Kočárky Red Castle a Silver Cross. Poraďte

unka7
11. říj 2008

Dobrý den,

tyto dvě značky se mi moc líbí a tak hledám někoho, kdo nějaký z těchto kočárků má doma a podělí se o zkušnosti (vady, přednosti), abych měla trošku jednodušší výběr.

Díky Veronika

unka7
autor
11. říj 2008

Děkuji, ale mě šlo spíš o typy - Red Castle - Kočárek Shop ´n Jogg II. a Red Castle - Kočárek Whizz.

- Silver Cross SLEEPOVER DELUXE Classic,

unka7
autor
14. říj 2008

Nikdo nemáte tento typ kočárku?

unka7
autor
30. říj 2008

Opravdu nikdo nemá nebo alespoň neviděl některý z těchto kočárků?

vercasam
11. lis 2008

Ahojky, já mám Red Castle Shop and Jogg discII, koupila jsem ho malé na http://www.eshopkarlik.cz a je fakt super. Jsme dost do lesa a tam jezdí skvěle. Táta s ním chodí bruslit a říká, že přední kolečko vůbec "neklepe" i když jezdí rychle. Takže spokojenost. Napiš, jestli tě něco zajímá konkrétně.

unka7
autor
11. lis 2008

Ahojky,

termín máme až v červnu, tak se snad ozve více maminek. Měli jste ho hned od narození? Vejde se do korby fusak? Hodíš dyštak nějaké fotečky do albíčka? Myslíš, že se dá k tomu přihodit skate?

evaviki
2. pro 2008

Ahoj Unka,
nam sa mimco narodi v lednu, mali by sme mat ten isty kocik ako vercasam, takze potom mozem napisat skusenosti 🙂 Snad nezabudnem, ak ano, tak mi kludne napis do IP

unka7
autor
2. pro 2008

Ahoj evaviki,

ještě že mám termín až v červnu, to už budeš mít kočárek ozkoušenej a řekneš mi, jak se ti drandí. Dyštak písnu.

Díky Verča

jmisa
6. pro 2008

Taky mám vybranej RC Shop ´n Jogg II., hlavně protože se nám vejde do auta 😀
Už jsem si ho byla prohlídnout v obchodě. Korba je dostatečně dlouhá, ikdyž mi přijde trochu úzká, ale zase než Jané apod. je to myslím jen o 3 cm, tak to už nás nezabije a sporťák vypadá luxusně.

Ještě se chci juknout někde na Easy Walker a pak se rozhodnu definitivně.

evaviki
28. bře 2009

Ahojky,tak moj dojem z RC je celkom ok. Sice mi trvalo, kym som sa s nim naucila "pracovat", teda presnejsie nacvakavat a vycvakavat korbicku a autosedacku, ale teraz uz je to ok. Jedine, s cim mam stale problem je, ze ked je kocik s korbickou, tak sa mi zda dost nestabilny, ale to je sposobene krivymi chodnikmi, registrujem pri kocikovani kazdu nerovnost..
S autosedackou je stabilny uplne super, no a sportak klasicky som este nevyskusala, zatial sme moc malinky..

lafayette
31. kvě 2009

Ahoj, chci se zeptat někoho, kdo má RC Shop ´n Jogg II, zda nema typ, kde se dá sehnat pláštěnka na hlubokou korbičku. Mám s hledáním docela velký problém, nikde pláštěnku nemají ☹. Děkuji za typy 😉