• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká se vám líbí jména?

26. února 2013 
Ahojky,
jsem teprve 3+5tt, nikdo, kromě mě a vás, maminek na koníkovi to neví :wink: Chci se zeptat, jaká se vám líbí jména :slight_smile:
My jsme se s manželem už kdysi bavili, že kdybych náhodou otěhotněla, tak bychom dali Viktorii x Tomáše, aby se jméno hodilo ke jméně našich dětí :wink:
4. črc 2012 v 17:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@elynka Viktorku mám roční neteřinku, takže jméno je moc pěkné a na klučinu Tomáš určitě taky :wink: Za mě by prošly!
4. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@vanule _ My jsme hledali ke jménu Vladislav nějaké "vyspělejší" :slight_smile:
4. črc 2012 v 17:46  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí
@elynka a my jsem zase chtěli nějáké obyč, nic extra. Takže Tomáš by byl mezi nima. i když manžel chtěl po sobě :fearful: (Eduard)
4. črc 2012 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Mně se Viktorie moc nelíbí. Ale asi je to tím, že znám jen jednu Viktorku, a to je naprosto nezvladatelná prvňačka, která terorizuje ostatní děti a ani s rodiči není rozumná řeč. Tomáš je hezké jméno :slight_smile:
4. črc 2012 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaja01k _ Mně se zase nelíbí Kristýna, vždycky znám Kristýnu nějakou pipku :grinning:
@vanule _ My máme po tatínkovi, protože Vladislav se jmenuje v rodině od tatínka každý kluk (kromě strejdy Daliho :grinning:)
4. črc 2012 ve 21:17  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky nemáte třeba nějakou pomůcku jaký jména se hodí k určitým příjmením? Třeba jako když příjmení začíná na N, tak jaký jména k tomu znějí nejlíp? Existuje něco takovýho vůbec?
10. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkar O takové pomůcce nevím. Ale nedoporučuje se dávat jméno, které končí na to samé písmeno, co začíná příjmení, např. Prokop Procházka. Ani se nedoporučuje dávat jméno, které je obsaženo v příjmení, např. Jan Trojan.
23. črc 2012 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nunacek Tak my už máme vybráno. Přítel se jmenuje Neuman a z recese tlačí jméno Stanislav (po Stanislavu Kostka Neumanovi). Můj táta i děda jsou Stanislavové, takže to asi povolím :slight_smile: . Holku vyberu já, asi to bude Natálka. Stejně myslím, že budeme mít kluka.
24. črc 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
my premyslime nad liduškou,tak se jmenovalki nase babicky
9. srp 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak já mám Natálku a Tobiase, obě jakoby "cizí" jména...taky jsem dostala "pojeb" od mého otce prč jsem dala tak "blbý jména" že od jeho manželky má bratr Pepíka a to je úplně super..... no nestýkáme se už :grinning: :grinning:
Mě se líbyla pro holku Valerie a pro kluka jsem chtěla Robina ale nakonec zvítězil přítelův návrh :slight_smile: chtěl aby to pasovalo k jeho příjmení jenže syn má příjmení po mě...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2012 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@elynka Ľuboš a Dáša :slight_smile:
26. únor 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek