Kočárky. Jaké se vám líbí? Co preferujete?

vendulka
19. led 2008

Ahojky holky,
zakládám toto téma kočárky, protže se chci s někým bavit o kočárkách...jaké se mu líbí, co preferuje atd...Nevím, jestli tady nějaké takové téma je,ale já našla vždy jen téma na nějaký konkrétní kočárek,ale tady chci,aby jsme se bavily o všech typech,výrobcích atd....přidáte se některá?? 🙂

dvojmama
20. led 2008

http://www.automodul.com/karta.php?Time=&IDzaka... to je zatím hlavní favorit 😉 je nový

lukin
20. led 2008

Je to jen hluboká korba a sporťák. Ale autosedačku budeme mít starší od známých, takže to ani neřeším 🙂 Právě že ta hluboká korba má u Atlanticu rozměry jen 77x35 cm ☹

dvojmama
20. led 2008

juju koukám že jsem to tu roztáhla 😅

vendulka
autor
20. led 2008

dvojmama no moc pěkné autíčko... 🙂

vendulka
autor
20. led 2008

lukin a ty nechceš aby autosedačka pasovala na kočárek?Já jo, kdy půjdeme někam do obchoďáku, tak chci vozit dítko v autosedačce připevněné na kočárku....

vendulka
autor
20. led 2008

nopěkně se to tu roztáhlo.... 😀 😀

lukin
20. led 2008

vendulka: Mě to připadá úplně zbytečné 🙂 Když s manželem nakupujeme, tak to je ve velkých obchodech a v autosedačce dovezeme mimi na parkoviště, a ten kousek z parkoviště do košíku uneseme v ruce. Nedovedu si představit, kde bych dala kočárek.

dvojmama
20. led 2008

tu mazdu chce manža ale to by bylo na leasing 😖

vendulka
autor
20. led 2008

lukin to je pravda...já bych vzala do kufru jen konstrukci a dítě měla pořád v autosedačce....a bylo by to...já chodím do obchoďáků na hodně dlouho.... 😀

vendulka
autor
20. led 2008

dvojmama to se mi víc líbil ten citroen... 😉

rajka
20. led 2008

Ahoj holky, všechny zdravím! Mám dalšího favorita, jsem zvědavá, kolik jich ještě bude
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/sport...

dvojmama
20. led 2008

vendul, ten citroen je menší 😉 ale vrátíme se k tématu kočárky 😀 já chci taky aby autosedačky šly na podvozek, proto bude ten jané 😉

vendulka
autor
20. led 2008

Já nevím, pořád teď přemýšlím jestli to oravdu není zbytečnost??Ale asi ne...za cenu 6.200,- mít korbu,sporťák a ještě autosedačku je super....
Stejnak autosedačku potřebuji, když budeme jezdit autem, takže to asi zbytečné není.... 😀

dvojmama
20. led 2008

ahoj rajko, ten je také pěkný 😉

rajka
20. led 2008

Ahojky! Holky, který to je za těch 6200 se vším?? Je to lákavá cena, možná až příliš 🙂

dvojmama
20. led 2008

vendul, za tu cenu to je super! a já chci i když pojedem třeba někam dál a prcíkové usnou v autosedajdě tak jenom nakliknu na kočík a můžem jet 😉 ne jenom v obchodech 😉

vendulka
autor
20. led 2008

rajka, tak tento jsem dneska viděla, ten je docela pěkný, chvilku jsem na d ním i uvažovala... 😉

vendulka
autor
20. led 2008

jinak ahojky rajka... 😀

vendulka
autor
20. led 2008

dvojmama, tak to každopádně...taky to tak budu dělat.... 😉

vendulka
autor
20. led 2008

A jaký je to ten super levný kočárek??
Tento....
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3467-babypoint-v3...

vendulka
autor
20. led 2008

tady stojí víc,ale na jedné stránce jsem ho našla za 6.200,- 🙂

rajka
20. led 2008

Holky, máte tu stránku taky tak moc širokou?? Já mám smajlíky, a odesílání úplně vpravo, musím rolovat. Nechápu, v jiné diskuzi to mám normál. Nevíte někdo, jak to zúžit? 🙂

lukin
20. led 2008

A který to je za těch 6200?

dvojmama
20. led 2008

vendul ale i tak je ta cena super! my se s kočárky a příslušenstvím budem motat někde cca u 30tis. 😢 😒 ☹

vendulka
autor
20. led 2008

dvojmama tak to je teeda docela slušná pálka...na kolk vás vyjdou ty kočárky??? 😕

dvojmama
20. led 2008

rajko, to je kvůli odkazu co jsem dala 🙂 až se dostanem na další stránku bude to ok 😉 musíme víc kecat 😀

vendulka
autor
20. led 2008

tak už aby to bylo.... 😀

dvojmama
20. led 2008

no jané+autosedačky cca 14tis. (pokud to vyjde) a ten jogger taky kolem 15tis. myslím +ty vložné tašky atd...atd...☹