Kočárky Navington - máte zkušenosti a doporučení?

xtina_13
2. bře 2016

Ahoj holky, vybrali jsme kočárek Navington, ale před jeho nákupem bych chtěla slyšet všechny možné připomínky, poznatky, zkušenosti, případně doporučení... Chceme jej hlavně do terénu na lesní procházky, takže jsme vybrali Galeon. Líbila se nám relativně rychlá a vysoká skladnost kvůli cestování autem (ale máme velké auto Golf Variant, takže to není to nejdůležitější). Taky se mi líbí i design korbiček a hlavně sporťáku. Nejsou to sice designové kousky, ale to provedení vypadá kvalitně a dobře. Jaké jsou vaše zkušenosti? Případně proč ANO x NE a co byste doporučili místo toho? X-Lander ani Peg-Pérego se mi nelíbí a u Gessleinu mi nevyhovuje ta "taška" místo hluboké korbičky. Emmaljunga je pak už vcelku drahý...

pabatko
2. bře 2016

Ahoj, my jsme měli Navington Galeon korbičku. Sporťák už máme jiný. Bohužel jsme první kočárek koupili nevyhovující, takže Navington byla druhá volba z bazaru. A můžu ho jen doporučit. Je skvěle odpružený, do terénu je super, krásně houpe, korbička velká. Výhoda je také polohování korbičky do sedu, ale to jsme nevyužili. Sporťák jsme už řešili jiný. Nechtěla jsem se Navigtona vzdát, ale je poměrně hodně těžký a nemá otáčecí kolečka. S těžším dítětem už to pak není moc komfortní. Taky mě štval ten batoh dole místo košíku. Je super, že tam nefouká, ale na nákupy je to na prd.
Kdybych mohla vrátit čas a koupit si znovu kočárek, šla bych do Baby jogger city elite. Nechtěla jsem tříkolku, ale nyní mám Baby jogger X3 summit, což už je hodně sportovní a kombinuju to s tím prvním nevyhovujícím kočárkem, který je na nákupy. Baby jogger mě nadchnul. Tak na něj taky mrkni 🙂

xtina_13
autor
2. bře 2016

@pabatko Děkuji, na ten jsem zatím ještě nenarazila, tak na něj mrknu!

pav_la
2. bře 2016

My máme Navington Corvet, teď už používáme sporťák a jsme spokojení. Vyhovuje nám jeho praktičnost, do korby nefouká, je dostatečně prostorná. Jezdíme hodně v terénu a zvládá vše. Jen ten košík pod kočárkem mi nevyhovuje. Se sporťákem se nám manipuluje dobře. S korbou pro miminko jsem měla docela problém, byla sice velká a pěkně hluboká, ale s kočárkem mi hůře manipulovalo. Po nasazení sportovní korby se asi změnilo těžiště a manipulace se o dost zlepšila. A také nám vyhovuje výška, oba jsme s manželem vysocí a tento kočárek je pro nás akorát.

sherran
31. bře 2016

Ahoj, Navington Galeon zrovna prodávám a budu se s ním těžko loučit. Byl to náš miláček. Neměla bys zájem? Prosím o zprávu. Klidně napíšu víc a pošlu odkaz i s fotkami 🙂 Trojkombinace barva Red Sea.