Kočík Peg perego book cross, skúsenosti

cima11
29. únor 2016

Ahojte dievčatá odette 123 a karnea. Odette vytvorila otázku a tam som vám už nemohla napísať, lebo tam sa dá reagovať iba jedenkrát. (https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/...) Po pár dňoch pridávam svoje skúsenosti s PP book cross. Som zatiaľ veľmi spokojná. Vyskúšala som tie kolieska aj na našich popraskaných chodníkoch, aj na tráve, aj na dlažbe v meste a ide to tichučko. Uvidím, či to bude rovnaké za mesiac, ale teraz je to dobré. Má všetko, čo sa mi na kočíkoch páči - ľahučkú ovládateľnosť, dobré skladanie, sed až skoro do ľahu (skoro úplný ľah), nadstavenie nožičiek, super veľká strieška (aby nesvietilo slniečko) a veľký nákupný košík. A čo som milo prekvapená aj nejaké vychytávky, čo moje predchádzajúce kočíky nemali - okno na strieška na magnet (na starom kočíku som mala suchý zips a vždy som budila malú, keď som sa šla pozrieť, či spí), skladanie také, že sa vnútro kočíka nezamaže, keď sa zloží (na starom kočíku som mala síce tiež výborné skladanie, ale keď sa zložil, tak sedacou časťou dovonku a vždy som ho zašpinila, keď som ho dávala do auta) a dá sa dať až skoro do kolmého sedu, čo je tiež super, lebo môj starý kočík nešiel, a tak sa mi v ňom malá nechcela opierať, lebo nevidela. Ak chcete ešte čokoľvek vedieť, kľudne sa pýtajte.
Túto diskusiu som vytvorila preto, lebo keď som ho kupovala ja, hľadala som na nete skúsenosti a nič som nenašla, tak aspoň ja teraz môžem poradiť.

bambullkaa
11. črc 2017

Zkus Nosanda šije na FB. Jinak Pinkie prodloužená vel. sedí super a dělají i zakázkové šití.

mammina123
12. čer 2018

prosím Vás takže tento kočík oproti BJ Elite nema nafukovacie kolieska? nedaju sa objednat? :/ s humovými nemam dobre skusenosti inak sa mi kocik moc paci

majavcelicka
12. čer 2018

@mammina123 zvenku vypadají jako nafukovací, ale uvnitř je pěna. Před měsícem jsem si kočárek koupila díky recenzím jak je úžasnej a jak je do terénu. Ale upřímně, mě do terénu moc nepřijde, nad každým kamínkem naskakuje, odpružení je tvrdé. Ale na druhou stranu má hromadu jiných přednosti a malej je v něm neuvěřitelné spokojený a krásné spinká. Mezi tímto a BJ Elite jsem se také rozhodovala. U BJ Elite mi vadilo, že má skládání látkami ven (což je mi jasný, že jakmile bych ho skládala do auta, tak by bylo hned špinavé od kol při posouvání v kufru a podložka by tam asi taky díky tomu moc nedržela) a pak si ještě matné pamatuji že tam nějak kola nebyla odpružená nebo jen přední nebo jen zadní. Ale ve své kategorii jsou to jedny z nejlepších kočáru, byť mají své mouchy.