Jakou značku kočárku pro dvojčata preferujete ?

Zodpovězené
9. říj 2023

Dobrý den,

chci se zeptat, jakou značku kočárku preferujete, doporučujete?

Plno lidí rádi Bugaboo, ale je tu i nějaká levnější, ale kvalitní náhrada? 🙂

Děkuji

Dobrý den,

gratuluji k dvojčátkům!

Kvalitních náhrad je spoustu, jelikož prodávám kočárky pro dvojčata už 15 let, neztotožňuji se s názorem, že BGB je nej. Každý kočárek má své plusy a mínusy, je třeba vědět, co od kočárku čekáte, kde bydlíte - dům / panelák / výtah, město / vesnice, termín porodu = velikost korbiček, auto, budete vozit autosedačky? Nebylo by lepší místo korbiček vložné tašky atd...

Kvalitní náhrada určitě je, jen potřebuji více informací, abych přímo na míru Vám poradila, co ano a co ne.

Pokud chcete, napište mi na helena@dvojcatka.cz nebo zavolejte a přijďte do prodejny dvojčátka.cz v Ostravě, kde si všechno můžete i vyzkoušet a osahat.

Budu ráda za další Váš mail;)

Krásný den přeji.

Helena Valo, DiS.
zakladatelka obchodu Dvojcatka.cz a poradkyně pro rodiny dvojčat a vícerčat
tel: 732 821 642
www.dvojcatka.cz
fb: dvojcatka.cz