pořád spí :astonished:
23. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak je vidět, že si chlapy rozumí....to je pěkné.... :slight_smile:
23. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co budou probírat?Jak to máš s postýlkama, máš zatím jednua vlezou se ti tam oba a nebo máš dvě postýlky?
23. únor 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Loučím se, přijel manžel z práce ačekáme na návštěvu, takže pěkný víkend a někdy zase ahojky... :slight_smile:
23. únor 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul: promin Vikina se vzbudila tak jsme museli kojit :wink:
co probírali nevím, ale asi dávál Jirka rady do života :grinning: a postýlky máme dvě v ložnici, kde spí v noci a dva koše v obýváku, kde spí přes den :wink: přes den můžou spinkat i kočárku :slight_smile:
tak já taky mizím, jdu se motat kolem dětí atd. :slight_smile: mějte se krásně a papa
23. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Vendulko, i tací jsou mezi námi, bohužel :frowning2: Ale nemá cenu je "podporovat" jakýmikoliv reakcemi.
23. únor 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt se nestačím divit....
23. únor 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, tady podporu nenajde, má smůlu. Doufám, že jí na to nebude nikdo reagovat!!!!!
23. únor 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no taky doufám, poslala jsem info o tom, tak snad s tím admin něco udělá....
23. únor 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo, halo, je tu někdo?
23. únor 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem tam taky poslala vzkaz, ať to admin smaže, je to hnus, na blití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no něco se už smazalo ale né všechno...nechápu, jak někdo může být tak debilní.... :angry:
23. únor 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, dneska je tu pro změnu oveckanecka :angry: nechápu
24. únor 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik holky jsem tu nova ale rada bych se vas zeptala na názor na tento kočárek :slight_smile:
http://www.klokanek-online.cz/index.php?l=cz&p=13&r=0&ri=90 moc se mi libí a je za fakt úžasnou cenu. :dizzy_face:
24. únor 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Kjajule - ten kočárek vypadá moc dobře!!! Ale jinak o něm slyším poprvé. Nám by se nevešel do výtahu ani do auta, ale jinak je super.
24. únor 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já spíš zatím koukam ...výtah nemáme a auto je velký kombik takže s tím problem nemáme...zatím ani nečekáme mimi...ale hrozně se mi líbí má i pár nedostatků...nedá se houpat a nedá se na nej nasadit zadna autosedačka ale to by mi nevadilo..
24. únor 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já třeba nemám vubec duveru k trojkolkám jela jsem s tim jednou a stačilo... :confounded: Člověk si na to prý zvykne ale proč si zvykat když to jde i bez stresu že ho nekde převrhneš...hlavne když ti jde pak vozit nekdo jiný tak zbytečne vysvětlovat jak s tím zacházet... :confounded:
24. únor 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Mě se ten kočárek taky líbí,je podobný X-landeru XA, jen ta autosedačka tam nejde. :unamused: A rozhodně je levnější.
Vendulka - jen se neboj, po porodu to všechno rychle uteče, tak se to dá vydržet.Já bych si taky porod nechtěla zopakovat, ale ten mimísek za to stojí. :grinning: Nástřih jsem skoro nevnímala a šití se dalo vydržet.A co se týče kojení, náš malý se nepřisál a tak jsem dva měsíce ve dne v noci odstříkávala a dávali jsme z lahvičky.Nakonec jsem i to vydržela a vydržela bych i dýl, ale neměla jsem mlíko.Určitě do toho jdi a neboj se. :wink:
24. únor 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jsme dneska byli poprvé kočárkovat a bylo to úžasný :dizzy_face: kočárek se super ovládá, je lehký, úžasný... :dizzy_face:

kjajule, ten se mi líbí, je hodně podobný tomu X-landeru :wink:
24. únor 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, jen jsem přišla pozdravit a zase mizím... :slight_smile:
24. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dvojmamam, tak to je super, že jste už vyskoušeli kočárkování a že to šlo tak vše lehce... :wink:
24. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kpetra:Já se obávám, že porod pro mě bude nočnáí můrou a že to nezvládnu,ale zase si říkám, že to zvládly jiné, tak já musím taky,ne? :grinning:
24. únor 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek