Máte zkušenosti s kočárkem Moon?

krista
21. srp 2007

Ahojky,
jelikož jsem bláznivá do věcí pro miminka, už teď jsme si tak vybrali kočárek, konečně jsme se shodli i s manželem, líbí se nám jak celkový styl, tak barevná kombinace a v neposlední řadě i cena, hlavně z níže zmíněného serveru 😵

Nám se líbí konkrétně typ Moon S4:
http://www.detatko.eu/info/Kocarek-MOON-S4-c-22...
Nejdřív ho teda pořádně zkouknu v obchodě než ho objednám třeba přes net, ale mám takový pocit že už jsem ho viděla 😵

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s kočárky Moon, určitě si nechám poradit a pokud budou špatné, budu hledat dál 😉 Díky moc.

lukajda
30. pro 2007

Moc jsme ven nechodili, ale to nebylo tolik kvůli kočáru ale spíš kvůli počasí - docela fest tady mrzlo. A když bylo hezky, tak jsme vyrazili na pochůzku s klokankou a bylo to super. Moc často jí teda nepoužívám, aby si nekazil páteř, ale když jsem musela vyrazit vyřídit do práce rodičák, tak se mu v ní líbilo 🙂

krista
autor
30. pro 2007

Yasmin tak to nevim 😅
Co jsem měla možnost vidět tak mi přišla ta dražší nějak víc vypolstrovaná, tak jestli je prostě víc kvalitní, ale zase si nemyslim, že by to sráželo kvalitu tý levnější, je to přece jenom dobrá značka, tak by si určitě nedovolili udělat nějakej šmejd a 2,6tis. za autosedačku taky neni zrovna málo 😉

Lukajda tak to já si říkám taky, že se v tom dětem kazí páteř, někdo tvrdí že ne, ale já mám stejný názor, tak docela ráda slyšim že v tom nejsem sama 😉 Ale věřím že občas to určitě nevadí a je super že se v tom Tadíkovi líbilo 😵

krista
autor
30. pro 2007

Jo ještě díky za odpověď ohledně porodky 🙂
Ve čtvrtek jsem do porodky musela, tak musím potvrdit že ten přístup byl super 😉

yasmin07
30. pro 2007

Holky, já našla moon za 7800,- 🙂 Chápu správně, že ta cena je za sporťák + korba? Je to nějaký moc levný. Pamamtuju, že Krista psala, že je kolem 10 tis.
http://www.aaakocarky.cz/product.aspx?id=1535&v...

krista
autor
30. pro 2007

Yasmin jj chápeš to správně 😉
Já jsem psala 10tis. za kolekci 2007 ta byla dražší, tuhle novou 2008 udělali o dost levnější 🙂 7800,- je krásný za novej kočárek, bohužel jsem ho ale ještě neviděla na živo, ty už jo Yasmin? 🙂

yasmin07
30. pro 2007

Kristo, bohužel jsem 2008 ještě neviděla ☹ Pořád čekám, jestli jí po novým roce nedostanou v bejbycentru a jestlu bude hnusná, tak se mi líbí ten tvůj 2007 😉
Do porodky se chodí na nějakou prohlídku, že? Taky se tam chystám 🙂 A taky na kurz do č.č.kříže, od ledna.
Kristo, napiš pls, jakej je rozdíl mezi těma sedačkama 😉

lukajda
30. pro 2007

7 800,- nádherná cena. Holky, viděli jste toho Moona s podvozkem trolley? Nevím, jestli jsem to napsala správně. Mám ráda novinky, ale tohle mi teda připadalo až moc 😀
Klokanky jsou teda většinou už od narození, ale já jsem do ní dala Tádíka prvně až když měl 4 měsíce pryč a naprosto bez problému držel hlavičku...ale stejně fakt jenom na chvilku. Je mi vždycky líto malinkatejch miminek, když vidím, jak jim lítá hlavička ze strany na stranu.

krista
autor
30. pro 2007

Yasmin na ten kurz jsi mohla chodit už teď 🙂 Já už ho mám za sebou, začíná to to první pondělí v měsíci a jsou to 4 lekce 🙂
Jinak na prohlídce už jsem taky byla, to se chodí každé úterý od 14h, je akorát potřeba si tam předem (kolem 12h) zavolat, jestli toho nemaji hodně a jestli to půjde 🙂 Ve čtvrtek jsem tam bohužel jela protože jsem doma spadla a chtěla jsem se nechat vyšetřit, takže jsem byla na monitoru, moč, vyšetření na koze, UTZ ... jak říkám byly na mě hodný, bála jsem se, že je budu "otravovat" ale mile mě překvapili 😵

