Kočárky v Polsku. Nevíte o nějakých obchodech?

sarinka612
6. říj 2023

Ahoj holky chci se zeptat,jestli nevíte o nějakých obchodech s kočárkama v polsku,např. Bielsko Biala a okolí,pokud jste si tam nějaký kočár pořídli tak jakou máte zkušenost?

ferda90
6. říj 2023

@sarinka612 ahoj, úplně ti neporadím obchod, ale koupili jsme z druhé ruky od známé kočárek z Polska. Původní cena byla 12 500 Kč, prodala nám ho za 5500 Kč a byl ještě rok v záruce. A jako za mě dobrý, vzhledově se mi fakt líbil, korbička velká, prostorná oproti jiným kočárkům. Máme trojkombinaci a za mě poměr cena/výkon super

sarinka612
autor
6. říj 2023

jo já si právě myslím,že stejnak ty kočárky co se prodávají u nás v čr tak většina sou z polska,mám jeden vyhlídnutý a pokud ho budou mít v polsku za nižší cenu tak ho nejspíš beru.

ferda90
6. říj 2023

@sarinka612 jako kamarádka si koupila za 25 tisíc, za rok a půl ho prodávala, měla rukojeť kozenkovou a byla úplně popraskana, kolečka taky zničené... Nakonec ho po dlouhé době prodala za 5 tisíc a byla ráda. Korbička byla hrozně malá, malou s fusakem měla problém do ní narvat.

marselina
6. říj 2023

@sarinka612 ja kupovala pred x lety v polsku roan marita, vysel tam o 3500kc levneji nez u nas. zadna reklamace, byl super. pak jsem ho jeste prodala , mela jsem ho v top stavu

zelenaesmolda
6. říj 2023

@sarinka612
hlavne nekupuj trojkombinaci,ty sedacky nejsou kvalitni.Vejce kupte zvlast.

veronicka89
6. říj 2023

Jako muzes se podivat online ... jinak sla bych presne na kocar co chces at - a pak poprala cenu ...

Jinak koukni ewozki eu

veronicka89
6. říj 2023

Ber taky zname overene znacky...

Ono se to muze zdat ze je drazsi ale vetsinou kocarek drazsi za vuc prodas...polsky krap co te bude stat 15.000 prodas za 2.000 kdezto kvslitni za 20.000 co se ti nevyvikla a nebude vazit 20kg prodas treba za 12

biciklissie
6. říj 2023

Mám husky baby design, kupování v ČR, ale je to polska výroba. A skvělý, bezvadný držák, odpružení, výbava, velká korbicka, pohodlný sportak. Něco jsem si zničila sama, ale jinak odvozil dvě děti a ještě ho za něco prodám.

ajronka
6. říj 2023

Eurowozki.pl měli jsme od nich kočárky i autosedačky a vše naprosto super. V obchodě poradí ve všem 🙂

marselina
7. říj 2023

@zelenaesmolda souhlas vajicko vzdy zvlast

ajja87
7. říj 2023

@veronicka89 no nevím,ja měla kocar za 15000 polsky,ano ted uz ho sice neprodam, ale bude vozit třetí ditko a kromě nějakych oděrek je celkem držák,na to,ze rozhodně není dělaný do terenu a projel se mnou různé krkolomné cesty,za to švagrová koupila drahy spesl do terénu za 30000 a u druhe dítě s ním sotva odvozila,jak byl rozvyklany... takže asi tak

ferda90
7. říj 2023

@veronicka89 neřekla bych. Náš je z Polska, původní cena 12500 Kč. Známá nám ho prodala s roční zárukou za 5500 Kč. Kamarádka si koupila kočár za 25 litrů, vozidla malou v něm cca rok a půl a prodala ho po dlouhé době za 5 tisíc. Byl zničený, koženka byla popraskana, kola ojeté rozchechlane...

kackabis
7. říj 2023

@sarinka612 my tam koupili Roan bass next, úžasný kočárek! Lehký, snadno se ovládá, paní na prodejně nám ho celý ukázala, jak se skládá, jak vyměnit na sedačku atd. Dvoukombinace vyšla 13.500 u nás se taky prodává, ale za 16tis 🙂 pak jsme tam brali ještě vajíčko Joie s isofixem, tam taky vyšlo skoro o tři tisíce levnější než u nás. Měli tam různé typy vajíček a čtyřkilovou panenku, aby sis zkusila jak bude vejce s miminkem těžké (díky bohu za to, protože tu Cybex bych s tím osmikilovým dítětem ani nezvedla nad zem ) pak jsme tam koupili matraci do postýlky, kdybych toho neměla tolik po prvním dítěti tak tam toho vezmem i víc... já můžu jen doporučit. 🙂

veronicka89
7. říj 2023

@ferda90 cybex pro me neni kvalitni kocar ...

veronicka89
7. říj 2023

@ferda90 a to je druhy problem üolsky kocar ma clovek na chvili ja mam ty co mam rada od narozeni do 5 let

veronicka89
7. říj 2023

@ajja87 jak pisu , bavim se o kvalitnich kocarcich co neco vydrzi...

uzivatelkapetra
7. říj 2023

Koupili jsme taky v Těšíně hned za mostem, eurowozki.pl. v roce 2018 espiro next, který je plný kdejakých sítěk proti hmyzu, ventilačních sítěk, polohovací, do směru, proti směru, všechno co tě napadne. Nikdy jsme ani kolečko měnit nemuseli a pořád je pěkný, vozí teď druhé dítě.
Taky jsme tam koupili vajíčka i pokračovací sedačky (joie, cybex), vždy levněji než u nás.

ferda90
7. říj 2023

@veronicka89 nevím značku kočárku od kamarádky, jen vím, že stal 25 tisíc a po roce a půl byl v hrozně stavu, že byla ráda, že ho za 5 tisíc prodala. Ten náš polský kočárek máme od té známé, která ho měla přes rok a my ho máme 3 roky, takže celkem nějaké 4 roky a ještě poslouží pro druhé jednou

veronicka89
7. říj 2023

@ferda90 s kočárky je to trošku divocejsi diskuze v tom,ze kazdy ma jine naroky a jinak nastavenou laťku.

To co je pro nekoho ok je pro me v necem absolutne nevhodne .:

Napr nekdo rekne : projeli jsme s nim super i narocnejsi teren. Z vlastni zkušenosti treba vim ze teten se projede skoro s kazdym kocarkem.Jde jen o to jak moc komfortni to pak pro obe strany je....

A takovych faktoru je tam hodně ...

Me uz treba kocar s 15 kg prijde tezsi pro nekoho je to super...atd atd ...

ferda90
7. říj 2023

@veronicka89 jo jo to je jasný, každý má jiné nároky atd, ale třeba ze zkušenosti Kamarádky vím, že i kočárek, který stojí kolem 25 tisic není kolikrát třeba úplně kvalitní a až tak dobrý, jak by jeden čekal. Mnohdy vydrží koracek za 15 dyl a víc.

zelenaesmolda
7. říj 2023

@veronicka89
15kg kocar je masakr

ekou
7. říj 2023

@ajronka souhlas 🙂