• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárky z Polska. Vyplatí se ho koupit tam?

17. července 2016 
Ja koupila v polsku takko jumperx a naprosto jsem byla spokojena, reklamaci jsme nepotrebovali a budu v nem vozit i nase druhe mimi:slight_smile: ale zalezi spis na kocarku a je spis nahoda jestli natrefite na nejaky kazovy:slight_smile:
5. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
7. pro 2013 v 10:34 • kajtek
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
7. pro 2013 v 10:39 • kajtek
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nežádoucí reklama.”
7. pro 2013 v 10:43 • kajtek
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nežádoucí reklama.”
7. pro 2013 v 10:47 • kajtek
Mohu se zeptat, kde v Polsku se dají kočárky koupit? V týdnu dopoledne, tedy kamenné obchody. Děkuji :slight_smile:
25. únor 2014 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla jsem se zeptat čekám dvojčátka,ale přemyšlím nad tím kde koupit nový kočárek... četla jsem o Polsku,ale kde tam... mám blízko Karvinou nebo Bohumín i Český Těšín by šel .. tak mně poraďte třeba i na meilika ( lucihrasek@email.cz ) děkuji :slight_smile:
2. bře 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nastávající maminky. Zrovna hledám diskuzi o kočárcích z Polska. chtěla bych si zajet do Polského Těšína. Jelikož to mám docela daleko, chtěla bych Vás poprosit, jestli nemáte nějaké www stránky polské. A platíte v Polsku českými, nebo polskými penězi? Jen kdybych si nevybrala, abych je zbytečně neměnila. Líbí se mi kočárek Camarelo. A jsou tam ceny rozdílné v obchodech? Lépe první všechny projít a pak koupit? Klidně mi písněte do mailíku, co už máte zkušenosti. Jo a ještě jeden dotaz. Je to na objednávku? Dvakrát by se mi asi nevyplatilo jet.
8. dub 2014 ve 12:21  •  čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Nevkládej osobní kontakt, ten lze vyměnit v interní poště. Děkuji za pochopení.”
Ahoj všem,mohl by mi prosim někdo poradit,kde v Polsku koupit kočárek?Jestli na tržnici nebo nekde v kamenem obchudku?Dekuji za odpovědi,popripade na mejlik
19. únor 2016 v 07:29  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
oživuji diskuzi. vyplatí se ještě v dnešní době jet do polska koupit kočárek? :slight_smile:
27. únor 2016 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
také by mě zajímalo, měla bych zájem o baby design lupo nebo dotty
17. črc 2016 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@papunkova No měla bych k tomu jen jednu připomínku - bacha na to - když koupíte kočárek na polské tržnici a bude potřeba ho reklamovat, toho trhovce už nikdy nemusíte najít. Vyrostla jsem v Bohumíně, čili prakticky na hranicích s Polskem, znám velmi dobře trhy v Zabelkově, i v Těšíně... Byla bych opatrná.
17. črc 2016 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám Polsko také za humny a kolem Vánoc či těsně po Novém roce se vydám do Walbrzychu do Galeria Victoria - vím, že tam jsou dva velké dětské obchody a z toho jedna speciálka na kočárky, tak jsem zvědavá...
17. črc 2016 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloise02 nemyslím tržnici určitě kamenný obchod, samozřejmě bych to na tržnici neriskovala.....
17. črc 2016 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@papunkova Kdybyste nechtěla nový, můžu jeden nabídnout. Je to Roan Marita, mám ho na bazárku a je kupovaný u nás normálně v obchodě, po jednom dítku a v super stavu. :wink:
17. črc 2016 ve 21:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloise02 děkuju za nabídku, ale hodně jsem se vzhlédla v baby design lupo, který splňuje mé představy...kdybyste věděla o někom kdo prodává takový kočárek tak určitě budu ráda :slight_smile:
17. črc 2016 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloise02 spíš ještě více toužím po baby design dotty, ale vzhledem k ceně...ale kdyby někdo prodával ten...jééé to by bylo nejkrásnější :slight_smile:
17. črc 2016 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@papunkova Tak to bohužel nevím, Pro mě je top mezi kočárky britax, máme ho teď :slight_smile:
17. črc 2016 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek