Kočárky z Polska, jaké máte zkušenosti?

lili1986
5. bře 2012

Ahoj holky chci se zeptat jake máte zkušenosti s kočárkama z Polska? Jsou sice levné, ale stoji za to je kupovat nebo to jsou šunty? 😀

catthi
4. dub 2024

@saronka přesně

catthi
4. dub 2024

@saronka jj já si pořídila jetou Teutonii s tím, že kupuji kvalitní značku a po 4 měsících se mi vysypal 😡náprava byla rozlámaná a spravována, ale bylo to uděláno, aby si toho kupující nevšiml....😡koupili jsme nový Roan marita a je furt jako nový....čeká až odvozi další dítě 🥹za mě, pokud to finanční situace dovoluje, raději nový, a to klidně polský a levnější, než bazarový drek, o kterém nic nevím. Z druhé ruky jedině od známých, kde vím, že se o kočárek starali.

glimmer
4. dub 2024

my měli pro dceru a poté i pro syna polský kočárek Adamex ... trojkombinace stála tuším kolem 9.000,-Kč ... kromě toho, že jsme píchli párkrát kolečka, tak jsem byla velmi spokojená ... odvozil mi bez problémů obě děti ... za mě držák ...

catthi
4. dub 2024

@klarawerder no nevím. Můj byl rozhrkaný po jednom, akorát se to projevilo až při zátěži s větším dítětem. A nevím, prodávat jetý krám za 10?😖to někdo koupí? Bugaboo za 30 vidívám na bazárku běžně za 3....😀za 10 snad jedině použity Thule, ty mají pověst kvalitních kočárků...

catthi
4. dub 2024

@glimmer jj ten má asi známá....vypadá zatím po půlroce furt pěkně, na to,že u nich na vesnici není ani pořádný chodník