• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenost s kočárkem Camarelo Q12 - Evolution?

6. května 2012 
Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, jestli máte doboru zkušennost s kočárkem CAMARELO Q12 - EVOLUTION? Zdá se mi podle popisu dobrý, ale chtěla bych znát i názor někoho, kdo ho má... předem moc děkuji:slight_smile:
8. srp 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje kamaraadka ho ma je krásný a nestezuje si :slight_smile: já mám vybraný retrus fire tak mrkni i na nej :slight_smile:
16. zář 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má ho sestřenice, je moc krásný, je od začátku dost vrže, je to tou plastovou konstrukcí, při jízdě dost vyhrává:slight_smile:
16. zář 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho mám už s tou lepší konstrukcí a zatim úplná spokojenost!!! zatím pátým měsícem využíváme korbičku, takže o spor´táku mluvit nemůžu. je bomba ovladatelnej, jezdí úplně sám :grinning: :grinning: :grinning: já bych určitě neměnila. a ten výběr barviček!!! vřele doporučuji!!!!!! :dizzy_face:
29. zář 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
S kočárkem Camarello Q12jsem byla moc spokojená-hluboká korbička je krásně prostorná a vejde se tam dítě i s tlustým zimním fusakem úplně bez problému-používala jsem jí až doted (moje dcera 7 měsíců).Dneska jsem už musela přendat na sportovní korbičku.Tu zatím vyzkoušenou nemám,ale kamarádka si jí nemůže vynachválit.Celkově bych to zhodnotila jako výborný,dobře ovladatelný a prostorný kočár :slight_smile:
5. kvě 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
enanga : díky za skvělou zprávu, právě si ho chci objednat :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se taky moc líbí, je to náš favorit, dostala jsem na něj výborné reference v několika obchodech. Ale je problém vybrat barvu. Chtěla bych je vidět naživo, ale zatím jsem natrefila jen na 2
6. kvě 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek máme a používáme zatím 2 měsíce, ale je absolutně super. Bez problémů zvládne i jízdu terénem :wink: Já bych určitě neměnila :slight_smile:
6. kvě 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek