Koupit kočárek s pružinou či páskem?

mamcalenca
18. únor 2015

Ahoky,maminy měla bych jednu otázku. Rozhoduju se jaký koupit kočárek. Teď mi ale nejde o to jakou značku atd. Ale jestli kouit s pružinou či páskem. Pružiový je dost tvrdý, s páskem víc houpe. Budu drandit většinou po vsích a loukách,tak nevímm. Nějaké rady pro nezkušené????

terula1
18. únor 2015

@mamcalenca určo houpací když budeš na venkově je to výhodnější i pro to mimčo .Máš představu nad nějakém určitém ? Tím myslím který se ti líbí ? 🙂

pajulax
18. únor 2015

my máme Casualplay S4, a v pohodě i na louky 🙂 a na nerovný povrch 🙂 houpací není.

mamcalenca
autor
18. únor 2015

uvažovala jsem o firkon vario LX, vím je polský, ale prostorný, dělají jedny z největšch korb. Švagrová ho má a je celkem spokojená. jenže buď mají se řemínkem, nebo s pružinou a otočnou rukojetí,ten s pružinou je vážně tvrdý, ale jezdí tím spousta lidí,řemínky jsem mockrát nepotkala,tak nevím jestli s tím není nějaký problém

sara84
19. únor 2015

Bacha, je strašně těžký, nevím jaké jsi konstituce, ale drobné holky maji problém je na snehu, po louce utlacit..sto nemluvím o skládání do auta, nastoupení do vlaku atd...doporučuji se dívat na hmotnost, nejen podvozku, ale i korbicky..

terula1
19. únor 2015

@sara84 no jestli mluvíš o Casualplay S4 tak to ano ten je těžkej jen sporták bez dítka má 17kg což je mazec .Praktičnost nulová .Málá korba uzká .Sporták taky malej .Byl to muj sen od roku 2009 ale byla jsem zklamaná je hezky na podíváni prakticky už ne . Firkon vario LX tam uz nemůžu povědět neznám osobně ty asi ano

sikulik
19. únor 2015

Já mám trojkombinaci firkon verano long a maximální spokojenost. Vydržel obě mé děti, druhé ještě ve sporťáku vozím a nikdy jsem neměla problém, jen asi dvakrát jsme měnili píchlé přední kolo. Sice moc nehoupe, ale když jedeš po jakémkoli povrchu pomalu, tak jemně "drndí" po nerovnostech a dítě v něm bezpečně uspíš 😉 . Ano, je sice těžší, ale o to stabilnější, já moc neskládám, ani nejezdím vlakem či MHD, vše oběhnu pěšky 😉 , jsme z menšího města.

zaneta238
19. únor 2015

Tak za mě Jané ,měla jsem Casualplay S6 - malá korba,sporťák taky na nic,jediná výhoda byla velká a polohovatelná autosedačka.Jané pro je super,velký,odpružený a zajedu s ním všude

sara84
19. únor 2015

Kamaradka ma myslim Kajtex a ja ho vezla parkrat, k tomu sveho za ruku a byla jsem udrena jak havir...a to je me baby kus..Ja mam Jane slalom a nedam dopustit, mam starsi, je veliky, prostorny a lehoucky, Coz kdyz zkusim jine je taak poznat, hlavne kdyz nejsou idealni podminky, polni cesta, obrubniky, snih, nebo i unava..

mamcalenca
autor
20. únor 2015

Holky dík. Rozhodnuto. Bude to firkon a pořádný houpák🙂). Nejsem žádné tintítko a myslím si, že pro mě bude velkej těžkej kočárek akorát🙂)