Myslím, že v tom Bejbycentru je po novým roce už budou mít, jestli je tam nemaji už teď, my jsme se tam včera vesele vydali a oni maji od 22. do 2.1. zavřeno 😲

Teď nevím jak to myslíš s těma sedačkama, už jsem psala výš:
"Co jsem měla možnost vidět tak mi přišla ta dražší nějak víc vypolstrovaná, tak jestli je prostě víc kvalitní, ale zase si nemyslim, že by to sráželo kvalitu tý levnější, je to přece jenom dobrá značka, tak by si určitě nedovolili udělat nějakej šmejd a 2,6tis. za autosedačku taky neni zrovna málo 😉"

Asi tak bych to viděla, jinej rozdíl v tom nevidim 😉

krista
autor
30. pro 2007

Lukajda no přesně tak, s tou hlavičkou ap. 😉
Ten Trolley je teda úlet jako blázen 😀 Tenhle myslíš že?
http://www.petto.cz/shop/nahled/index.php?slozk...

Hlavně to rukovítko mi přijde jako ovládání k nějakýmu stroji nebo co 😅 Nevim jak to popsat 😀 No těšim se, jestli ho tu někde potkám 😅 😀

krista
autor
30. pro 2007

Lukajdo tak jsi mě předběhla 😀 Jo je to ten samý, tak jsem pochopila dobře 🙂

lukajda
30. pro 2007

Mě to přijde naprosto šílený - podobný řidítka mám u rotopedu 😀 Teď se na to koukal manžel a říkal že mu to připadá jako ten stroj na převážení palet, jak mají vždycky v hypermarketech 😀

krista
autor
30. pro 2007

Lukajdo no jo a já kde jsem ty řidítka viděla 😀 Ten rotoped to je přesný 😀 a paleťák to má taky manža recht 😀
A co jaký byly vůbec vánoce? Co Tadík jak to vnímal? 😵

lukajda
30. pro 2007

No nádherný, vůbec jsem netušila, že už letos to bude tak krásný 😵 Při večeři jsme si ho dali v lehátku na stoleček vedle jídelního stolu, takže na nás krásně viděl a celou dobu pozoroval svíčky, co byly na stole. Pak se mu samozřejmě strašně moc líbily světýlka na stromečku. Hraček pod stromečkem milión, ale vyhrál to puntíkatej velbloud z Ikei - teda hlavně jeho zadní noha...ta ho zajímala nejvíc 😀 😀 😀

Fakt se těš na příští vánoce - je to něco naprosto nádhernýho a to už bude vlastně Kristýnka "velká" holka proti Tádíkovi teď 😀

krista
autor
30. pro 2007

Lukajdo tak to je super, myslela jsem si že takhle malý děti z toho maji prd, ale jak vidím tak to neni pravda, Kristýnce by mohlo být na vánoce kolem 9ti měsíců tak to bude úžasný 😵 Já jsem si ty vánoce užila i letos s bříškem 🙂 Pořád si ho fotíme ať je památka 🙂

lukajda
30. pro 2007

Já když si vzpomenu na loňské vánoce, tak nevím, jestli se mám smát nebo brečet. Byla jsem tak kolem 9. tt, nejdřív jsem našim 25/12 s prominutím doslova sežrala skoro všechny knedlíky (normálně je naprosto nesnáším) se zelím - podotýkám bez masa 😀 A zbytek vánoc jsem skoro jenom proležela nebo jsem měla hlavu v míse - to mi teprve začaly těhu nevolnosti. Hrozně moc jsem zhubla, takže jsem jenom ležela a nemohla jsem se podívat vůbec na nic. Ale naštěstí to trvalo jenom měsíc 😉

krista
autor
30. pro 2007

Ty jo tak to byly asi dobrý vánoce 😀
Já třeba nejsem vegetariánka, ale maso moc nevyhledávám, u mě to jistil v každý restauraci smažák 😅 Ještě když jsem nevěděla že jsem těhu a dala jsem si ho, tak mi moc nesedl, pak jsem si ho dala asi ve 3.měsíci jako těhu a dostala jsem svůj první a nezapomenutelný žlučníkový záchvat ... od té doby nechci smažák ani vidět, nejhorší bylo, že jsem nevěděla co se se mnou děje a bála jsem se že o malou přijdu 😖 Co se týče toho masa, tak to jim právě teď hodně a jsem za to i ráda, přece jenom je tam spousta vitamínů tak snad malou o nic neochudim 🙂
A celodenní nevolnosti jsem měla cca od 4tt (zjistění těhu) do 20tt 😀 Takže taky paráda 😝 Díky tomu jsem za celý těhu přibrala jen dvě kilča 😝 No ale já to určitě ještě doženu 😅

lukajda
30. pro 2007

Váhy se neboj...to stejně půjde brzo dolů. Já mám třeba jen kilo navíc než jsem měla před těhu a to nekojím (bohužel) a během těhu jsem přibrala cca 12kg.

krista
autor
30. pro 2007

12kg je pěkných do toho bych se chtěla taky tak nějak vejít a nevadilo by mi kdybych měla ještě míň než před těhu 😝 Ale to už se budu muset snažit jinak, hlavně se bojim aby mi nepopraskalo břicho, přece jenom se pořád napíná, já teda mažu, ale na bokách už strijky mám - z dřívějška, tak uvidíme no 😝

A abych tady neodbíhala od tématu 😀
Doma na nás vypadlo tohle:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Já absolutně netušila co to je, nakonec teda na to přišel MM 😅 a pochopili jsme to správně, že se to přidělá na sporťáček za ty kšíry, aby tam šel přichytit nánožník? 🙂

lukajda
30. pro 2007

K těm striím - taky mám na bocích z dřívějška, když jsem rychlejc přibrala, ale během těhu se mi neudělala ani jediná 😵 Poctivě jsem mazala Welledou, teda spíš manžel 😉

No tak to je věc, u který absolutně nevím, k čemu je to dobrý - už jsem si skoro myslela, že nám to tam šoupli navíc 😲 Taky si myslím, že to bude k tomu nánožníku, jenže mě tam mate ten zip kolem, protože ten nánožník přece zip nemá, ne?

krista
autor
30. pro 2007

Lukajdo tak teď nevim jestli myslíme stejnou věc 😀 Protože ten náš vínový nánožník zip má 😅 😀

navi
30. pro 2007

ahoj holky, jestli dobře rozumím, tak si nevíte rady s tím dílem do sporťáku co má dole zip? My nad tím taky přemýšleli 😀 Je to opravdu pod ty kšíry a dá se k tomu přidělat ten nánožník(nebo slída) co je na hlubokou korbu 😉 Takový zvláštní fusak 😅

lukajda
30. pro 2007

Tak Navi na to kápla, já jsem si říkala, že by na to šel jedině ten kryt na hlubokou korbu, protože ten nánožník má sice zip, ale jenom uprostřed ne po obvodu 😉

lukajda
30. pro 2007

Právě jsem to vyzkoušela a je to přesně tak, jak píše Navi...díky moc 😉

krista
autor
31. pro 2007

Holky jakej kryt na hlubokou korbu myslíte? 😲 😅

lukajda
31. pro 2007

Ten béžovovínový na zip, co se dá po stranách připnout na ty dva cvoky 😉

krista
autor
31. pro 2007

Já jsem natvrdlá, jak tu ten kočík nemám tak nevim ☹
Radši se poptám až bude kočík doma 😝

Tak hezkýho Silvestra a šťastný nový rok holky 😵

lukajda
31. pro 2007

Máš ho v albíčku na kočárku na fotce č. 3 😵 Hned jsem to včera zkoušela a je to super 🙂

krista
autor
31. pro 2007

Lukajdo teď fakt nevím co myslíte holky ☹

Protože jste psaly kryt na HLUBOKOU KORBU a na fotce č. 3 mám sporťák a když se kouknu na sporťák tak na fotce č.3 má nánožník a ten zase není béžovovínový jak jsi psala ☹ Jsem fakt mamlas, ale snad na to s MM přijdeme až to budeme dávat do kupy 😝

krista
autor
31. pro 2007

Jsem blbá, už vím jak jsi to myslela, já myslela fotku kočárku č. 3, ale ty jsi myslela fotku č. 3 celkově v albu, no jo, to je tím odbarvovačem co jsem si včera dala, asi ho mám fakt hodně a vlezlo mi to na mozek, takže ten kryt už chápu a teď jsem ještě zvědavá jak na to přidělá tuhle věc 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...