Kočíky Quinny buzz A Quinny speedy. Ktorý je lepší?

sylvar
27. bře 2008

Prosím poraďte pro a proti.
Děkuji

burina111
2. led 2011

ja mám quinny speedy SX. dcéra sa nám narodila v auguste. je super, veľmi sa teším, že ho máme, žijeme v tatrách, tu je snehu habadej a nie je problém sa prebrodiť ani v riadnom snehu. chýba mi ale na ňom, že sa nedá preklápať rúčka, občas by sa zišlo, keď veľmi sneží alebo fúka. tak ho musím potom ťahať za sebou. no a vanička je malá. dcéra ma iba 4 mesiace a musíme používať športovú časť. tá je dosť otvorená. mám aj orginál fusák ale v ňom sa do vaničky zmestila ako trojmesačná maximálne. sedačku maxi cosi, ktorú ku kočíku máme je perfektná, tú používame stále aj ako sedačku dnu. no a predné koleso sa dá zaaretovať, to je super, to používame hlavne teraz v zime vo veľkom snehu, v pohode sa s kočíkom všade dostaneme....a veľké plus je, že športová časť sa dá sklápať uplne do ľahu a na trieške je priezor, super človek vidí na bábatko. k vaničke je zipsovacia sieťka proti hmyzu. to som tiež veľmi ocenila.

kacka.l
2. led 2011

Tak já jsem měla oba a jednoznačně je lepší buzz. Měla jsem buzz 4, jezdil super i ve sněhu i v břečce.
Měla jsem i originál fusak, a malý se v roce a půl vlezl v pohodě, ale už s tou XL vložkou. Vlezl se i s emitexovým fusakem, ale byl jak sardinka.
Speedi byl fajn, ale strašně otevřený, to na buzze jsem připla clony a mohlo fičet jak chtělo, taky jízdní vlastnosti byly sice podobné, ale buzze jde ovládat malíčkem.Takže za mě je mnohem lepší buzz.
Vždy jsem byla odpůrkyně polohovacích sedaček, mám ještě PP GT3, ale malý buzze miloval více, než GTčko.

kingstonka
4. led 2011

ahojte... chcem sa spytat ci je nejaky velky rozdiel v roznych rocnikoch vyroby kocika quinny buzz- teda ci pasuju adaptery, ci napr. vanicka 2009 pasuje na podvozok 2008 a tak

kingstonka
4. led 2011

este jedna otazka- tu v diskusii som sa docitala, ze sa ku kociku neda pridat skate (stuppatko)- naozaj?

kingstonka
4. led 2011

na moju druhu otazku som si uz asi nasla odpoved http://www.buggyboard.info/page.php?buggy=237