Má zmysel koupit clonící síťku na kočárek?

lenycka
10. dub 2008

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s clonící síťkou na kočárek? Na hluboký jsme měli slunečník, ale na sporťák ho nemám kam upnout, tak přemýšlím nad takovou tou clonící síťkou, co se připne na stříšku... ale ptala jsem se na ní tady u nás v obchodě a paní mi řekla, že je brali, ale nebyl o ně zájem, že prý propouštěly stejně sluníčko. Tak teď nevím a budu ráda za vaše zkušenosti a poznatky 🙂 díky moc

kjajule
19. čer 2010

@paulie na Boldera jsem měla úplně tu samou jako dělá teutonie akorát jsem neměla originál ale nějakou napodobenínu měli jí u nás v obchodě, byla jsem s ní moc spokojená, dokonce u ní byly dvoje takové ty sponky na uchycení jedny uzké a druhé takové tlustší třeba na kočárky typu jané, x-lander...
byla nepropustná 😉

paulie
19. čer 2010

@kjajule Nebyla náhodou od Emitexu? 🙂 A když jsi ji měla na kočárku, mohlo dítko koukat ven (když sedělo) nebo to bylo pro něj nemožné?
Dííííííííííky moc 🙂

kjajule
19. čer 2010

jo možný to je že to byl emitex...vlastně myslím že fakt asi jo... 🙂
já jsem vždycky trochu schrnula boudičku s přidělanou clonou a vždycky jsem si to upravila jak jsem potřebovala 😉
když ležel tak bylo super že mu tam nesvítilo i když bylo sluníčko nizko a měli jsme ho v zádech...
když seděl tak jsem mu to upravovala tím schrnutím boudičky jak bylo potřeba aby viděšl ale nesvítilo na něj 😉

paulie
19. čer 2010

@kjajule Díííííky moc, jsi zlatá 🙂

power700
26. dub 2011

Ahojky, holky, nevíte, jaká sluneční clona jde dobře na JANÉ NOMAD? Zatím jezdíme ještě v hluboké korbě, tak aby to šlo na ní a pak i na sporťák.
Díky! 😉