Máte zkušenosti s kočárky Hoco?

lu777
21. čer 2008

ahoj holky,

ráda bych se zeptala na zkušenosti s kočárky Hoco.. mám vyhlédnutý HOCO MONTERIO, není to vzhledově žádná velká krása 😅 , ale je lehký, dobře se skládá, má poměrně velkou boudičku, má velký košík a připadá mi pohodlný pro dítě a že se s ním i dobře jezdí..
no a hlavně by se nám měl vejít do výtahu (tedy doufám, podle mír na netu)

máte někdo kočárek Hoco nebo konkrétně Hoco Monterio ? doporučily byste ho?

díky za rady ! 🙂

martinaj23
2. čer 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli si myslíte, že se do kočárku vejde mimčo narozené v srpnu - myslím do vložné tašky Tornado S
Díky Martina

romule
6. čer 2010

Ahoj, já mám Hoco Zaphire X-Sportline, dcera je narozená posledního března a vložnou tašku jsem používala tak 4 měsíce, pak jsem vložnou tašku vyndala, na ležení jsem dceři dala ten spodní odepínací díl z fusaku, a přidala jsem prodloužení lůžka. To prodloužení lůžka jsem koupila hned s kočárkem a bez něj si teda nedokážu zimu vůbec představit. V zimě jsem dceru měla zabalenou v dece a v tom fusaku, co je součástí kočárku a do toho prodloužení lůžka se to celé pěkně vešlo. Teď čekám druhé miminko v září, kočárek nebudu pořizovat jiný, protože jsem s ním moc spokojená, vůbec ho nešetřím a pořád drží. To záříjové miminko budu mít nejdřív ve vložné tašce, nějakou dobu se tam určitě vejde a jakmile bude těsná, zase dám prodloužení lůžka a fusak. Počítám, že minimálně do ledna se tam určitě vejde.

lenvog
1. říj 2010

Ahoj lidi,
mam kocarek bigfoot a taky mne vecne stvala boudicka. sama se sklada a o tichosti nemuze byt rec. Nejvetsi problem je, ze cas od casu se ta mechanika, kterou se nastavuje poloha vyklepe uplne a rozsype se. No a minuly tyden se mi to stalo opet s tim problemem, ze jsem si toho nevsimla hned a nektere kousky se tedy venku poztracely. Skocila jsem do VYDEKA v Kutne hore, kde kocarky servisuji, jestli se ta mechanika eda koupit jako nahradni dil, ale to co tam meli k dispozici do bigfooda nesedelo. Tak se chci poptat, jestli ho nekdo nema uz v dezolatnim stavu a tu mechaniku by mi nemohl poslat. Kdyby jo, prosim poslete SMS na +420 608 553 940.
Diky, Lenka

jaro77
14. říj 2010

@lenvog
Ahoj,nevím jestli ti to pomůže?ten kočárek tady vypadá ale dobře: http://kocarek-bazar.sbazar.cz/kocarek-hoco-dia...