• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Má zmysel koupit clonící síťku na kočárek?

26. dubna 2011 
@paulie na Boldera jsem měla úplně tu samou jako dělá teutonie akorát jsem neměla originál ale nějakou napodobenínu měli jí u nás v obchodě, byla jsem s ní moc spokojená, dokonce u ní byly dvoje takové ty sponky na uchycení jedny uzké a druhé takové tlustší třeba na kočárky typu jané, x-lander...
byla nepropustná :wink:
19. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule Nebyla náhodou od Emitexu? :slight_smile: A když jsi ji měla na kočárku, mohlo dítko koukat ven (když sedělo) nebo to bylo pro něj nemožné?
Dííííííííííky moc :slight_smile:
19. čer 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo možný to je že to byl emitex...vlastně myslím že fakt asi jo... :slight_smile:
já jsem vždycky trochu schrnula boudičku s přidělanou clonou a vždycky jsem si to upravila jak jsem potřebovala :wink:
když ležel tak bylo super že mu tam nesvítilo i když bylo sluníčko nizko a měli jsme ho v zádech...
když seděl tak jsem mu to upravovala tím schrnutím boudičky jak bylo potřeba aby viděšl ale nesvítilo na něj :wink:
19. čer 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule Díííííky moc, jsi zlatá :slight_smile:
19. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky, nevíte, jaká sluneční clona jde dobře na JANÉ NOMAD? Zatím jezdíme ještě v hluboké korbě, tak aby to šlo na ní a pak i na sporťák.
Díky! :wink:
26. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek