Lehký klasický kočárek dvojkombinace. Jaký byste doporučili?

simi68
24. lis 2022

Zdravím vespolek, jaký byste doporučili lehký kočárek, vhodný do terénu , s klasickým podvozkem (retro), 4 kola ve 2 lajnách, ne ty otočná. Aby bylo možné koupit v 2 kombinaci..

heidi_z_hor
26. lis 2022

@simi68 ahoj, nevím, jak vyjdou hmotnostně, ale zkus se podívat na Roan Marita, Roan Emma, Tako acoustic, Tako Balilla, některý Kunert byl s retro koly. A ještě jeden, ale musím popřemýšlet, jak se jmenoval 😉.
Třeba bude některý vyhovovati tvým požadavkům 🙂

heidi_z_hor
26. lis 2022

@simi68 už vím, byl to polský Lonex 🙂!!

heidi_z_hor
26. lis 2022

@simi68 ještě přidávám Patron a Liberta, ty jsou, tuším, české

klarahavlova
26. lis 2022

@simi68 koukni na Jedo Bartatina, máme a jezdí se s ním skvěle

simi68
autor
28. lis 2022

@klarahavlova koukam na nej a libi se mi 😉, kde jste kupovala Vy? tady na konikovi pisou ze plastenka, nanoznik i moskytiera je soucasti, ale ja ho nasla v bejbycentrum. cz a tam se to dokupuje jako prislusenstvi zvlast. A ta taska dole jde sundat odepnutim zipu nebo se to musi rozmontovat nejak? Je prakticka? Prijde mi, ze samozna mrizka by byla praktictejsi..

simi68
autor
28. lis 2022

@heidi_z_hor diky za tipy, jsou pekne, ale tezsi, tim ze maji ocelovou kostrukci. kdyz se vidim, jak to skladam a nakladam do auta stale dokola, kazde kilo dolu dobre :D

klarahavlova
29. lis 2022

@simi68 Koupili jsme na kocarkov.cz, pláštěnka, nánožník i moskytiéra byly součástí. Taška dole nejde odepnout, je napevno. Ale máme verzi z roku 2019, tak nevím jestli to už nevyladili. Jsem ráda, že jsem objevila houpací kočár ale s "modernim" vzhledem. Taška pod kočárem mi lépe vyhovuje než retro košík, vozím v ní pláštěnku a adaptéry na autosedačku, vejde se tam i běžný denní nákup a pár hraček na písek pro staršího. Chvíli jsem měla i jiný kočár právě s kovovým košíkem, ale nevyhovoval mi, byl mělký a věci mi z něj pořád vypadávaly. A taky mi vadilo že lidi vidí co si v něm vezu 😀.
Kočár je v denním zápřahu už 3,5 roku a rozhodně ho nešetříme, po lese s ním bez problémů jezdíme i mimo cesty. Jen jednou to s ním manžel přehnal ve skalách a praskla konstrukce ve sváru (manžel s ním jezdí jak s buldozerem, tak se není čemu divit 🙄). Kočárek už ani nebyl v záruce, obchod i přesto bez problému zařídil opravu, do týdne jsme ho měli zpět a navíc vyměnili i řemeny za nové.
Za nás můžu kočárek i výše zmíněný obchod jen doporučit 🙂.

klarahavlova
29. lis 2022

@simi68 Koukám, že jste z Hradce Králové. Obchod kocarkov.cz má sídlo i prodejnu v Náchodě, kočárek tam mají k vyzkoušení. My se byli na kočárky podívat i ve velkých prodejnách v HK, ale tento tam neměli.

simi68
autor
29. lis 2022

@klarahavlova jste zlata, diky moc za uzitecnou recenzi i za radu, urcite se tam zajedeme podivat!