Máte někdo zkušenost s kočárkem Baby Design sprint 2011?

pomnenka84
11. srp 2011

Ahoj holky,
zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenost s kočárkem Baby Design sprint 2011? Jestli ano, tak jak jste spokojené a případně, co Vám vadí nebo nevyhovuje... Máme doma PP GT3 a proto sháním něco mezi golfkama a sporťákem hlavně na cestování, protože to věčný sundavaní koleček u GT3, aby se mi vešla do kufru auta, mě štve 😖
Díky za vaše odpovědi 😉 😀

caarp1
23. srp 2011

Ahoj, rozhoduji se mezi Zopa FUSION a Babypoint Sprinter a přijde mi to i stejné jako ten Baby Design sprint... Je tam nějaké zásadní rozdíl? Asi bude lepší zajít do obchodu a vyzkoušet je. Moc jsem nepomohla ☹

katty.w
1. pro 2011

Ahoj holky, chci trošku obnovit diskuzi a tak se ptám, na vaše zkušenosti s Baby Design Sprint, popř. Dreamer. Díky za info 😉

andelka
4. pro 2011

My máme od dubna Baby design Sprinter a jsme spokojení. Jediné výhrady mám k bezpečnostním pásům, 5bodový systém se v lehu u většího dítka používat nedá, protože ramenní popruhy jsou prostě krátké. Ale syn v něm už většinou jen seděl, takže jsme používali jen 3body. Druhá výhrada je k pláštěnce, která nemá okýnko, ale použili jsme ji asi 2x, na přeběhnutí. Jinak jsme spokojení, malý tam má i oblečený a s dekou prostoru dost, v létě měl místa ještě víc, i se v něm vyspal, jde až do lehu. Kolečka projedou snad všechno a narozdíl od třeba golfek nebo i jiných sporťáků, jede docela tiše. Snadno se skládá.
Jo a nemá před dítětem pultík, jen madlo. Ale to mi nevadilo, nemám ráda, když dítě za jízdy jí.