• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenosti s kočárky Alpiron?

10. ledna 2014 
Ahoj holky, dnes sem narazila na tento kočárek vzhledově je moc pěkný, ale četla jsem zatim samé nic moc recenze. Děkuji za každou odpověď :slight_smile:
9. led 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alpiron je nejlehčí kočárek na trhu. Výrobce si je ním tak jistý, že je pouhé e-shopy nesmí prodávat. Jen ty, co mají kamennou prodejnu. Velice lehce se s ním jezdí a ovládání skládání do auta je úplně jednoduché. Navíc mu teď už dělají kšilt na boudičce, který před rokem ještě neměl. A stříška jde i prodloužit, když třeba prší, nebo fouká vítr. Má asi přes 20 barevných variant a můžeš si vybrat i barvevnou konstrukci. Já jsem ho zkoumala v Ostravě - Hrabůvce, v OD Špalíček. Myslím, že mají i e-shop. Prodavačka říkala, že na něho měli za celý rok jen 2 reklamace. 1 vytrhnutý úchyt na tašku a nefunkční zip na košíku. Což mi přijde jako prkotiny.
Tak ahoj a hodně štěstí.
10. led 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Máme ho 16 měsíců, nedoporučuju, hrozný křáp. Spokojeni jsme byli jen prvních pár měsíců když jsme jezdili s korbičkou. Celá konstrukce je rozhrkaná a nedá se utáhnout, bouda padá, rozkládání a skládání už taky nejde tak lehce.
10. led 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek