Máte zkušenosti s kočárkem Valco snap 4?

sarasi
18. dub 2016

Ahoj maminky, mate nejake zkusenosti s kocarkem Valco snap 4? Mame 3 mesice stareho chlapecka a chceme lehky kocarek. Strasne se nam libi, ale prijde mi, ze je tam malo prostoru na sezeni jelikoz chci kocarek pouzivat i v zime a to bude mit maly kombinezu. Tak se bojim aby se tam v zime vesel. Dekuji 🙂

patrusa
18. dub 2016

Mam valco snap 4 verzi 2015, v pohode se tam vejde i muj trilety syn, pokud je nahodou treba. Jinak dcera aktualne 17 mesicu v nem odjezdila celou zimu, i s fusakem tam je mraky mista. Maly mi rozhodne neprijde. Mala se vesla i s kombinezou. Obcas si nekdo stezuje, ze je spatny pristup do kosiku pod kocarem, to jsem vyresila tak, ze mam trvale vycvakly jeden bocni hacek

jaja01k
18. dub 2016

Vozila jsem v nem syna od 8 mesicu, to jeste nesedel, takze jsem mela vloznou tasku, zimni fusak a dite v kombineze, a v pohode. Pocitam, ze v nem bude jezdit jeste pristi zimu 🙂

izz76
18. dub 2016

Je to jeden z nejprostornějších kočárků,zároveň lehounký a skladný. Vozím v něm dceru od 15měsíců,přes zimu se krásně vešla v kombinéze i s fusakem. 🙂

vercik83
18. dub 2016

Moje malá se tam v zimě v pohodě s fusakem vešla. Bylo jí 18měsíců,14kg,85cm.Do jinýc golfek se nevešla. Ale na 3měsíční byc nekupovala,přeci jen není odpružený. Zkuste valco quad,ten je odpružený..ale těžší.

hanve
18. dub 2016

Malý určitě není, my ho kupovali právě kvůli prostornosti, jeden z nejprostornějších a navíc nejlehčí a nejskladnější kočár, co v obchodě měli. Navíc k němu máme ty gumový kolečka a s nima ten kočár dosáhl dokonalosti. Ale tříměsíčního bych tam teda asi nevozila.

petzy
18. dub 2016

Prostorný je dost. Ale mě bohužel moc nesedl

majda44
18. dub 2016

Máme jej a nemůžeme si jej vynachválit! 🙂 Vybrali jsme jej právě i z důvodů, že je snad jedním z nejprostornějších na trhu. Zkoušeli jsme spoustu golfových holí a do žádných jiných se nám ta naše holčina nevešla.. (máme dvouleťandu čahouna, která výškou hravě zapadne mezi školkové děti - ve svých 2 letech nosí velikost oblečení 110-114). U jiných kočárků měla kolínka téměř u brady, u dalších zase krátký zadní díl, z kterého jí zádíčka čouhala...
Ve Valco Snapu 4 se jí sedí pohodlně a má kolem sebe spoustu místa - a to i přes zimu, když byla ve fusaku. Dá se také sklopit do úplného lehu, takže se tam malincí i příjemně vyspí. Za nás tedy naprostá spokojenost-je to perfektní kočár.
Ale jak píší přede mnou, na tříměsíční mimčo bych asi s nákupem ještě počkala - min. až bude samo sedět, jelikož přece jen není odpružený.