• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

28. listopadu 2013 
konečně jsem zase přidala pár foteček do alba :wink: nemáme foťák, takže jsme odkázáni na focení jiných a moc fotek není :confounded:
4. bře 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rajka, tak tak dlouho čekat asi nevydrřím.... :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul: já bych asi počkala alespoň do konce týdne, ať to máš 100% :wink:
a děkuji za pochvalu MM v županu :grinning:
4. bře 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, já bych klidně počkala 100 let,lae to napětí se nedá vydržet...
4. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul - tak uvidíš :wink: já čekala asi 10 dní po termínu MS a stejně jsem tomu nemohla uvěřit, tak jsem si ho dělala po třech dnech znovu :wink:
4. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten můj v županu nechodí, tak to jen tak nevidím chlapa v županu :grinning:
4. bře 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajka: máme dvojčatový, ale teď jsme koupili normální :wink:
autor
a jak baští Vikoušci a jak rostou?jako z vody? :grinning:
vendul: ten můj chodí doma v pyžamu skoro pořád :grinning: prej je to lepší než tepláky :wink:
4. bře 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, mě se o tom už i dneska večer zdálo, že jsem si dělala testíka byl pozitivní a vůbec jsme tomu nevěřila, tak jsem testovala pořád do kola a ráno když jsem se vzbudila, tak jsem nevěděla zda to byl sen a nebo to bylo doopravdy...už jsme z toho trošku na palicia to jsem teprve začali..... :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
samo krásné fotečky dvojmama... :sunglasses:
4. bře 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ten můj chodí pořád v cicilním, myslím tím v čem jde do práce to tahá doma až než jde spát a nebo chodí jen v trenkácha v létě v tom lepším přápadě nahulatej.... :grinning: :grinning: teda jen po bytě :grinning:
4. bře 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul: rostou krásně, ve čtvrtek jdeme k paní doktorce, tak budeme vědět přesný míry našich modělů :wink:
a baští asi tak normálně-ráno nutrilon, dopoledne kojení, po poledni kojení, kolem půl čtvrtý kojení, večer nutrilon, o půl noci kojení a pak ještě asi o půl čtvrtý ráno :wink:
4. bře 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tak v tu půlnoc a o půl čtvrté bych se na to asi ..........! :grinning: to by se mi nechtělo vstávat...brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dej potom vědět, jak jste dopadli u mudr. :wink: a halvně míry..... :dizzy_face:
4. bře 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendul: nahulatej jo? :grinning: to MM neee, ten aspoň župan :grinning:
a děkuju za pochvalu foteček :dizzy_face:
Vendul - to je normální, mě se o tom taky pořád zdálo :wink:

Dvojmama - máš málo mlíčka, že přikrmuješ?
vendul: já už jsem si zvykla na noční vstávání :wink: a oproti konci těhu, kdy jsem chodila každou půl hodinku na záchod je to teď dobrý :wink:
míry dám vědět. Teď máme odhadem 3400g a 3100g :wink:
4. bře 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nahulatej....to je u něj normální se asi rád předvádí nebo co.... :grinning: :grinning:
4. bře 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajka: mlíčko by nestačilo pro oba. Jedno mímo bych mohla kojit v pohodě, ale dvoum by to nestačilo :wink: Ono je to i na dýl zasytí, takže po tom večerním kojení vydrží až do půlnoci a ráno jsou zas po noci více vyhladovělí :wink:
4. bře 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se věnovat rodince. Budu tu zase kolem osmý :wink: zatím papa
4. bře 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dvojmama, zatím se měj a krásná zbytek dne
4. bře 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
nestíhám dočítat. :grinning:
dvojmama - tak kočárek je objednaný? To se bude Vikouškům jezdit. :wink:
vendulka - já jsem si dělala test každý den, když jsem si myslela, že jsem těhotná. :grinning: Koupila jsem si ty obyčejný za 35,-- těch jsem teda spotřebovala než se ty dvě čárky ukázaly. :sweat_smile:
4. bře 2008 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžete mi poradit jaký máte názor na černo-bílý kočárek?Bojim se toho, že když se z něj udělá sportovní sedačka (ta bude převážně na nožičkách bílá) tak jestli si to dítě neušmudlá. Viděla jsem často větší děti v sedačce mlsat. Moc se mi takový kočárek líbí ale bojím se aby nebyl pořád špinavý i když je samozřejmě omývatelný. Psala jsem tenhle dotaz do kočárky bebe car ale sem se asi hodí víc. Děkuju
4. bře 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
helcah - já bych se toho nebála.Zvlášť, když je omyvatelný, jak píšeš. Záleží, co dítěti do kočárku za mlsku dáš. :slight_smile: Jestli se ti tolik líbí, budeš třeba litovat, když ho nekoupíš.
4. bře 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za Tvůj názor, opravdu se mi moc líbí takhle kombinace, jsem asi tak trochu konzerva
4. bře 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

na ošklivku nekoukám, z ukázek mi to přijde kopie ošklivky betty :unamused: asi jsme na tom seriálově špatně, když musíme kopírovat :grinning:

dvojmama fotečky krásnýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kpetra: doufám že se jim bude líbit :slight_smile:

helca: já bych do něj asi šla :wink: nevím jak moc ta bílá bude u nožiček ale pokud je omyvatelmý tak v poho :slight_smile:

majko: děkujůůůů :dizzy_face:
4. bře 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tady se to večer vždycky tak parádně rozjede.... :dizzy_face:
4. bře 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jdu kouka na Velmi křehké vztahy a čekat na manžílka až mi přijede z trafačky, zase jsem sama doma...
4. bře 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek